В спартакіаду училища  входять такі види змагань:
волейбол                                       • баскетбол
настільний теніс                           • шахи
футбол

         Учні навчального закладу активно займаються в спортивних гуртках: футбол, волейбол, настільний теніс, шахи. Керівництво гуртків здійснюється викладачами: керівником кафедри фізичного виховання Чекіною В.Д. та викладачами фізичної культури та здоров’я Когутом С.Я. та Осінським О.М. Учні беруть активну участь в загально училищних змаганнях, які проводяться щорічно серед навчальних груп. 

Учні училища є постійними членами збірної команди області з різних видів спорту.

 

 

19 листопада 2015 року в навчальному закладі, відповідно до постанови колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, президії обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України протокол №6 від 29.09.2015р. та плану роботи методичної комісії «Військово-патріотичного та фізичного виховання» відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів І,ІІ та ІІІ курсів. Призові місця посіли: І місце – Олійник В. (2 група), ІІ місце – Кучерук І. (36 група), ІІІ місце – Твардієвич С. (21 група).

Обласний фінал першості з баскетболу

5.02.2016 року  на базі нашого навчального закладу відбувся фінал першості з баскетболу серед ПТНЗ області. Змагались 6 найкращих команд.

  У всіх учасників був піднесений настрій, тому змагання проходили в дружній обстановці. Запрошені гості та судді - професіонали своєї справи. Саудівське  журі було суворим, але справедливим.

Головний суддяБочарьов Г.Г. (начальник обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України).

Склад судів: інспектор обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Огородник  М. В., суддя національної категорії Николаєнко Д. В. Організаторами змагань від нашого навчального закладу виступили заступник директора з НР- Бартко А. Е. та  керівник фізичного виховання – Чекіна В. Д.

Призові місця розприділились так:

І – місце Вінницький ЦПТО торгівлі та харчових технологій;

ІІ – місце Вінницький ВПУ сфери послуг;

ІІІ – місце ДНЗ «ВПУ - 7».

 Вітаємо переможців!