20 листопада 2017 року проводився Круглий стіл

методичної комісії «Природничо – математичних дисциплін» на тему:  

              «Концепція Нової української школи – вимога часу».

            Мета семінару:

Øознайомитися з оновленою Концепцією Нової української школи;

Øрозвивати професіоналізм, удосконалювати професійні та ключові компетентності сучасного вчителя ПТНЗ;

Øвиховувати духовно та інтелектуально підготовлену до самостійного життя людину з життєвими компетентностями і загальнолюдськими цінностями, всебічнорозвиненого громадянина і патріота, здатного до ризику та інновацій.

 

Розглянувши мету, зміст і формулу Концепції Нової української школи та обговоривши реформу на десятиріччя члени методичної комісії висловили свої  думки та погляди на наступні питання дебрифінгу, а саме:

ØЯк концепція Нової школи вплине на світогляд учня та вибір ним професійного спрямування?

Ø Чи готовий вчитель ПТНЗ до нових реформ?

Ø Які шляхи розвитку та перспективи ПТО?

Ø Що нового для себе Ви винесли з семінару?

    В процесі обговорення всіх питань прийшли до висновку:

«Зміни - це закон життя. І ті, хто дивиться тільки в минуле

чи лише на сьогодення, - безперечно, пропустять майбутнє».

 

                                                                     Джон Фі́тцджеральд Кеннеді

Згідно плану роботи навчального закладу та плану роботи методичної комісії «Природничо – математичних дисциплін» з 13 по 17 листопада 2017 рокувідбувся тиждень на тему «Наука повинна бути весела, захоплююча і проста»   з метою підвищення мотивації та зацікавленості учнів до вивчення предметів природничо-математичного циклу, розвитку логічного і абстрактного мислення, творчої уяви та винахідливості.

Розпочався тиждень з відкритого уроку предмету «Технології» на тему: «Ергономічний підхід до організації  праці», де учні мали змогу навчитися організовувати своє робоче місце відповідно до сфери діяльності, визначати умови праці, ергономічні вимоги до робочих місць, використовувати методи та засоби ергономічних досліджень, розвивати охайність та вимогливість щодо додержання правил особистої гігієни, виховувати відповідальність до обраної професії. Провела урок  викладач технології Івацко Тетяна Сергіївна.

Протягом тижня відбувалась виставка - конкурс стінних та електронних  газет на тему: «Наука повинна бути весела, захоплююча і проста», де учні проявили свої креативні, художні та дизайнерські здібності.

Переможці виставки-конкурсу були нагороджені Грамотами у наступних номінаціях:

«Краща електронна газета» за змістовність та дизайнерське оформлення:

І місце – група № 27 Гиске Даніела «Софізм чи парадокс???»,

ІІ місце – група № 29 Лукашенко Аліна «Цікаві відкриття з географії»,

ІІ місце – група № 29 Алілуйко Яна, Кузьменко Юлія, Дармоляп Яна «Випадкові винаходи людства»,

ІІІ місце – група № 30 Приймаченко Анастасія «Цікавинки хімії»

«Краща стінна газета» за креативність та художнє оформлення:

І місце – група № 1 Гончарук Світлана «Цікава математика»,

ІІ місце – група № 30 Мазепа Катерина «Відкриття 2016 року»,

ІІІ місце – група № 5 Денисюк Сергій «Математики – наука точна».

У вівторок, 14 листопада, відбувся виховний захід з мультимедійною презентацією на тему: «Задачі для тих, хто не бажає вивчати хімію»,  який стимулював в учнів навчального закладу пізнавальну діяльність до уроків хімії через розв’язування задач ужиткового значення, розвивав інтерес і зацікавленість до хімії саме у вирішенні побутових проблем, виховував уміння висловлювати думки  та власне судження. Підготувала захід викладач хімії Калашнюк Олеся Анатоліївна разом з учнями групи № 20 та № 28. 

15 листопада провела інтелектуальну гру «Інформаційний калейдоскоп» викладач інформатики та технології  Половинка Лариса Михайлівна.  Гра була проведена на високому рівні, яка  дуже сподобалась учням цікавими завданнями та задачами, які пробуджували інтерес до інформатики, логічного мислення, кмітливості та винахідливості учнів обох груп у нестандартних ситуаціях. Інформаційна гра відбувалася у формі  змагання між групою № 29 з професії «перукар; перукар-модельєр; візажист» команда «Розумашки» та групою № 20 з професії «кухар» команда «Хакери», де учні за обмежений час відповідали на завдання, висловлювали свої думки та оголошували розв’язки завдань пов’язані з професійною діяльністю, в учасників команд спостерігалась культура поведінки та уміння працювати в команді.

У середу  проводилась Міжнародна природнича гра «Геліантус», де приймали участь учні І – ІІІ курсу. Координатор та відповідальна за організацію викладач географії та біології Глушко Ірина Геннадіївна. Приймали участь у підготовці учнів викладач біології  Палій Алла Василівна, викладач хімії Калашнюк Олеся Анатоліївна, викладач фізики Гаврилюк Наталя Євгенівна та викладач географії Глушко Ірина Геннадіївна.

У четвер викладачфізики Гаврилюк Наталія Євгенівна провела виховний захід з елементами мультимедійної презентації на тему: «Фізичний кафетерій», який викликав бажання учнів до вивчення фізики, через її нестандартне представлення у молекулярній кулінарії сучасних кафе України та    майбутнє її впровадження у кафе та ресторанах  Вінниці, учні дізналися про різноманітні купюри світу з видатними фізиками та їх відкриттями, якими можна скористатися при розрахунках у закладах громадського харчування. Учні продемонстрували свою ерудованість, комунікативність та уміння працювати у команді.

При підведені підсумків головою методичної комісії Палій Аллою Василівною була оголошена подяка за активну учать у проведенні тижня природничо-математичних дисциплін наступним  учням: групи № 29 Щербанюк Тетяні,Грибенюк Аліні, Гуріній Даші, Метельській Оксані, Виглазовій Світлані, Бобик Аліні, Білець Богдані, групи № 5 Плахотнюку Павлу, групи № 20 Костюку Ростиславу, Григоришеній  Анастасії, Федоровій Вікторії, Кісю Вадиму, Баранюк Марині, групі № 28 Пінкевич Аліні, Головко Оксані.

За  активну участь у проведенні тижня природничо-математичних дисциплін  були нагороджені Почесними грамотами учні: капітан команди «Хакери» учень групи № 20 Костюк Ростислав, капітан команди «Розумашки» учениця групи № 29 Грибенюк Аліна.

 

Заходи за 2017-2018 н.р.
Hidden text here

Заходи за 2016-2017 н.р.
Відповідно плану роботи навчального закладу на 2016 -2017 н. р. з 14 по 18 листопада 2016 р. під тематикою «Корисні знання на службі у людей» в нашому навчальному закладі проходив тиждень методичної комісії «Природничо-математичних дисциплін». Гаслом тиждень став вислів «Знання ніколи не бувають зайвими!». Метою тижня стало підвищення зацікавленості учнів до вивчення предметів природничо-математичного циклу, розвитку логічного і абстрактного мислення, творчої уяви та винахідливості.

Тиждень розпочався тематичною виставкою учнівських стінних газет на тему: «Корисні знання на службі у людей», де учні відобразили свої ідеї з предметів «Математика», «Біологія», «Географія», «Фізика», «Хімія» та «Технології».

Відповідальні: Палій А.В., Ракович Н.П, Гаврилюк Н.Є., Глушко І.Г., Половинка Л.М., Калашнюк О.А., Івацко Т.С.

У вівторок, 15 листопада, відбувся виховний захід з мультимедійною презентацією на тему: «Найбільш відомі музеї світу». Мета заходу: стимулювати пізнавальну діяльність учнів, щодо пам'яток культурної та історичної спадщини світу; розвивати в учнів інтерес та зацікавленість до уроків географії; виховувати толерантне ставлення до різних культур світу.

Підготувала захід викладач географії та біології Глушко Ірина Геннадіївна, приймали участь учні групи № 19 Махновець  Владислав і Назаренко Зіна.

16 листопада у формі змагання відбулася вікторина  «Хімія навколо нас».  Мета заходу: розвивати зацікавленість учнів у вивченні хімії; формувати інформаційні, комунікативні компетентності; виховувати уміння висловлювати думки і судження.

Підготувала захід викладач хімії Калашнюк Олеся Анатоліївна, приймали участь учні групи № 29  на чолі з капітаном команди «Колбочки»  Лукашенко Аліною та учні групи № 20 на чолі з капітаном команди «Ашдваошки» Костюком Ростиславом, саме ця команда відповівши на найбільшу кількість запитань вікторини та показавши гарні знання з хімії перемогла у змаганні.

У четвер відбулися математичні перегони «Мудра сова».  Мета заходу:розвивати інтерес до математики, логічне мислення, кмітливість та винахідливість у нестандартних ситуаціях з ігровими елементами змагання; навчити висловленню своєї думки; виховувати культуру поведінки, уміння працювати в команді.

Підготувала захід викладач математики Ракович Наталія Петрівна, приймали участь команда «Омега» (учениці групи № 27) та команда «Альфа» (учні групи № 20). Перемогу у перегонах набравши найбільшу кількість балів здобула команда «Омега», капітан команди Карпа Анюта.

Завершенням тижня стало підведення підсумків та нагородження Грамотами та Подяками учнів, що приймали активну участь у заходах тижня,  а також названо теми та авторів кращих стінних газет.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 2 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

"День здоров'я 2018"

      14 вересня 2018 року у нашому ...

Перший урок 2018

      1 вересня 2018 року в актовій залі ...

«Творча молодь ...

      22 травня 2018 р. учні училища брали ...

Благодійна акція з ...

          07.05.2018р. Вінницькою міською ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top