Одним із важливих напрямків діяльності навчально-практичного центру «Снєжка - Україна» на базі ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» є організація заходів, щодо впровадження інноваційних технік навчання фахівців будівельної галузі міста та регіону: проведення семінарів, майстер-класів, фахових конкурсів, відкритих уроків теоретичного та виробничого навчання з подальшою сертифікацією.

За час існування центру протягом 2016-2017 років були проведені семінари для майстрів виробничого навчання навчального закладу за професійним напрямом щодо продукції ТМ “FOVEO TECH” фірми ТзОВ «Снєжка - Україна». В ході якого майстри виробничого навчання з професій «Штукатур»; «Лицювальник-плиточник»; «Маляр», «Столяр будівельний»; «Паркетник» мали змогу ознайомитись із зразками та портфоліо виробів торгових марок «SNIEZKA», «MAGNAT», «SENSEO», «VIDARON», «BESTON», «OTTO», «FOVEO TECH», технічними характеристиками представлених виробів, а також брали участь у майстер-класах по нанесенню декоративних штукатурок, влаштуванню систем утеплення будівель та підбору кольорової гами барвників.

До участі в семінарі були запрошені представники будівельних груп та компаній м. Вінниці та Вінницької області,а саме ТОВ «WINDIM» незалежний центр підтримки ОСББ, «Строймонтаж ЛТД БКП», «Фасадне утеплення», «Вінниця - Ревбуд», ФОП «ЕКОДОМ» та інші.

В заключній частині семінару всі учасники отримали сертифікати проходження курсу «Утеплення фасадів з використанням матеріалів ТМ “FOVEO TECH” та заохочувальні призи з логотипом ТзОВ «Снєжка – Україна»

Семінар "Впрвадження інновацій колекції лакофарбових матеріалів ТМ SNIEZKA PLATINUM"

4 квітня 2019 р. на базі Навчально-практичного будівельного центру «Снєжка» відбувся семінар та практичний майстер-клас для майстрів виробничого навчання, викладачів спецдисциплін та учнів, які навчаються за професією «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр».

Семінар «Впровадження інновацій колекції лакофарбових матеріалів ТМ ŚNIEŻKA PLATINIUM» провела майстер виробничого навчання Шаповалова Наталія Василівна. В ході семінару була презентована нова високоякісна колекція водоемульсійних фарб  Śniezka Platinium Śnieżka PLATINIUM®, що складається із 6 видів виробів, зокрема, плямовідпірна  латексна фарба Śnieżka PLATINIUM®MODERN,  зносостійка латексна фарба Śnieżka PLATINIUM® CLASSIC, матова акрилова фарба для стель Śnieżka PLATINIUM®CEILING, латексна фарба для дитячих кімнат Śnieżka PLATINIUM®KIDS, вологостійка напівлатексна фарба Śnieżka PLATINIUM®KITCHEN-BATH, що містить іони срібла, матова латексна фарба Śnieżka PLATINIUM®MAGIC, що створює ефект шкільної дошки. Учасники семінару ознайомились з властивостями, системою кольорування та екохарактеристиками фарб.

Проведений практичний майстер-клас надав можливість протестувати фарби в роботі, визначити розхід та переваги, переконатись у їх покривній здатності. Велику зацікавленість викликали фарби плямовідпірна та зносостійка і особливо фарба з ефектом поверхні шкільної дошки.

Здобуті знання та вміння допоможуть нашим фахівцям активно впроваджувати сучасні технології в навчально-виробничий процес, розвивати навики та творчі здібності наших учнів.

Теоретично-практичні навчальні семінари 2017 року

Протягом 2017 року на базі ДНЗ «Вище професійне училище №7 м.Вінниці» відбулися ще 2 теоретично-практичних навчальних семінари для осіб з числа зайнятого та незайнятого населення та представників будівельних груп та компаній щодо продукції ТзОВ «Снєжка -Україна».

Організація роботи центру, навчання та заходи по впровадженню  сучасних технологій обговорювалися на засіданні фахових методичних комісій «Оздоблювач» та «Будівельних дисциплін», яке відбулося 17 листопада 2017року . Проведено круглий стіл: «Навчально-виробнича діяльність ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» в контексті євроінтеграційного руху та співпраці з соціальним партнером ТзОВ «Снєжка -Україна».

Де учасники опрацювали питання:

1.Навчально-виробнича діяльність ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» в контексті євроінтеграційного руху та співпраці з соціальним партнером ТзОВ «Снєжка - Україна».

2.Співпраця з компанією “Снєжка”- запорука успіху в підготовці кваліфікованих робітників по професії «Столяр; монтажник гіпсокартонних конструкцій».

3.Сучасні технології в сфері захисту деревини і новітні деревообробні верстати.

4.Сучасне деревообробне устаткування і напрямки його розвитку

5.Новітні технології виготовлення різьби по дереву на уроках виробничого навчання та у гуртковій роботі.

Особлива увага була зосереджена на мотиваціях у підвищенні фахової майстерності викладачів, майстрів виробничого навчання, учнів з подальшою сертифікацією.   

Всеукраїнський семінар "Впровадження сучасних будівельних матеріалів і технологій у навчальний процес ПТНЗ для підготовки кваліфікованих робітників"

2-3листопада 2016 року відбувся Всеукраїнський семінар «Впровадження сучасних будівельних матеріалів і технологій у навчальний процес професійно-технічних навчальних закладів для підготовки кваліфікованих робітників». Захід зібрав представників Міністерства освіти і науки України, Департаментів професійної освіти і керівників училищ. ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» на семінарі представляли заступник директора з виробничої роботи Олійник Т.І. та майстер виробничого навчання Лемішова Л. І. 

Проходив семінар на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», під час якого заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей і генеральний директорТзОВ «Снєжка-Україна» урочисто підписали Меморандум про співробітництво між ТзОВ «Снєжка-Україна» та Міністерством освіти і науки України.

ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці», також плідно співпрацює з нашим партнером ТзОВ «Снєжка-Україна».  Зокрема, було підписаного договір про створення навчально-практичного центру «Снєжка» на базі ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці», де наші учні та майстри в/н отримали чудову нагоду працювати з новітніми будівельними технологіями компанії груп «Снєжка-Україна». По завершенню навчання наші випускники отримують сертифікати ТзОВ «Снєжка-Україна» по освоєнню технологій, які дають їм можливість працювати не лише в Україні, а й за кордоном.

В ході Всеукраїнського семінару «Впровадження сучасних будівельних матеріалів і технологій у навчальний процес професійно-технічних навчальних закладів для підготовки кваліфікованих робітників» наші педагоги мали нагоду детальніше ознайомитися з можливостями і критеріями створення навчально-практичних центрів на базі професійних навчальних закладів України, основними напрямками їх розвитку. Разом з учасниками заходу відвідали завод«Снєжка-Україна» у місті Яворів і ознайомилися з інноваційними технологіями, які використовує виробництво для виготовлення сучасних лакофарбових матеріалів. Крім того, відвідали структурні підрозділи підприємства «Снєжка-Україна» і на власні очі побачили виробничий процес виготовлення продукції і її складування.

Більше фото на сайті:

https://www.facebook.com/Sniezka.Ukraine/

http :// www . sniezka . ua / novini /1

Міжнародна співпраця

05 квітня 2016 року на базі ДНЗ «Вищого професійного училища №7 м. Вінниці» відбувся теоретично – практичний  навчальний семінар щодо продукції ТМ “FOVEO TECH”  польської фірми ТзОВ «Снєжка – Україна». В ході семінару наші майстри виробничого навчання професій «Штукатур»; «Лицювальник-плиточник»; «Маляр», «Столяр будівельний»; «паркетник» мали змогу ознайомитись із зразками та портфоліо виробів торгових марок «SNIEZKA», «MAGNAT», «SENSEO», «VIDARON», «BESTON», «OTTO», «FOVEO TECH», яку надав начальник відділу технічних консультантів Жураківський Орест Орестович, продемонструвавши корпоративний фільм ТзОВ «SNIEZKA – Україна», інформацію щодо технічних характеристик представлених виробів, а також майстер-клас практичного нанесення декоративних штукатурок, систем утеплення будівель та підбору кольорової гами барвників.

У семінарі також, взяли участь представники будівельних груп та компаній ТОВ «WINDIM» незалежний центр підтримки ОСББ, «Строймонтаж ЛТД, БКП», «Фасадне утеплення», Вінниця «Ревбуд», ФОП «ЕКОДОМ».

В заключній частині семінару всі учасники отримали сертифікати проходження курсу «Утеплення фасадів з використанням матеріалів ТМ “FOVEO TECH” за підписом генерального директора М. Павлусь та взяли участь в розіграші лотереї й отримали невеличкі призи з логотипом ТзОВ «Снєжка – Україна».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Фінальний етап ...

      На базі Дніпровського центру ...

«Творча молодь ...

       24 травня 2019 р. відбувся VІІ ...

Участь в роботі ...

      23.05.2019 р. педагогічні працівники ...

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top