Шановні колеги!


Вітаємо викладача біології та екології Палій А.В. з абсолютною перемогою у Всеукраїнському конкурсі на кращий екологічний проект « Збережемо землю для наступних поколінь». Учнівський проект « Чи може людина жити в гармонії з природою?» виконаний під її керівництвом зайняв 1-ше місце.
Адміністрація , колеги.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Оголошення!


Шановні випускники з 06 лютого розпочнеться реєстрація на Зовнішнє Незалежне Оцінювання 2018 року та триватиме до 31 березня. Потурбуйтесь про те щоб Ваша реєстрація пройшла успішно.
Адміністрація.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

День здоров'я 15.09.2017 року

Традиційно 15.09.2017 р. у нашому навчальному закладі відбулося спортивне свято «День здоров’я», присвячене Дню працівників фізичної культури та спорту. Метою проведення заходу було залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. Адже, наші учні мають розуміти, що здоров’я – це дар.  Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, якане хворіє, почувається впевнено, бо вона   усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем. А тому з дитинства потрібно дотримуватися здорового способу життя. 

В ході спортивного свята учні активно та енергійно брали участь у спортивних конкурсах, іграх та естафетах з різноманітних видів спорту: бігу, стрибків, армреслінгу, перетягування канату, силових змагань.

Переможцями у груповому заліку серед юнаків стали: групи №2 та №4 (професія «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр»), посіли 1 місце, 2 місце – зайняла група №5 (професія «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр» та група №7 професія «Столяр; монтажник гіпсокартонних конструкцій». Серед дівчат призові місця розділилися так: 1 місце – група №26, професія «Швачка; кравець» та група №31 професія «Перукар (перукар-модельєр) візажист»; 2 місце – група №29 та №33, професія «Перукар (перукар-модельєр) візажист».

Усі переможці спортивних змагань були урочисто нагороджені Почесними грамотами, солодкими призами та гарним настроєм.

 

 

День здоров'я 16.09.2016 року

16 вересня 2016 року в навчальному закладі було проведено спортивне свято, присвячене Дню Здоров’я та Дню фізичної культури і спорту. В спортивних змаганнях брали участь навчальні групи юнаків та дівчат І-ІІІ курсів. Різноманітні естафети, змагання розвивали навички лідерства, бажання перемоги, сприяли згуртованості та  взаємопідтримці наших учнів.

У змаганнях зі стрибків, вправах з обручем та естафеті з бігу найкраще проявили себе дівчата. Вони показали високі результати у швидкості та пластичності. Переможцями стали навчальні групи №29, №28 професія «Перукар (перукар-модельєр) візажист» - посіли перші місця та групи №30 професія «Швачка; кравець» і №35 «Кухар; кондитер», що розділили 2 місце.

Юнаки проявили свою силу та міць у перетягуванні канату, перенесені гир, змаганні з армреслінгу та у бігу з подоланням перешкод. Найспритнішими  та такими, що посіли перше місце стали навчальні групи №5 професія «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр» та група №8 професія «Газоелектрозварник». Друге місце у таблиці змагань посіли учні групи №16 професія «Муляр; електрозварник ручного зварювання» та учні групи №3 професія «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр». Переможці спортивних змагань були урочисто нагороджені Почесними грамотами та солодкими призами.

 

З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості молоді до занять спортом в училищі щороку проводиться спортивне свято День Здоров’я  присвячене Дню фізичної культури і спорту.

Метою проведення Дня Здоров’я є формування в учнів позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, залучення до активних занять фізкультурою, забезпечення психоемоційного розвантаження учнів.

В ході проведення Дня Здоров’я вирішуються наступні завдання:

 ·     забезпечення рухової активності учнів;

 

· виховання усвідомленої мотивації на необхідність фізичної активності занять фізкультурою;

·     згуртування колективу групи. 

 

В заходах приймають участь навчальні групи І-ІІІ курсів, проводяться конкурси і змагання для юнаків і дівчат  у вигляді естафет та спортивних ігор. Найкращі переможці нагороджуються грамотами.

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

«Шляхи мотивації ...

    ...

ДПА з української мови і ...

Швидко пролетіли роки навчання і ось випускники ...

Семінар-тренінг "Агресія ...

4 грудня 2017 року відбувся семінар методичної ...

Правові дебати як форма ...

У нашому неспокійному суспільстві, коли люди ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top