Зроби свято солдату

На початку грудня 2015 року наш навчальний заклад приєднався до волонтерської акції «Зроби свято солдату». Учні ДНЗ «ВПУ-№7 м. Вінниці» прийняли активну участь в акції по збору консервації для бійців АТО, яку 17 грудня передали волонтерам. Особливо потрібно відмітити учнів групи №5 Воронкова А., Вдовиченко Д., Рагімова Т., Попенка В., Кирилашенка О., Пензюра О., Збанца П., Поворознюка І., Лущака В., Ковальчук О., Реєнта В., Юхимчука П. та учнів групи №1 в повному складі, які з особливим ентузіазмом віднеслися до заклику і зробили найбільший внесок, принесли найбільшу кількість різноманітної консервації для бійців АТО, що захищають наші кордони на Сході України. Дякуємо учасникам. 

 Волонтерська допомога воїнам АТО

 

На передодні новорічних та різдвяних свят 21.12.2015 року в училищі ліпили вареники. Так вирішили урізноманітнити невигадливе солдатське меню учні та майстри виробничого навчання професії «Кухар; кондитер», «Кухар».

До приготування  улюбленої національної  страви українців  -  вареників долучилися учні груп № 36 ІІ-го курсу та № 25 І-го курсу та майстри виробничого навчання: Войтович С. Ю., Плахотнюк Н. П., Пшеничної Г. В., Нартовської В.М., Шпіхернюк Л. М. та Пайчук В. А..  

Понад 600 порцій будуть доставлені бійцям у зону АТО (село Широкіно, Донецької області).

 Учні з особливою старанністю та любов'ю готували борошняні вироби, щоб нашим захисникам смакувало по особливому.

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Перший урок 2017

    За гарною традицією, сформованою ...

Готуємо найкращих в ...

    Щиро вітаємо Сердюка Максима учня групи ...

V регіональна ...

23 травня 2017 року у м. Вінниці відбувся V ...

Свято-зустріч з ...

18 травня в приміщенні Вінницького державного ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top