Шановні колеги!


Вітаємо викладача біології та екології Палій А.В. з абсолютною перемогою у Всеукраїнському конкурсі на кращий екологічний проект « Збережемо землю для наступних поколінь». Учнівський проект « Чи може людина жити в гармонії з природою?» виконаний під її керівництвом зайняв 1-ше місце.
Адміністрація , колеги.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Оголошення!


Шановні випускники з 06 лютого розпочнеться реєстрація на Зовнішнє Незалежне Оцінювання 2018 року та триватиме до 31 березня. Потурбуйтесь про те щоб Ваша реєстрація пройшла успішно.
Адміністрація.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Популяризація професій будівельного профілю  на міському заході обласної служби зайнятості «ПрофіСтарт:  обери своє майбутнє»

Обласна служба зайнятості у партнерстві з Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації 22 лютого 2018 року провели профорієнтаційний захід для учнівської молоді «ПрофіСтарт: обери своє майбутнє».

«ПрофіСтарт» має на меті сприяння у професійному самовизначенні молоді та популяризації серед учнів робітничих професій.

На заході школярі та учні професійно-технічних закладів мали змогу:

• ознайомитися з експозиціями навчальних закладів;

взяти участь у майстер-класах та ярмарку вакансій від підприємств Вінниці та Вінницького району;

• пройти тестування для визначення своєї майбутньої професії;

• ознайомитись з історіями кар’єрного успіху;

• дізнатись про можливості працевлаштування та подати резюме до кадрового резерву.

Методична комісія «Оздоблювач» на заході проводила майстер-класи по пофарбуванню поверхонь водоемульсійними латексними фарбами ТМ «Снєжка» та настиланню підлоги керамічними плитками за системою вирівнювання плитки. Майстер-класи проводили учні групи №3 Федоришен Богдан та Дем’ яник Сергій в супроводі майстрів виробничого навчання Шаповалової Н.В. та Усик М.І.

Варто відмітити зацікавленість учнів шкіл, з якою вони виконували виконання пофарбування поверхонь.  Присутні учні, фарбуючи поверхню валиками, намагалися з ретельністю підібрати співвідношення кольорів. Майстер-класи були направлені на оволодіння сучасними матеріалами, новітніми технологіями, підвищенню престижності робітничих професій та сприянню у професійному самовизначенні учнівської молоді.

 

Національний проект "Місто професій"

       07.10.2017 учні випускних груп ДНЗ «ВПУ7 м. Вінниці» взяли участь в проведенні національного проекту «Місто професій», організованого міською радою. Метою заходу було формування нації свідомого вибору, щоб кожен отримав змогу знайти справу за покликанням та максимально реалізувати свій потенціал. Школярі міста мали змогу повчитися в учнів - малярів нашого навчального закладу – навичок фарбування стін валиком, пензлем фарбами торгової марки «Снєжка», укладання плитки. Школярі отримали «заробіток» за виконану роботу, у вигляді іграшкових гривників який в подальшому «заробітчани» обмінювали на солодощі.

Усі, хто відвідав це неординарне дійство отримали велику кількість позитивних емоцій вражень та кілька нових цікавих вмінь.

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

День відкритих дверей - ...

            14 березня 2018 року в  ДНЗ «Вище ...

Флешмоб до Міжнародного ...

06.03.2018 року на Європейській площі нашого ...

Разом із «Соняшником» ...

          1 березня 2018 року у стінах ДНЗ ...

ПрофіСтарт: обери своє ...

22 лютого 2018 року в приміщенні Вінницької ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top