03.12.2018 р. Вінницькою міською радою та Департаментом адміністративних послуг було оголошено благодійну акцію з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю, зміст якої надавати безкоштовні перукарські послуги громадянам з обмеженими можливостями окремими перукарнями міста та ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці». Учні-перукарі нашого навчального закладу виконали чоловічі та жіночі стрижки 6-м громадянам з інвалідністю. Відвідувачі були дуже вдячні за надані перукарські послуги, а для учнів – це було не тільки відпрацювання набутих професійних навичок, а й виховання найкращих людських якостей: доброти, чуйності, милосердя!

21 та 23 листопада 2018р. на виконання наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 17.08.2018 р. №408 «Про організацію обласних оглядів-конкурсів серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти на кращу організацію роботи навчальних майстерень» в училищі проводився ІІ тур (обласний) огляду конкурсу навчальних майстерень з професій «Лицювальник - плиточник», «Перукар».

В ході огляду – конкурсу журі НМЦ ПТО у Вінницькій області на чолі з головами Западновою С.А., Шулікою Н.І. вивчали та аналізували  стан матеріально-технічного, комплексного методичного забезпечення майстерень, організацію виробничого навчання відповідно до вимог державних стандартів професійної (професійно-технічної) освіти, відповідність навчально - виробничого середовища, організацію навчального процесу вимогам охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Значна увага членами журі приділялась питанням сучасних ефективних форм і методів організації та проведення уроків виробничого навчання, в тому числі використання інноваційних виробничих технологій, впровадження прогресивного педагогічного та виробничого досвіду.

Вітаємо наших переможців майстрів виробничого навчання з професій «Перукар (перукар-модельєр)», «Лицювальник-плиточник», завідуючих майстернями Готу О.В., Піддубняк В.В.

З 26.09.2018р. по 26.10.2018р. у ДНЗ «ВПУ 7 м. Вінниці» проводився «Місячника Цивільного Захисту (ЦЗ)».

Основною метою та завданнями «Місячника ЦЗ» були:

1. Проведення різних форм просвітницько-профілактичної роботи серед учасників навчально-виховного процесу:

- виставка-конкурс  стінгазет, малюнків  та електронних плакатів на тему:  «Дії населення при виникненні надзвичайної ситуації різного характеру».

Вітаємо ученицю групи № 29 Грибенюк Аліну із зайнятим II місцем у III (обласному) етапі IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, що відбувся 20 жовтня 2018 р. на базі КЗ «Загальноосвітня школа I-III ст. № 3 ім. Михайла Коцюбинського ВМР».

Грибенюк Аліна гідно представила наш навчальний заклад, написавши творчу роботу на тему: «Слово Тараса – України гордість і окраса».

 

 

12.10.2018 р.  у ДНЗ «ВПУ № 7 м. Вінниці» відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки Дашкевичу Ярославу Михайловичу 1995 р. н. випускнику, учаснику АТО, який помер 27 травня, близько 17 год. у Харківському військовому медичному клінічному центрі Північного регіону від важкого поранення (мінно-вибухової травми), отриманого в результаті ураження БМП–2 з протитанкового ракетного комплексу (ПТРК) в районі проведення операції об’єднаних сил на Горлівському напрямку у Донецькій області.

Загиблий проживав разом з родиною у с. Синарна Оратівського району Вінницької області, де його і поховали. Мітинг-реквієм пам’яті Ярослава Дашкевича було проведено за участі адміністрації навчального закладу, родичів Героя, бойових побратимів та  учнівської молоді.

До батьків загиблого Героя зі  словами подяки за сина та справжнього воїна звернулися заступник директора з ВР Верещак Олексій Григорович, наставники групи, в якій навчався Ярослав за професією «Кухар» - класний керівник Івацко Тетяна Сергіївна та майстер в/н Шпіхернюк Людмила Михайлівна, його побратими Надем’янов Дмитро, Кучер  Денис та учні училища.

Сьогодні багато земляків бере участь  у  неоголошеній війні  на Сході нашої держави. Ця війна забрала не одне життя  воїнів, які не вагаючись стали на захист рідної Батьківщини. Життя Ярослава завжди буде прикладом для нас, бо вдивляючись в обличчя загиблого Героя, усвідомлюємо, що Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів.

Пам’ять героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу. Вінничина завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і  цілісність України.

Ярослав загинув,  захищаючи свою землю. Але світла пам’ять про Героя – назавжди залишиться з нами.

 

 

14 жовтня наша країна вдзначила загальнодержавне свято День Захисника Вітчизни, що символічно співпадає з релігійнодуховним святом Покрови Пресвятої Богородиці покровительки українського козацтва.

Урочистості з нагоди цього свята у ДНЗ «ВПУ№7 м.Вінниця» відбулися 11 жовтня 2018року о 15.00 в актовій залі училища.

Організатори та учасники цьго свята вшанували мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військові традиції і звитяги українського народу.

З привітальним словом з урочистої сцени до присутніх та гостей звернувся в.о.директора Володимир Юрійович Нартовський.

 

 

5-го жовтня з нагоди святкування Дня вчителя у ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» відбувся урочистий концерт. Зі сцени педагогів навчального закладу  музичними вітаннями та теплими і щирими словами вдячності вітали учні та адміністрація. З вітальним словом до педагогічного колективу звернувся в. о. директора В.Ю. Нартовський. Він наголосив на важливості ролі вчителя, передусім, як наставника молоді. За словами Володимира Юрійовича, бути вчителем – це не лише професія, це – покликання. Адже, саме вчитель допомагає робити перші кроки у професійному становленні молодих спеціалістів. До вітального слова, віршованими рядками І.Я. Франка приєдналася заступник директора з навчальної роботи Бартко А.Е. та з урочистим наказом до Дня вчителя заступник директора з виховної роботи Верещак О.Г.

Впродовж урочистого дійства виступали співочі та танцювальні таланти училища: Сяба Алла, Кокіза Анастасія, Руда Діана та зразковий вокальний ансамбль «Айстри». А також, у смішній формі було презентовано інтерв’ю  взяті у адміністрації та педагогів напередодні свята.

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Благодійна акція з ...

03.12.2018 р. Вінницькою міською радою та ...

ІІ тур (обласний) огляду ...

21 та 23 листопада 2018р. на виконання наказу ...

«Місячник Цивільного ...

З 26.09.2018р. по 26.10.2018р. у ДНЗ «ВПУ 7 м. ...

ІІІ (обласний) етап ІХ ...

Вітаємо ученицю групи № 29 Грибенюк Аліну із ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top