І-й Дебатний правовий турнір серед учнівської та студентської молоді міста Вінниці

25 лютого 2018 року в залі засідань Апеляційного суду Вінницької області відбувся І Дебатний правовий турнір серед учнівської та студентської молоді міста Вінниці. Ініціатором проведення даного дійства став юридичний факультет ДонНу імені Василя Стуса.

Учням та студентам заздалегідь було запропоновано ряд актуальних тем на правову тематику. Слід відмітити, що проводити дебатні ігри молодим людям прийшлося в умовах наближених, до реалій судійського дійства. З запрошеними демократично, толерантно, по товариськи спілкувалися Голова суддівської колегії турніру, Заступник Голови Апеляційного суду Вінницької області О.С. Панасюк та В. о. декана юридчного факультету ДонНУ ім.В.Стуса Ю.М. Павлюченко.

Учні нашого навчального закладу, що опановують професію «Перукар (перукар-модельєр); візажист» Анюта Карпа та Андрій Зборовський отримали можливість проявити знання із адміністративного та кримінального права при дискусії на тему: "Чи слід посилити відповідальність за скоєння правопорушень в Україні". Основне, що винесли учні із дебатів, це: отриманий досвід уміти висловлювати власну думку, переконувати опонента, навчитися його слухати і наполегливо відстоювати свою позицію.

Підготувала учнів викладач суспільних дисциплін Чорната Лідія Йосипівна.

Студентсько-учнівська конференція на тему: "Роль охоронників та охоронців в контексті загальної системи національної безпеки"

12 грудня 2017 року у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони відбулася студентсько-учнівська конференція на тему: «Роль охоронників та охоронців в контексті загальної системи національної безпеки». В роботі конференції взяв участь учень ДНЗ «ВПУ №7 м.Вінниці» групи №5 Плахотнюк Павло, який виступив із доповіддю на тему: «Психоемоційний стан та особливості характеру правоохоронців».

Доповідь Павла викликала неабияку зацікавленість усіх присутніх, які активно долучились до її обговорення. Плахотнюк Павло зумів дати вичерпні, чіткі й науково обґрунтовані відповіді на запитання поставлені аудиторією. Продемонстрував змістовні знання із психології та правознавства, які необхідні для працівників правоохоронних органів.

       Значну допомогу, за словами самого Павла у підготовці до конференції дала йому участь у роботі гуртка «Юний правознавець», який працює під орудою викладача суспільних дисциплін Чорнати Лідії Йосипівни.

Всеукраїнський тиждень права
з 04.12 по 08.12 В ДНЗ «ВПУ №7 м.Вінниці» проводився тиждень правового виховання на тему: «Молодь системи ПТНЗ за законослухняну поведінку». Лейтмотивом виховної роботи тижня обрано слова відомого українського філософа Г. Сковороди:

«Братайтеся не з тим, котрий зло ховає,

Знай: добрий лише добро в серці має,

Ти завжди роби, не як вітрогони,

А як тебе вчать мудрості закони».

Робота тижня розпочалася виставкою учнівських електронних інформаційних плакатів на тему: «Учням про кримінальний кодекс» за мотивами казки О. Толстого «Золотий ключик».

Правова інформація, хоча й доносилась учням в ігровій формі, однак ознайомила їх з серйозними речами з галузі кримінального права й сприяла вихованню в майбутніх висококваліфікованих робітників поваги до закону і права.

06.12.2017 року до навчального закладу завітали студенти ДонНУ ім. Василя Стуса на чолі з керівником доцентом кафедри «Конституційного міжнародного та кримінального права» Ждановою Інною Євгенієвною, які провели з учнями інтерактивну гру з елементами міні-тренінгу на тему: «Що таке злочин?». В ході цього виховного заходу учні мали можливість закріпити знання норм кримінального права, поняття злочину, його складу, необхідної оборони та ін.

Важливо зазначити, що наші учні взяли активну участь у розв’язуванні правових задач та кросвордів на правову тематику запропонованих студентами ДонНу.

Підкреслимо, що представники юридичного факультету даного навчального закладу в нас є частими гостями. Співпраця в плані правовиховної роботи з ДонНу ведеться не перший рік. Ми пишаємося дружбою з цим навчальним закладом, а наші учні успішно подолавши ЗНО, поправу стають студентами цього вишу.

07.12.2017 року викладач суспільних дисциплін Чорната Лідія Йосипівна з членами правового гуртка «Юний правознавець» провела юридичну вікторину. Метою якої було виявити знання дітей з кримінального, адміністративного, цивільного, трудового права. Найбільше сподобалось глядачам і журі підготовлені командами правові ситуації з сімейного права, які містили наперед продумані порушення прав особи і потребували юридичного трактування. Команди «Юний правознавець» та «Ерудит» успішно пройшли випробування, з невеликим відривом від супротивників, перемогла команда «Ерудит», капітаном якої була Аліна Лукашенко.

Отже, проведений тиждень показав, що учні мають достатній рівень знань з різних галузей вітчизняного законодавства, активну громадянську позицію і здатні не тільки професійно розбудовувати свою Батьківщину, але й готові жити в злагоді із законом і повазі до нього.

Заходи 2016-2017 н.р.

ТИЖДЕНЬ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ «СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН»

«ПОДІЇ, ЩО ЗМІНИЛИ НАС»

З 28.11.2016 року по 20.12.2016 року у ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» проходив тиждень  методичної комісії «Суспільно-гуманітарних дисциплін». Програму тижня було  розпочато  виставкою-конкурсом  тематичних стінгазет на тему:  «Україна єдина: від витоків до сьогодення».

Під керівництвом наставників груп учні випустили стінгазети, які були побудовані у вигляді хронологічної лінійки.

За результатами виставки-конкурсу учнівських стінних газет було визнано кращими та нагороджено роботи (газети) учнів :                                             

І місце - «Революція гідності» (група №29 Бобик А.),

«Всеукраїнський референдум» (група №16)

ІІ місце - «Друга світова війна» (група №22), «Голодомор» (група №5)

ІІІ місце - «Помаранчева революція» (група №27 Карпа А.),

«Українська національна республіка» (група №7).

 «Відстрочка від призову до військової служби» (група № 29 Кузик Анна).                        

29 листопада 2016 року роботу тижня продовжили викладачі Форманчук В. В. та Дребот Т. Б., які спільно із учнями групи №29, №30, №20 підготували та провели виховну годину-реквієм «Пам'ять не стерти роками (голодомор в творах українських письменників)». Ведучі та учні вшанувати світлу пам'ять безвинно замучених голодом 1932-1933 років. Зазначивши, що пам'ять – нескінченна книга життя, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Нажаль багато із цих сторінок вписано криваво – чорним кольором. Особливо вражаючими є сторінки нашої історії, де викарбовано слова про голодні роки.

Віршованим доповненням жахливих фактів злочину радянської влади проти українського народу лунали поетичні рядки А. Малишка та поетеси з Луганщини А. Листопад, що сповнені щемкого болю й зажури. Адже, кожен вірш – мов біла свічечка вкраїнської жалоби за мільйонами невинно убієнних. Кожне слово – мов чистий голос із глибокої темені.

Затамувавши подих, із сльозами на очах, слухали присутні розповіді із уст очевидців голодомору, що переказував заступник директора з виховної роботи Верещак О.Г.

Пам’ять мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінським терором  у 1932 -1933рр. вшановано хвилино мовчання.

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті Героїв Небесної сотні, 30 листопада 2016 року викладачем iноземної мови Лукашенко Я. В. було проведено англомовний виховний захiд на тему: «Ukraine deserves to be free.(Україна гiдна бути вiльною.)»

Виступаючи перед учнями та педагогами, учнi училища Гнатенко Дарина та Костюк Ростислав  розповiдали англiйською мовою хронологію подiй Революцiї Гiдностi, коментували фото та вiдео матеріали представленні до показу  присутнім, підкреслюючи те, що цей день увійшов в українську історію, як подія що сколихнула свiт.

На ноті піднесення та патріотизму учасники заходу виказали той біль, що є сьогодні у серці кожного справжнього українця та вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Продовженням національно-патріотичної тематики тижня став виховний захід викладача Карпальової О. І. «Ми – європейці. Реальність та перспективи», проведений 1 грудня. Проводився захід двома мовами: українською та англійською прийняли у ньому участь учні групи №27, №29, №5, №19.

В ході заходу було визначено причини того, що студентство вийшло на вулиці Києва, відреагувавши на відмову влади інтегруватися в Європейський Союз. Учні учасники заходу допомогли відповісти на запитання: Що ми знаємо про Євросоюз? Куди ми йдемо?

Учні ознайомилися з реаліями Євросоюзу, його інституціями, історією виникнення та становлення.

Наприкінці заходу було проведено вікторину «Вікно в Європу», де за правильні відповіді учні отримали солодкі подарунки. На завершення, під аплодисменти, учасники виховної години виконали англійською мовою пісню “We are unity”.

 

 

2016 рік – рік державних ювілеїв: 25-та річниця від дня проголошення незалежності України, 25 років Всеукраїнському референдуму, 20 років Конституції України – ці дати спонукають кожного українця задуматися про нелегкий шлях до суверенності та державотворення.

1 вересня 2016 р. у навчальному закладі відбувся Перший урок на тему: «Від проголошення Незалежності до нової України».

Відкритий захід у формі лекції – діалогу з елементами вікторини спрямовувався на усвідомлення учнями –першокурсниками спільних цінностей української нації: державного суверенітету, незалежності, територіальної цілісності й демократичних засад державного устрою.

В ході заходу учні вели активний діалог з лектором, мали можливість відчути себе знавцями української культури, прийнявши  участь у вікторині «Чи знаєте ви Україну?».

Чудовим доповненням  став музичний супровід уроку: відеоролик  гімну України у виконанні гурту «Океану Ельзи» на Майдані під час Революції Гідності 2014 року,  кліп «Пісні про Україну», а також використання державної та національної символіки, що як найкраще сприяли створенню урочистої атмосфери на уроці.

Перший урок забарвив перший день нового навчального року святковістю, урочистістю, добрим настроєм та оптимізмом.

 

Склад комісії:

Голова комісії:

Дребот Тетяна Борисівна -спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Викладач-методист" – викладач іноземної мови.

Члени комісії:

Олійник Тетяна Іванівнаспеціаліст вищої категорії, старший викладач – викладач історії.

Чорната Лідія Йосипівна — спеціаліст вищої категорії, старший викладач - викладач суспільних дисциплін

Форманчук Валентина Валеріївна - спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Викладач-методист" – викладач української мови та літератури

Миколайчук Віктор Олександрович - спеціаліст вищої категорії – викладач іноземної мови

Карпальова Ольга Ігорівна— спеціаліст першої категорії – викладач іноземної мови

Гуменюк Наталя Володимирівна спеціаліст першої категорії - викладач історії

Лукашенко Яна Володимирівна – спеціаліст другої категорії – викладач іноземної мови

Мурзак Марина Василівна - спеціаліст - викладач іноземної мови та зарубіжної літератури                                                                           

Методична комісія працює над проблемою:

«Комплексне впровадження інноваційних технологій розвитку професійних здібностей учнів на уроках сеспільно-гуманітарного циклу»    

Головна мета методичної роботи викладачів суспільно-гуманітарного циклу:

· надання допомоги викладачам у розвитку та підвищенні професійної майстерності;

· активізація творчого потенціалу кожного викладача;

· удосконалення високого рівня професіоналізму викладачів;

· впровадження та застосування у роботі досягнення науки, методичні розробки та передовий досвід у своїй роботі;

· узагальнювати та поширювати досвід викладачів.

     

 Основні завдання:

· освітня і самоосвітня діяльність викладача;

· активне впровадження інноваційних педагогічних технологій, сучасних методів навчання;

· створення навчальних та виховних проектів;

· зміцнення навчально-методичного, дидактичного забезпечення навчально-виховного процесу;

· обмін досвідом роботи;

· організаційна робота з молодими викладачами щодо зростання їхньої майстерності;

· робота з обдарованими учнями;

· вивчення новинок професійної літератури;

· навчання учнів у творчо-особистісному вимірі.

 

Шляхи реалізації завдань:

· систематичне вивчення та аналіз стану викладання, рівня і якості знань, практичних умінь і вихованості учнів;

· вивчення і використання на практиці сучасних досягнень психолого-педагогічної науки та передового педагогічного досвіду, розвиток ініціативи і творчості, новаторських пошуків.

 

Напрямки діяльності:

1. Вивчення та обговорення теорії інноваційного навчання, запровадження її в практику.

2. Створення умов для обміну педагогічним досвідом, обговорення наукових і методичних новинок.

 3. Використання інтерактивних форм та мультимедійних технологій на уроках.

Дочірні категорії

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

ІІ етап Всеукраїнського ...

18 квітня 2018 року відповідно до наказу ...

ІІ етап Всеукраїнського ...

{youtube}DCR18m-YkCQ{/youtube}  11 квітня 2018 ...

ХІІ Всеукраїнська ...

      19 березня 2018 року учень групи № 5 ДНЗ ...

«Народе мій, до тебе я ...

       15 - 16 березня 2018 р. учениця гр. № ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top