У ДНЗ «ВПУ № 7 м. Вінниці» вокально-хореографічні здібності учнів та наставників навчального закладу дають можливість реалізувати творчі злети учнів на високому рівні. На базі навчального закладу працює гурток сучасного танцю «Модерн» та вокальний ансамбль «Айстри», які демонструють художні номери на всіх урочистих заходах і святкових подіях.

Крім того, щороку до лав художньої самодіяльності залучаються нові учні, з метою виявлення і реалізації їхніх скритих талантів і можливостей, адже

 основним завданням художньої самодіяльності в навчальному закладі – є розкриття талантів та здібностей молодого покоління.

У ВПУ № 7 художня самодіяльність є одним з елементів виховної роботи та проводиться відповідно до затвердженого плану роботи на рік. Учні активно приймають участь в даних заходах. Це сприяє їх адаптації в умовах навчання у системі професійно-технічної освіти.

Художня самодіяльність розкриває в учнів іншу натуру, розвиває акторські здібності, виховує любов до сцени та глядачів.

 

14 жовтня - День Захисника України

 

14 жовтня 2017 року в ДНЗ «ВПУ № 7» відбувся  святковий концерт з нагоди свята Дня захисника України, на якому учні першокурсники мали можливість показати свої творчі таланти та проявити себе в художній самодіяльності. 

Після урочистого відкриття заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто проявивши мужність, стійкість та відвагу, загинули при виконанні службового обов’язку. Тих, хто ціною власного життя намагався зробити все можливе для збереження цілісності України, відновлення миру та спокою задля майбутнього процвітання незалежної країни.

Зі сцени цього святкового дня лунали патріотичні пісні, вірші про рідну Україну та танцювальні виступи наших талановитих вихованців, яких зал підтримував бурхливими оплесками та щирими посмішками.

Проведення подібних заходів надзвичайно важливе, адже, окрім патріотичного виховання юнацтва, воно покликане наповнювати серця гуманізмом та розвивати у молодого покоління такі важливі риси характеру, як: мужність, героїзм та почуття власної гідності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Заключний Гала-концерт ...

    19 квітня  2019 року в міському Палаці ...

«Наука і навчальний ...

    18 квітня 2019 року заступник директора з ...

Обласний етап фахового ...

  18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top