Шановні колеги!


Вітаємо викладача біології та екології Палій А.В. з абсолютною перемогою у Всеукраїнському конкурсі на кращий екологічний проект « Збережемо землю для наступних поколінь». Учнівський проект « Чи може людина жити в гармонії з природою?» виконаний під її керівництвом зайняв 1-ше місце.
Адміністрація , колеги.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Оголошення!


Шановні випускники з 06 лютого розпочнеться реєстрація на Зовнішнє Незалежне Оцінювання 2018 року та триватиме до 31 березня. Потурбуйтесь про те щоб Ваша реєстрація пройшла успішно.
Адміністрація.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

В спартакіаду училища  входять такі види змагань:
волейбол                                       • баскетбол
настільний теніс                           • шахи
футбол

         Учні навчального закладу активно займаються в спортивних гуртках: футбол, волейбол, настільний теніс, шахи. Керівництво гуртків здійснюється викладачами: керівником кафедри фізичного виховання Чекіною В.Д. та викладачами фізичної культури та здоров’я Когутом С.Я. та Осінським О.М. Учні беруть активну участь в загально училищних змаганнях, які проводяться щорічно серед навчальних груп. 

Учні училища є постійними членами збірної команди області з різних видів спорту.

 

 

19 листопада 2015 року в навчальному закладі, відповідно до постанови колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, президії обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України протокол №6 від 29.09.2015р. та плану роботи методичної комісії «Військово-патріотичного та фізичного виховання» відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів І,ІІ та ІІІ курсів. Призові місця посіли: І місце – Олійник В. (2 група), ІІ місце – Кучерук І. (36 група), ІІІ місце – Твардієвич С. (21 група).

Обласний фінал першості з баскетболу

5.02.2016 року  на базі нашого навчального закладу відбувся фінал першості з баскетболу серед ПТНЗ області. Змагались 6 найкращих команд.

  У всіх учасників був піднесений настрій, тому змагання проходили в дружній обстановці. Запрошені гості та судді - професіонали своєї справи. Саудівське  журі було суворим, але справедливим.

Головний суддяБочарьов Г.Г. (начальник обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України).

Склад судів: інспектор обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Огородник  М. В., суддя національної категорії Николаєнко Д. В. Організаторами змагань від нашого навчального закладу виступили заступник директора з НР- Бартко А. Е. та  керівник фізичного виховання – Чекіна В. Д.

Призові місця розприділились так:

І – місце Вінницький ЦПТО торгівлі та харчових технологій;

ІІ – місце Вінницький ВПУ сфери послуг;

ІІІ – місце ДНЗ «ВПУ - 7».

 Вітаємо переможців!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

«Шляхи мотивації ...

    ...

ДПА з української мови і ...

Швидко пролетіли роки навчання і ось випускники ...

Семінар-тренінг "Агресія ...

4 грудня 2017 року відбувся семінар методичної ...

Правові дебати як форма ...

У нашому неспокійному суспільстві, коли люди ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top