ТзОВ «Снєжка-Україна» - знане підприємство на ринку лакофарбових матеріалів в Україні

Компанія «Снєжка-Україна» працює на українському ринку з 1999 року. За роки своєї діяльності підприємство досягло значних успіхів і нині є лідером з виробництва лакофарбової продукції в Україні.

 

 

Популярність лакофарбових матеріалів ТМ Śnieżka на українському ринку у дев'яностих роках посприяла тому, що власники групи компаній «Śnieżka» вирішили побудувати виробничі потужності в Україні. Добра обізнаність в галузі лаків і фарб, багатолітній досвід в бізнесі та динамічний розвиток групи і висока ринкова позиція у Польщі дозволили їй крок за кроком підкорити ринки Східної Європи, в тому числі і України. Таким чином, наприкінці дев'яностих років розпочинає свою роботу підприємство лакофарбових матеріалів «Снєжка-Україна» у місті Яворів, Львівської області. Першу виробничу лінію з виготовлення водоемульсійних фарб ТМ Śnieżka в Україні було запущено 2000 року. Згодом виробничі потужності розширюються і будуються два сучасні цехи, в одному з яких виготовляють фарбу на водній основі, в іншому – сухі шпаклювальні суміші.

Наступним кроком в розвитку заводу стало відкриття і функціонування складу готової продукції загальною площею 5800 кв. м, де зберігаються вироби як українського, так і польського виробництва. І, власне, ефективне налагодження роботи складського комплексу на підприємстві забезпечує безперебійне постачання продукції групи компаній «Śnieżka» в усі області України.

 

 

Невід'ємною складовою діяльності компанії «Снєжка-Україна» є політика щодо безпеки продукції та захисту навколишнього середовища. Виробництво виробів супроводжується на засадах екологічної продукції, яка є безпечною для екосистеми, середовища і здоров'я людей. Сировина і продукція підприємства постійно проходять посилений контроль якості і відповідають найвищим європейським нормам. Вироби ТМ Śnieżka внесені до Реєстру екологічно сертифікованої продукції і марковані значком «Зелений журавлик». Компанія «Снєжка-Україна» тісно співпрацює з центром досліджень і розробок, що розташований на території АТ «ФФіЛ «Śnieżka» в Польщі, і, власне, польський центр розробляє унікальні технології та рецептури продукції групи.  А завдяки постійному вдосконаленню виробничих процесів, підприємство «Снєжка-Україна» виготовляє високоякісні вироби на основі новітніх технологій, зокрема, водоемульсійні фарби, акрилові емалі, ґрунтовки, шпаклювальні гладі й інші.

 

 

Впровадження мультибрендингової стратегії дало можливість увесь асортимент продукції виробляти під різними торговельними марками. ТМ Śnieżka – це фарби, шпаклівки, ґрунтовки, емалі, протигрибкові засоби. ТМ VIDARON пропонує вироби, що призначені для захисту, декорування і консервації деревини. ТМ FOVEO Tech – це пропозиція продуктів для комплексного утеплення будинків. Для споживачів, які шукають на ринку фарби економ-сегменту, на ринок виведено ТМ OTTO FARBE. Відповідно така сегментація продукції сприяє задоволенню попиту найбільшого кола споживачів.

За багато років компанія вибудувала надійну мережу дистрибуції в Україні, а також працює з усіма найбільшими мережами гіпермаркетів. У сучасних умовах, щоб бути ближче до споживачів, ТОВ«Снєжка-Україна»  розвиває  мережу фірмових магазинів «Śnieżka» в Україні на партнерських засадах.

 

 

Впродовж трьох років «Снєжка-Україна» співпрацює із закладами професійно-технічної освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України, з яким компанія підписала 02 листопада 2016 року Меморандум про співробітництво. Створення навчально-практичних центрів «Śnieżka» в усіх областях України спрямоване для того, щоб допомагати професійним навчальним закладам у підготовці висококваліфікованих робітничих кадрів, зокрема, малярів, столярів та монтажників систем утеплення. Взаємодія і соціальне партнерство з професійними навчальними закладами дасть можливість навчити майбутніх робітників працювати із сучасними лакофарбовими матеріалами.

 

 

 

ТОВ «Снєжка-Україна» добре розуміє потреби та проблеми українського суспільства, тому активно долучається до різних соціальних ініціатив, допомагаючи та підтримуючи садочки, школи, спортивні клуби. Водночас як соціально відповідальний виробник компанія протягом багатьох років реалізує довгострокову соціальна програму «Кольоровий світ дитинства».  Його мета – створити в дитячих лікарнях такі умови, аби різнобарвний світ малюнків додавав дітям хоч трошки гарного настрою та сприяв їхньому одужуванню. Цей проект втілений у життя у понад 10 дитячих лікувальних закладах в різних областях України.

 

 

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.foveotech.com.ua

 

Каталог

Навчальна програма

Навчальні фільми

Презентації виробів

Креативний інтер'єр, створений за допомогою матеріалів і технологій компанії Снєжка-Україна

Конкурс фахової майстерності серед учнів випускних груп з професії "Маляр"

5 лютого 2018 року відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів випускних груп з професії «Маляр».

Мета конкурсу:

удосконалення професійних вмінь та навичок з професії «Маляр»;

перевірка якості виконаних робіт;

виявити кращих учнів по професії «маляр».

Перемогу в конкурсі професійної майстерності з професії «Маляр» здобули: Гончарук Світлана гр.№1-  І місце; Пацюк Андрій гр.№3 та Хомяк Валентин гр.№1 - ІІ місце; ІІІ місце -  Дем’яник Сергій гр.№3;

Конкурс з фахової майстерності з професії "Столяр"

В рамках проведення тижня метод комісії «Будівельних дисциплін» 30.01.2018 року було проведено конкурс фахової майстерності з професії «Столяр» серед учнів групи № 21 із застосуванням захисних матеріалів ТМ «Водарон»

За підсумками проведеного конкурсу професійної майстерності з професії «Столяр» були визначені переможці конкурсу, які були нагороджені почесними грамотами за:

І місце -  Олексієнко Віталій;

ІІ місце -   Міочинський Сергій; 

ІІІ місце -  Басенко Павло

Готуємо найкращих в Україні робітників з професії "Маляр"

Щиро вітаємо Сердюка Максима учня групи №4, що навчається за професією «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр» з перемогою у ІІІ-му фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Серед 22 учасників конкурсу з усієї України, за результатами теоретичного та практичного турів Максим посів VІ призове місце та отримав диплом ІІІ-го ступеня. Приємним доповненням до нагород стали подарунки від організаторів та соціального партнера конкурсу ТзОВ «Снєжка-Україна». Поряд з дипломи Міністерства освіти і науки України наш учасник отримав відзнаку соціального партнера ТзОВ «Снєжка-Україна», що засвідчує високу майстерність та володіння новітніми технологіями, що застосовуються у сучасному будівництві.

Висловлюємо подяку майстрам виробничого навчання Мороз Раїсі Павлівні, Степанюк Галині Микитівні та викладачам Івановій Вірі Іванівні, Задорожній Оксані Павлівні, Калашнюк Олесі Анатоліївні, які протягом усього періоду навчання давали якісні знання та вели учня до впевненої перемоги.

Вітаємо нашого переможця та бажаємо Максиму подальших професійних злетів та звершень.

Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії "Маляр"

20 квітня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Вінницької області з професії «Маляр». В конкурсі приймали участь 7 навчальних закладів, приміщення для проведення конкурсу гостинно надало ДНЗ «ЦПТО №1 м. Вінниці».

Конкурсна програма передбачала два етапи: виконання завдань теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур передбачав шляхом виконання тестових завдань на персональному комп`ютері (40 питань), перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Електротехніка», «Креслення».

У практичному турі конкурсанти показували свою майстерність з приготування шпаклювальної суміші фірми «Кнауф» та вирівнювання нею поверхні стін, змагалися у точності вирівнювання внутрішніх кутів. Кращим за технологією виконання завдань та охайністю виконання роботи став учень нашого навчального закладу Сердюк Максим.

Урочисто та святково були підведенні підсумки конкурсу.

За результатами обох турів, набравши найбільшу кількість балів безперечну перемогу та І місце журі присвоїло учневі ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» Сердюку Максиму, який продовжить участь у ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу професійної майстерності, що відбуватиметься з 29 травня по 2 червня 2017р. на базі Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова.

Дякуємо усім викладачам та майстрам виробничого навчання, які приймали участь у підготовці нашого конкурсанта.

Вітаємо Сердюка Максима з перемогою та бажаємо успіхів у Всеукраїнському етапі  конкурсу. 

Одним із важливих напрямків діяльності навчально-практичного центру «Снєжка - Україна» на базі ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» є організація заходів, щодо впровадження інноваційних технік навчання фахівців будівельної галузі міста та регіону: проведення семінарів, майстер-класів, фахових конкурсів, відкритих уроків теоретичного та виробничого навчання з подальшою сертифікацією.

За час існування центру протягом 2016-2017 років були проведені семінари для майстрів виробничого навчання навчального закладу за професійним напрямом щодо продукції ТМ “FOVEO TECH” фірми ТзОВ «Снєжка - Україна». В ході якого майстри виробничого навчання з професій «Штукатур»; «Лицювальник-плиточник»; «Маляр», «Столяр будівельний»; «Паркетник» мали змогу ознайомитись із зразками та портфоліо виробів торгових марок «SNIEZKA», «MAGNAT», «SENSEO», «VIDARON», «BESTON», «OTTO», «FOVEO TECH», технічними характеристиками представлених виробів, а також брали участь у майстер-класах по нанесенню декоративних штукатурок, влаштуванню систем утеплення будівель та підбору кольорової гами барвників.

До участі в семінарі були запрошені представники будівельних груп та компаній м. Вінниці та Вінницької області,а саме ТОВ «WINDIM» незалежний центр підтримки ОСББ, «Строймонтаж ЛТД БКП», «Фасадне утеплення», «Вінниця - Ревбуд», ФОП «ЕКОДОМ» та інші.

В заключній частині семінару всі учасники отримали сертифікати проходження курсу «Утеплення фасадів з використанням матеріалів ТМ “FOVEO TECH” та заохочувальні призи з логотипом ТзОВ «Снєжка – Україна»

Семінар "Впрвадження інновацій колекції лакофарбових матеріалів ТМ SNIEZKA PLATINUM"

4 квітня 2019 р. на базі Навчально-практичного будівельного центру «Снєжка» відбувся семінар та практичний майстер-клас для майстрів виробничого навчання, викладачів спецдисциплін та учнів, які навчаються за професією «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр».

Семінар «Впровадження інновацій колекції лакофарбових матеріалів ТМ ŚNIEŻKA PLATINIUM» провела майстер виробничого навчання Шаповалова Наталія Василівна. В ході семінару була презентована нова високоякісна колекція водоемульсійних фарб  Śniezka Platinium Śnieżka PLATINIUM®, що складається із 6 видів виробів, зокрема, плямовідпірна  латексна фарба Śnieżka PLATINIUM®MODERN,  зносостійка латексна фарба Śnieżka PLATINIUM® CLASSIC, матова акрилова фарба для стель Śnieżka PLATINIUM®CEILING, латексна фарба для дитячих кімнат Śnieżka PLATINIUM®KIDS, вологостійка напівлатексна фарба Śnieżka PLATINIUM®KITCHEN-BATH, що містить іони срібла, матова латексна фарба Śnieżka PLATINIUM®MAGIC, що створює ефект шкільної дошки. Учасники семінару ознайомились з властивостями, системою кольорування та екохарактеристиками фарб.

Проведений практичний майстер-клас надав можливість протестувати фарби в роботі, визначити розхід та переваги, переконатись у їх покривній здатності. Велику зацікавленість викликали фарби плямовідпірна та зносостійка і особливо фарба з ефектом поверхні шкільної дошки.

Здобуті знання та вміння допоможуть нашим фахівцям активно впроваджувати сучасні технології в навчально-виробничий процес, розвивати навики та творчі здібності наших учнів.

Теоретично-практичні навчальні семінари 2017 року

Протягом 2017 року на базі ДНЗ «Вище професійне училище №7 м.Вінниці» відбулися ще 2 теоретично-практичних навчальних семінари для осіб з числа зайнятого та незайнятого населення та представників будівельних груп та компаній щодо продукції ТзОВ «Снєжка -Україна».

Організація роботи центру, навчання та заходи по впровадженню  сучасних технологій обговорювалися на засіданні фахових методичних комісій «Оздоблювач» та «Будівельних дисциплін», яке відбулося 17 листопада 2017року . Проведено круглий стіл: «Навчально-виробнича діяльність ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» в контексті євроінтеграційного руху та співпраці з соціальним партнером ТзОВ «Снєжка -Україна».

Де учасники опрацювали питання:

1.Навчально-виробнича діяльність ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» в контексті євроінтеграційного руху та співпраці з соціальним партнером ТзОВ «Снєжка - Україна».

2.Співпраця з компанією “Снєжка”- запорука успіху в підготовці кваліфікованих робітників по професії «Столяр; монтажник гіпсокартонних конструкцій».

3.Сучасні технології в сфері захисту деревини і новітні деревообробні верстати.

4.Сучасне деревообробне устаткування і напрямки його розвитку

5.Новітні технології виготовлення різьби по дереву на уроках виробничого навчання та у гуртковій роботі.

Особлива увага була зосереджена на мотиваціях у підвищенні фахової майстерності викладачів, майстрів виробничого навчання, учнів з подальшою сертифікацією.   

Всеукраїнський семінар "Впровадження сучасних будівельних матеріалів і технологій у навчальний процес ПТНЗ для підготовки кваліфікованих робітників"

2-3листопада 2016 року відбувся Всеукраїнський семінар «Впровадження сучасних будівельних матеріалів і технологій у навчальний процес професійно-технічних навчальних закладів для підготовки кваліфікованих робітників». Захід зібрав представників Міністерства освіти і науки України, Департаментів професійної освіти і керівників училищ. ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» на семінарі представляли заступник директора з виробничої роботи Олійник Т.І. та майстер виробничого навчання Лемішова Л. І. 

Проходив семінар на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», під час якого заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей і генеральний директорТзОВ «Снєжка-Україна» урочисто підписали Меморандум про співробітництво між ТзОВ «Снєжка-Україна» та Міністерством освіти і науки України.

ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці», також плідно співпрацює з нашим партнером ТзОВ «Снєжка-Україна».  Зокрема, було підписаного договір про створення навчально-практичного центру «Снєжка» на базі ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці», де наші учні та майстри в/н отримали чудову нагоду працювати з новітніми будівельними технологіями компанії груп «Снєжка-Україна». По завершенню навчання наші випускники отримують сертифікати ТзОВ «Снєжка-Україна» по освоєнню технологій, які дають їм можливість працювати не лише в Україні, а й за кордоном.

В ході Всеукраїнського семінару «Впровадження сучасних будівельних матеріалів і технологій у навчальний процес професійно-технічних навчальних закладів для підготовки кваліфікованих робітників» наші педагоги мали нагоду детальніше ознайомитися з можливостями і критеріями створення навчально-практичних центрів на базі професійних навчальних закладів України, основними напрямками їх розвитку. Разом з учасниками заходу відвідали завод«Снєжка-Україна» у місті Яворів і ознайомилися з інноваційними технологіями, які використовує виробництво для виготовлення сучасних лакофарбових матеріалів. Крім того, відвідали структурні підрозділи підприємства «Снєжка-Україна» і на власні очі побачили виробничий процес виготовлення продукції і її складування.

Більше фото на сайті:

https://www.facebook.com/Sniezka.Ukraine/

http :// www . sniezka . ua / novini /1

Міжнародна співпраця

05 квітня 2016 року на базі ДНЗ «Вищого професійного училища №7 м. Вінниці» відбувся теоретично – практичний  навчальний семінар щодо продукції ТМ “FOVEO TECH”  польської фірми ТзОВ «Снєжка – Україна». В ході семінару наші майстри виробничого навчання професій «Штукатур»; «Лицювальник-плиточник»; «Маляр», «Столяр будівельний»; «паркетник» мали змогу ознайомитись із зразками та портфоліо виробів торгових марок «SNIEZKA», «MAGNAT», «SENSEO», «VIDARON», «BESTON», «OTTO», «FOVEO TECH», яку надав начальник відділу технічних консультантів Жураківський Орест Орестович, продемонструвавши корпоративний фільм ТзОВ «SNIEZKA – Україна», інформацію щодо технічних характеристик представлених виробів, а також майстер-клас практичного нанесення декоративних штукатурок, систем утеплення будівель та підбору кольорової гами барвників.

У семінарі також, взяли участь представники будівельних груп та компаній ТОВ «WINDIM» незалежний центр підтримки ОСББ, «Строймонтаж ЛТД, БКП», «Фасадне утеплення», Вінниця «Ревбуд», ФОП «ЕКОДОМ».

В заключній частині семінару всі учасники отримали сертифікати проходження курсу «Утеплення фасадів з використанням матеріалів ТМ “FOVEO TECH” за підписом генерального директора М. Павлусь та взяли участь в розіграші лотереї й отримали невеличкі призи з логотипом ТзОВ «Снєжка – Україна».

Популяризація професій будівельного профілю  на міському заході обласної служби зайнятості «ПрофіСтарт:  обери своє майбутнє»

Обласна служба зайнятості у партнерстві з Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації 22 лютого 2018 року провели профорієнтаційний захід для учнівської молоді «ПрофіСтарт: обери своє майбутнє».

«ПрофіСтарт» має на меті сприяння у професійному самовизначенні молоді та популяризації серед учнів робітничих професій.

На заході школярі та учні професійно-технічних закладів мали змогу:

• ознайомитися з експозиціями навчальних закладів;

взяти участь у майстер-класах та ярмарку вакансій від підприємств Вінниці та Вінницького району;

• пройти тестування для визначення своєї майбутньої професії;

• ознайомитись з історіями кар’єрного успіху;

• дізнатись про можливості працевлаштування та подати резюме до кадрового резерву.

Методична комісія «Оздоблювач» на заході проводила майстер-класи по пофарбуванню поверхонь водоемульсійними латексними фарбами ТМ «Снєжка» та настиланню підлоги керамічними плитками за системою вирівнювання плитки. Майстер-класи проводили учні групи №3 Федоришен Богдан та Дем’ яник Сергій в супроводі майстрів виробничого навчання Шаповалової Н.В. та Усик М.І.

Варто відмітити зацікавленість учнів шкіл, з якою вони виконували виконання пофарбування поверхонь.  Присутні учні, фарбуючи поверхню валиками, намагалися з ретельністю підібрати співвідношення кольорів. Майстер-класи були направлені на оволодіння сучасними матеріалами, новітніми технологіями, підвищенню престижності робітничих професій та сприянню у професійному самовизначенні учнівської молоді.

 

Національний проект "Місто професій"

       07.10.2017 учні випускних груп ДНЗ «ВПУ7 м. Вінниці» взяли участь в проведенні національного проекту «Місто професій», організованого міською радою. Метою заходу було формування нації свідомого вибору, щоб кожен отримав змогу знайти справу за покликанням та максимально реалізувати свій потенціал. Школярі міста мали змогу повчитися в учнів - малярів нашого навчального закладу – навичок фарбування стін валиком, пензлем фарбами торгової марки «Снєжка», укладання плитки. Школярі отримали «заробіток» за виконану роботу, у вигляді іграшкових гривників який в подальшому «заробітчани» обмінювали на солодощі.

Усі, хто відвідав це неординарне дійство отримали велику кількість позитивних емоцій вражень та кілька нових цікавих вмінь.

 

 

 

 

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Заключний Гала-концерт ...

    19 квітня  2019 року в міському Палаці ...

«Наука і навчальний ...

    18 квітня 2019 року заступник директора з ...

Обласний етап фахового ...

  18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top