Шановні колеги!


Вітаємо викладача біології та екології Палій А.В. з абсолютною перемогою у Всеукраїнському конкурсі на кращий екологічний проект « Збережемо землю для наступних поколінь». Учнівський проект « Чи може людина жити в гармонії з природою?» виконаний під її керівництвом зайняв 1-ше місце.
Адміністрація , колеги.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Оголошення!


Шановні випускники з 06 лютого розпочнеться реєстрація на Зовнішнє Незалежне Оцінювання 2018 року та триватиме до 31 березня. Потурбуйтесь про те щоб Ваша реєстрація пройшла успішно.
Адміністрація.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net


Від учнівської долоні до солдатського окопу

10 жовтня 2017 року в рамках благодійної співпраці з громадською організацією «Мольфар» учнями групи №19 ІІІ курсу (професія «Кухар») під керівництвом майстрів виробничого навчання Нартовської Валентини Миколаївни та Терентьєвої Поліни Григорівни було приготовлено 250 кілограм моркви по-корейськи, яку волонтери передали нашим захисникам в зоні АТО на передову в Донецьку область: м. Авдіївка, с. Мар’янка та с. Широкине.

Учні з особливою старанністю та любов’ю готували вітамінну страву, щоб нашим воїнам смакувало по-домашньому.

Колектив ДНЗ «ВПУ №7 м. Вінниці» завжди радий відгукнутися нашим героям та їх родинам аби вони завжди відчували підтримку та небайдужість до себе українців.

Зроби свято солдату

На початку грудня 2015 року наш навчальний заклад приєднався до волонтерської акції «Зроби свято солдату». Учні ДНЗ «ВПУ-№7 м. Вінниці» прийняли активну участь в акції по збору консервації для бійців АТО, яку 17 грудня передали волонтерам. Особливо потрібно відмітити учнів групи №5 Воронкова А., Вдовиченко Д., Рагімова Т., Попенка В., Кирилашенка О., Пензюра О., Збанца П., Поворознюка І., Лущака В., Ковальчук О., Реєнта В., Юхимчука П. та учнів групи №1 в повному складі, які з особливим ентузіазмом віднеслися до заклику і зробили найбільший внесок, принесли найбільшу кількість різноманітної консервації для бійців АТО, що захищають наші кордони на Сході України. Дякуємо учасникам. 

 Волонтерська допомога воїнам АТО

 

На передодні новорічних та різдвяних свят 21.12.2015 року в училищі ліпили вареники. Так вирішили урізноманітнити невигадливе солдатське меню учні та майстри виробничого навчання професії «Кухар; кондитер», «Кухар».

До приготування  улюбленої національної  страви українців  -  вареників долучилися учні груп № 36 ІІ-го курсу та № 25 І-го курсу та майстри виробничого навчання: Войтович С. Ю., Плахотнюк Н. П., Пшеничної Г. В., Нартовської В.М., Шпіхернюк Л. М. та Пайчук В. А..  

Понад 600 порцій будуть доставлені бійцям у зону АТО (село Широкіно, Донецької області).

 Учні з особливою старанністю та любов'ю готували борошняні вироби, щоб нашим захисникам смакувало по особливому.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

«Шляхи мотивації ...

    ...

ДПА з української мови і ...

Швидко пролетіли роки навчання і ось випускники ...

Семінар-тренінг "Агресія ...

4 грудня 2017 року відбувся семінар методичної ...

Правові дебати як форма ...

У нашому неспокійному суспільстві, коли люди ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top