Креативний інтер'єр, створений за допомогою матеріалів і технологій компанії Снєжка-Україна

Конкурс фахової майстерності серед учнів випускних груп з професії "Маляр"

5 лютого 2018 року відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів випускних груп з професії «Маляр».

Мета конкурсу:

удосконалення професійних вмінь та навичок з професії «Маляр»;

перевірка якості виконаних робіт;

виявити кращих учнів по професії «маляр».

Перемогу в конкурсі професійної майстерності з професії «Маляр» здобули: Гончарук Світлана гр.№1-  І місце; Пацюк Андрій гр.№3 та Хомяк Валентин гр.№1 - ІІ місце; ІІІ місце -  Дем’яник Сергій гр.№3;

Конкурс з фахової майстерності з професії "Столяр"

В рамках проведення тижня метод комісії «Будівельних дисциплін» 30.01.2018 року було проведено конкурс фахової майстерності з професії «Столяр» серед учнів групи № 21 із застосуванням захисних матеріалів ТМ «Водарон»

За підсумками проведеного конкурсу професійної майстерності з професії «Столяр» були визначені переможці конкурсу, які були нагороджені почесними грамотами за:

І місце -  Олексієнко Віталій;

ІІ місце -   Міочинський Сергій; 

ІІІ місце -  Басенко Павло

Готуємо найкращих в Україні робітників з професії "Маляр"

Щиро вітаємо Сердюка Максима учня групи №4, що навчається за професією «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр» з перемогою у ІІІ-му фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Серед 22 учасників конкурсу з усієї України, за результатами теоретичного та практичного турів Максим посів VІ призове місце та отримав диплом ІІІ-го ступеня. Приємним доповненням до нагород стали подарунки від організаторів та соціального партнера конкурсу ТзОВ «Снєжка-Україна». Поряд з дипломи Міністерства освіти і науки України наш учасник отримав відзнаку соціального партнера ТзОВ «Снєжка-Україна», що засвідчує високу майстерність та володіння новітніми технологіями, що застосовуються у сучасному будівництві.

Висловлюємо подяку майстрам виробничого навчання Мороз Раїсі Павлівні, Степанюк Галині Микитівні та викладачам Івановій Вірі Іванівні, Задорожній Оксані Павлівні, Калашнюк Олесі Анатоліївні, які протягом усього періоду навчання давали якісні знання та вели учня до впевненої перемоги.

Вітаємо нашого переможця та бажаємо Максиму подальших професійних злетів та звершень.

Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії "Маляр"

20 квітня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Вінницької області з професії «Маляр». В конкурсі приймали участь 7 навчальних закладів, приміщення для проведення конкурсу гостинно надало ДНЗ «ЦПТО №1 м. Вінниці».

Конкурсна програма передбачала два етапи: виконання завдань теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур передбачав шляхом виконання тестових завдань на персональному комп`ютері (40 питань), перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Електротехніка», «Креслення».

У практичному турі конкурсанти показували свою майстерність з приготування шпаклювальної суміші фірми «Кнауф» та вирівнювання нею поверхні стін, змагалися у точності вирівнювання внутрішніх кутів. Кращим за технологією виконання завдань та охайністю виконання роботи став учень нашого навчального закладу Сердюк Максим.

Урочисто та святково були підведенні підсумки конкурсу.

За результатами обох турів, набравши найбільшу кількість балів безперечну перемогу та І місце журі присвоїло учневі ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» Сердюку Максиму, який продовжить участь у ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу професійної майстерності, що відбуватиметься з 29 травня по 2 червня 2017р. на базі Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова.

Дякуємо усім викладачам та майстрам виробничого навчання, які приймали участь у підготовці нашого конкурсанта.

Вітаємо Сердюка Максима з перемогою та бажаємо успіхів у Всеукраїнському етапі  конкурсу. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Фінальний етап ...

      На базі Дніпровського центру ...

«Творча молодь ...

       24 травня 2019 р. відбувся VІІ ...

Участь в роботі ...

      23.05.2019 р. педагогічні працівники ...

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top