Методична Рада є координаційним центром всіх структурних підрозділів науково-методичної службиучилища.

Рада є консультативним органом з питань організації життєдіяльності училища.

Члени методичної ради працюють на громадських засадах. Методична рада підпорядкована у своїй діяльності директору училища.

http://dungimn.at.ua/_nw/1/25897095.gifМетодична рада організовує свою діяльність за такими напрямами:

•аналіз результатів діяльності педколективу, викладачів окремих предметів, майстрів в/н за підсумками семестру, року;

•участь у розробці плану роботи училища на рік;

•обговорення рукописів навчально-методичних посібників, методичних рекомендацій, статей тощо;

•обговорення методики навчальних занять та змісту дидактичних матеріалів до них, відповідно довимог навчальної програми;

•розгляд питань організації, керівництва та контролю науково-дослідницької роботи педпрацівників та учнів училища;

•організація та здійснення педагогічних експериментів, науково-методичних проектів;

•придбання, розробка та вдосконалення засобів наочності, навчально-лабораторної бази;

http://kwitka.ucoz.ua/png/OS13113.jpg•розробка положень про конкурси;

вивчення досвіду роботи інших навчальних закладів;

•вибір форм і методів та організація наставництва.

 

Склад методичної ради:

1. Бартко А.Е. – заступник директора з НР, голова методичної ради;

2. Олійник Т.І. – заступник директора з НВР, член методичної ради;

3. Верещак О.Г. – заступник директора з ВР, член методичної ради;

4. Гуменюк Н.В. – методист, секретар методичної ради;

5. Ракович Н.П. – голова м/к «Класних керівників та вихователів», член методичної ради;

6. Палій А.В. – голова м/к «Природничо-математичних дисциплін», член методичної ради;

7. Дребот Т.Б. – голова м/к «Суспільно-гуманітарних дисциплін», член методичної ради;

8. Задорожна О.П. – голова м/к «Загальнопрофесійних дисциплін», член методичної ради;

9. Глушко І.Г. – голова м/к «Військово-патріотичного та фізичного виховання», член методичної ради;

10. Лемішова Л.І. – голова м/к «Оздоблювач», член методичної ради;

11. Гулько С.В. – голова м/к «Будівельних дисциплін (столяр;муляр;електрозварник)», член методичної ради;

12. Яцик О.К. – голова м/к «Швачка;кравець», член методичної ради;

13. Явгусішина Л.А. – голова м/к «Кухар;кондитер», член методичної ради;

14. Журавель Ю.П. – голова м/к «Перукар», член методичної ради;

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Обласний етап конкурсу ...

    10 листопада 2017 відбувся обласний етап ...

ХХ Ювілейний Чемпіонат ...

09.11.2017 учні випускної групи № 31з професії ...

9 листопада – День ...

9 листопада наша країна святкує День ...

Національний проект « ...

      07.10.2017 учні випускних груп ДНЗ ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top