З кінця вересня 2018 року педагогічна спільнота ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» відзначала 100-літній ювілей від Дня народження В.О. Сухомлинського – видатного педагога сучасності, вченого, письменника, громадського діяча.

З цієї нагоди було розроблено та реалізовано план заходів спрямованих на вивчення творчості відомого літератора.

02 жовтня 2018 року викладачем історії Гуменюк Н.В. для учнів училища проведено історичний екскурс  «Творчі сходинки учителя» про життя та творче становлення В.О. Сухомлинського, який нараховує у своєму доробку – 1500 казок і оповідань, притч та новел для дітей.

03. 10. 2018 року класними керівниками у всіх навчальних групах проведено виховні години на тему «Педагогічна та батьківська мудрість виховання – духовне надбання нації». Також, під керівництвом голови м/к «Суспільно-гуманітарних дисциплін»  Дребот Т.Б. у всіх навчальних аудиторіях презентували свої виступи учениці групи №29 Грибенюк Аліна,  Бобик Аліна, Лукашенко Аліна, Скоморох Анастасія, Алілуйко Яна та Поченюк Тетяна. Підготовлена ними інформація розкривала головну ідею творчості корифея педагогіки: «Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний».

Виставку ілюстрацій  до творів митця «Серце віддаю дітям» (відповідальні викладачі української мови та літератури Форманчук В.В., Довгалюк О.Ю.)  в актовій залі навчального закладу  презентували наші учні. Головним меседжем презентації художніх робіт є думка В.О. Сухомлинського: «Дитина не повинна виростати байдужою, черствою, вона має зростати у постійному піклуванні про світ рослин тварин, доглядати і допомагати їм…».

Низку заходів приурочених ювілейній даті продовжила викладач Дребот Т.Б. віртуальною подорожжю за оповіданнями  В.О. Сухомлинського «Людина починається з добра». В ході заходу учні училища ще раз пригадали найяскравіші сюжети оповідань Василя Олексанровича.

04. 10. 2018 року у приміщенні бібліотеки училища завідуючою бібліотекою Івановою В.І.  та бібліотекарем Попіль О.В. було створено книжкову виставку «Василь Сухомлинський – людина з щирим серцем», а також проведено літературну годину на тему: «Василь Сухомлинський – самобутній педагог». В ході заходу учнями було  переглянуто відео презентацію та кінохроніку про життя і творчість великого педагога, його живе спілкування з дітьми Павлиської середньої школи, в якій В.О. Сухомлинський 23 роки пропрацював директором, перетворивши її в справжню педагогічну лабораторію. Учні, що були присутніми на заході зачитали поради В. Сухомлинського, що потрібно робити, щоб в очах ваших матусь не було смутку і печалі, а панувала гордість та вдячність.

По завершенні літературної години для присутніх учнів Вірою Іванівною та Олесею Віталіївною проведено літературну вікторину: «Посіяні зерна мудрості», на якій учні за правильні відповіді отримали солодкі призи.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Фінальний етап ...

      На базі Дніпровського центру ...

«Творча молодь ...

       24 травня 2019 р. відбувся VІІ ...

Участь в роботі ...

      23.05.2019 р. педагогічні працівники ...

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top