У ДНЗ «Вище професійне училище № 7 м. Вінниці» набуто певний досвід з навчально-виховної, практично-психологічної та соціальної роботи, спрямованої на підвищення мотивації до збереження та зміцнення здоров‘я. На теперішній час сформована система виховання здорового способу життя.

Виховні заходи:

Дані виховні заходи сприяють розвитку в учнів почуття самооцінки, відповідальності за себе та інших, а також визначенню цілей на майбутнє.

Міс Училище - 2016

На передодні Дня Студента в ДНЗ «Вищому професійному училищі № 7 м. Вінниці» відбулося  свято краси та юності «Міс училище - 2016». Організаторами свята стали учнівське самоврядування та адміністрація училища. Змагаючись  у різних конкурсах учасниці демонстрували свою ерудицію, таланти та кмітливість, а глядачі підтримували їх гарячими оплесками. Проходило змагання краси у кілька етапів.

У конкурсі «Візитка» учасниці презентували себе - показували  свої таланти, розповідали про свої хобі та представляли  життєве кредо. Особливо вдалими були виступи Латюк Ольги, Логайчук Олени, Білець Богдани, їх виступи відрізнялися оригінальністю та високою сценічною майстерністю.

Наступний конкурс дав можливість ученицям розкрити свої творчі та літературні здібності. Учасниці співали пісні, декламували вірші, читали прозу. Найкраще з цим завданням справилися Логайчук Олена, Білець Богдана та Захарова Світлана.

У конкурсі «Я – майстриня!» учасниці представили професійні майстер-класи по виготовленню одягу з підручних еко-матеріалів. Найкреативнішим був виступ Латюк Ольги, яка створила образ «Україна» у вигляді плаття з соломи.

Останній  конкурс  «Дефіле у вечірніх сукнях» викликав приємне враження про дівчат та підкреслив їх вишуканість та гарний смак. Конкурсантки граціозно та невимушено рухалися по сцені і їхні сукні були вдало підібрані до створеного ними образу.

Перед вимогливим журі конкурсу, до складу якого входили педагогічні працівники, стояло не легке завдання оцінити зовнішність, витончені манери, зачіску та вміння дівчат подати себе, проявивши при цьому таланти та здібності.

От і настав час  оголошення переможців. 

Корону переможниці та титул «Міс Училище - 2016» виборола   -  Латюк Ольга учениця  групи  № 37, професія   «Офіціант; бармен».

Інші титули отримали:

«Перша віце-міс Училища» -  Білець Богдана  (група №29,  професія «Перукар (перукар-модельєр); візажист»)

«Друга віце-міс Училища» - Логайчук Світлана (група №5, професія «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр»).

День Збройних сил України

6-го грудня в Україні відзначається День Збройних Сил України – свято, яке є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь, проявом великої мужності та запорукою міцності нашої держави, виявом щирої поваги українського народу до своїх захисників.

З нагоди свята 3 грудня у актовій залі нашого навчального закладу відбувся урочистий концерт. Розпочалася концертна програма із виконання Національного Гімну України. Святковий наказ за підписом директора ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» Ю. В. Нартовського зачитав заступник директора з виховної роботи Верещак О. Г. Згідно наказу почесними грамотами були нагороджені старший майстер Шаргалов В. М., майстер виробничого навчання Шевчук М.І., керівник фізичного виховання Чекіна В. Д., викладач Глушко Ю.В. та цілий ряд представників сильної статі нашого училища.

Запрошеними гостями свята були: заступник командира військової частини А1660 підполковник Гуменюк Руслан Станіславович та капітан Данько Василь, який подарував усім присутнім чудову музичну композицію у власному виконанні.

У ході концертної програми прозвучали патріотичні, естрадні та українські народні пісні які супроводжувалися шквалом оплесків глядачів.

Також, між учням навчальних груп відбулися спортивні змагання. Судді на чолі з керівником фізичного виховання Чекіною В. Д. визначили переможців: І місце з піднімання гирі зайняв учень групи №18 Бондар Микола, І місце з армреслінгу – Якубовський Микола група №8, згинання рук на брусах І місце – Бондар Микола група №18.

Право на життя

Мета: пропагування збереження материнства, запобігання штучному призупиненню вагітності у підлітковому віці, дотримання прав дитини на життя, виховання відповідального ставлення до батьківських обов’язків, дотримання моралі та етичних норм.

Яблуко спокуси. Надкусити чи наїстися?

Мета: ознайомити учнів з статистикою захворювань, що виникають внаслідок статевих стосунків; викликати в учнів негативне ставлення до сексуального насилля та підліткової вагітності, які приносять шкоду здоров'ю людини. Про¬пагувати здоровий спосіб життя.

Наркотики чи реальність? Життя чи смерть?

Мета: викликати в учнів негативне ставлення до наркоманії, яка завдає шкоди здоров'ю людини. Про¬пагувати здоровий спосіб життя. Обговорити з вихо¬ванцями ситуації з метою попередження вживання наркотиків.

Суд над цигаркою

 Мета: профілактика тютюнопаління, вироблення здатності учнів протистояти небезпечним проявам життя, створювати і зміцнювати умови, які ведуть до здорового способу життя, розвивати впевненість в собі, виховання почуття особистої та громадської відповідальності за себе та інших, відповідальне ставлення до навчання.

Вплив алкоголю на організм людини

Мета: профілактика вживання алкоголю, усвідомлення учнями шкідливості вживання алкоголю та інших наркотиків, створювати і зміцнювати умови, які ведуть до здорового способу життя, розвивати впевненість в собі, вихДовання почуття особистої та громадської відповідальності за себе та інших, відповідальне ставлення до навчання.

Туберкульоз - хвороба нашого часу

Мета: надати учням інформацію про туберкульоз, про розповсюдження цієї хвороби в Україні; розвивати в учнів відповідальність за своє здоров’я і здоров’я своїх близьких, активну позицію у житті країни; виховувати чуйне і уважне ставлення до оточуючих.

Лудоманія - чума XXI століття

Мета: ознайомити учнів із негативними явищами які несе для людини патологічна пристрасть до азартних ігор. Показати психологічний механізм поневолення людської особистості. Розкрити шляхи, що запобігають поширенню цього згубного впливу. Виховувати у майбутніх кваліфікованих робітників уміння черпати джерело позитивних емоцій у праці, спорті, моралі, мистецтві.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Заключний Гала-концерт ...

    19 квітня  2019 року в міському Палаці ...

«Наука і навчальний ...

    18 квітня 2019 року заступник директора з ...

Обласний етап фахового ...

  18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top