День здоров'я 16.09.2016 року

16 вересня 2016 року в навчальному закладі було проведено спортивне свято, присвячене Дню Здоров’я та Дню фізичної культури і спорту. В спортивних змаганнях брали участь навчальні групи юнаків та дівчат І-ІІІ курсів. Різноманітні естафети, змагання розвивали навички лідерства, бажання перемоги, сприяли згуртованості та  взаємопідтримці наших учнів.

У змаганнях зі стрибків, вправах з обручем та естафеті з бігу найкраще проявили себе дівчата. Вони показали високі результати у швидкості та пластичності. Переможцями стали навчальні групи №29, №28 професія «Перукар (перукар-модельєр) візажист» - посіли перші місця та групи №30 професія «Швачка; кравець» і №35 «Кухар; кондитер», що розділили 2 місце.

Юнаки проявили свою силу та міць у перетягуванні канату, перенесені гир, змаганні з армреслінгу та у бігу з подоланням перешкод. Найспритнішими  та такими, що посіли перше місце стали навчальні групи №5 професія «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр» та група №8 професія «Газоелектрозварник». Друге місце у таблиці змагань посіли учні групи №16 професія «Муляр; електрозварник ручного зварювання» та учні групи №3 професія «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр». Переможці спортивних змагань були урочисто нагороджені Почесними грамотами та солодкими призами.

 

З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості молоді до занять спортом в училищі щороку проводиться спортивне свято День Здоров’я  присвячене Дню фізичної культури і спорту.

Метою проведення Дня Здоров’я є формування в учнів позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, залучення до активних занять фізкультурою, забезпечення психоемоційного розвантаження учнів.

В ході проведення Дня Здоров’я вирішуються наступні завдання:

 ·     забезпечення рухової активності учнів;

 

· виховання усвідомленої мотивації на необхідність фізичної активності занять фізкультурою;

·     згуртування колективу групи. 

 

В заходах приймають участь навчальні групи І-ІІІ курсів, проводяться конкурси і змагання для юнаків і дівчат  у вигляді естафет та спортивних ігор. Найкращі переможці нагороджуються грамотами.

 

 

 

 

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Перший урок 2017

    За гарною традицією, сформованою ...

Готуємо найкращих в ...

    Щиро вітаємо Сердюка Максима учня групи ...

V регіональна ...

23 травня 2017 року у м. Вінниці відбувся V ...

Свято-зустріч з ...

18 травня в приміщенні Вінницького державного ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top