12.10.2018 р.  у ДНЗ «ВПУ № 7 м. Вінниці» відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки Дашкевичу Ярославу Михайловичу 1995 р. н. випускнику, учаснику АТО, який помер 27 травня, близько 17 год. у Харківському військовому медичному клінічному центрі Північного регіону від важкого поранення (мінно-вибухової травми), отриманого в результаті ураження БМП–2 з протитанкового ракетного комплексу (ПТРК) в районі проведення операції об’єднаних сил на Горлівському напрямку у Донецькій області.

Загиблий проживав разом з родиною у с. Синарна Оратівського району Вінницької області, де його і поховали. Мітинг-реквієм пам’яті Ярослава Дашкевича було проведено за участі адміністрації навчального закладу, родичів Героя, бойових побратимів та  учнівської молоді.

До батьків загиблого Героя зі  словами подяки за сина та справжнього воїна звернулися заступник директора з ВР Верещак Олексій Григорович, наставники групи, в якій навчався Ярослав за професією «Кухар» - класний керівник Івацко Тетяна Сергіївна та майстер в/н Шпіхернюк Людмила Михайлівна, його побратими Надем’янов Дмитро, Кучер  Денис та учні училища.

Сьогодні багато земляків бере участь  у  неоголошеній війні  на Сході нашої держави. Ця війна забрала не одне життя  воїнів, які не вагаючись стали на захист рідної Батьківщини. Життя Ярослава завжди буде прикладом для нас, бо вдивляючись в обличчя загиблого Героя, усвідомлюємо, що Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів.

Пам’ять героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу. Вінничина завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і  цілісність України.

Ярослав загинув,  захищаючи свою землю. Але світла пам’ять про Героя – назавжди залишиться з нами.

 

 

14 жовтня наша країна вдзначила загальнодержавне свято День Захисника Вітчизни, що символічно співпадає з релігійнодуховним святом Покрови Пресвятої Богородиці покровительки українського козацтва.

Урочистості з нагоди цього свята у ДНЗ «ВПУ№7 м.Вінниця» відбулися 11 жовтня 2018року о 15.00 в актовій залі училища.

Організатори та учасники цьго свята вшанували мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військові традиції і звитяги українського народу.

З привітальним словом з урочистої сцени до присутніх та гостей звернувся в.о.директора Володимир Юрійович Нартовський.

 

 

5-го жовтня з нагоди святкування Дня вчителя у ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» відбувся урочистий концерт. Зі сцени педагогів навчального закладу  музичними вітаннями та теплими і щирими словами вдячності вітали учні та адміністрація. З вітальним словом до педагогічного колективу звернувся в. о. директора В.Ю. Нартовський. Він наголосив на важливості ролі вчителя, передусім, як наставника молоді. За словами Володимира Юрійовича, бути вчителем – це не лише професія, це – покликання. Адже, саме вчитель допомагає робити перші кроки у професійному становленні молодих спеціалістів. До вітального слова, віршованими рядками І.Я. Франка приєдналася заступник директора з навчальної роботи Бартко А.Е. та з урочистим наказом до Дня вчителя заступник директора з виховної роботи Верещак О.Г.

Впродовж урочистого дійства виступали співочі та танцювальні таланти училища: Сяба Алла, Кокіза Анастасія, Руда Діана та зразковий вокальний ансамбль «Айстри». А також, у смішній формі було презентовано інтерв’ю  взяті у адміністрації та педагогів напередодні свята.

 

 

Усі школярі, що завітали до імпровізованого містечка отримали паспорти та можливість влаштуватися на роботу. За старанність кожен з них отримував зарплатню грошовими купюрами.

Наші учні залюбки презентували гостям містечка майстер-класи з професій «Маляр», «Перукар (перукар-модельєр)», «Швачка», «Кухар; кондитер», які потім школярі старанного відтворювали.

На професійних локаціях нашого училища вони фарбували поверхню валиком та водоемульсійними фарбами, заплітали волосся різними типами плетення, пришивали ґудзики до одягу, виготовляли з шовкової тканини троянди, виготовляли резинки для волосся, а ще як справжні шеф-кухарі вправлялися у фігурному нарізання овочів та фруктів з яких уже наші учні створювали композиції на тематику осінніх барв.

Отриману заробітну плату за виконану роботу сумлінні «працівники» мали можливість витратити в крамниці солодощів та подарунків, розташованій на території «Міста Професій».

 

 

 

 

14 вересня 2018 року у нашому навчальному закладі відбулося спортивне свято «День здоров’я» присвячене до Дня фізичної культури і спорту та Олімпійського тижня. Метою проведення заходу було залучення підростаючого покоління до здорового способу життя.

В спортивних змаганнях брали участь навчальні групи юнаків та дівчат І-ІІІ курсів. Різноманітні естафети, змагання розвивали навички лідерства, бажання перемоги, сприяли згуртованості та взаємопідтримці наших учнів.

Переможцями серед юнаків І-ІІ роки навчання:

1 місце - група №2;

2 місце - група №1.

Юнаки ІІІ роки навчання:

1 місце - група №18 та №16;

2 місце - група №5;

3 місце – група №3.

Переможцями серед дівчат І-ІІ роки навчання:

1 місце - група №28;

2 місце - група №27;

3 місце – група №19.

Дівчата ІІІ роки навчання:

1 місце - група №25;

2 місце - група №29;

3 місце – група №30 та №33.

Усі переможці спортивних змагань були урочисто нагороджені Почесними грамотами, солодкими призами та гарним настроєм.

 

 

 

1 вересня 2018 року в актовій залі навчального закладу для учнів першого курсу викладачем спецдисциплін Задорожною О.П., майстром виробничого навчання Дехтярьовою В.А. та учнями другого курсу групи №28 проведено перший урок на тему: «Прагнемо миру!».

В ході заходу педагоги прагнули довести учням необхідність збереження миру в усьому світі, показати масштаб небезпеки війни й можливості в її запобіганні, підвести учнів до усвідомлення зовнішньої політики української держави в зміцненні миру на планеті, розкрити взаємозв’язок участі у відстоюванні миру й готовності до захисту рідної землі.

Розвивати у першокурсників вміння аналізувати події, факти, історичні явища, формувати відчуття приналежності до України – мирної нації, усвідомлювати вартість людського життя. Виховувати почуття патріотизму, ціннісного ставлення до всіх держав, особистої відповідальності за мир у всьому світі.

Змістовний матеріал першого уроку доречно був доповнений фото-, відео-, мультимедійними матеріалами, декламуванням чуттєвої поезії на воєнну тематику ученицею другого курсу Пінкевич Аліною.

Влучним завершенням заходу стала пісня «Буде мир над Україною» у виконанні учениці ІІ курсу Сяби Алли слова та музика, якої торкнулися ноток душі кожного з присутніх в залі.

 

 

 

22 травня 2018 р. учні училища брали участь у проведенні VІ регіонального фестивалю технічної творчості учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Творча молодь Вінниччини».

В рамках заходу були представлені експозиції за напрямками професійної підготовки: швачка, кравець - міні-моделі українських костюмів (1х4), кухар, кондитер -муляжі кондитерських виробів,столяр - декоративні столярні вироби, електрогазозварник - художні вироби з металу, перукар (перукар-модельєр) - постижерні вироби з волосся. Талановиті учні демонстрували майстер-класи:  handmade своїми руками (виготовлення штучних квітів), техніки плетення волосся,  приготування змішаних безалкогольних напоїв, елементи оздоблення тортів  Велику зацікавленість присутніх викликала презентація театру мод екстравагантної колекції «Африканські наспіви». Вміння і навички декоративного опорядження матеріалами ТМ  «Sniezka» демонстрували учні, які навчаються за інтегрованою професією «штукатур; лицювальник-плиточник; маляр».

Участь у фестивалі дала нам можливість підтримати талановиту молодь навчального закладу, сприяти розвитку творчих здібностей особистості, здійснювати обмін досвідом з використання сучасних виробничих технологій у певних галузях.

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Вічна пам'ять Герою…

    12.10.2018 р.  у ДНЗ «ВПУ № 7 м. Вінниці» ...

У ДНЗ «ВПУ№7 м.Вінниці» ...

    14 жовтня наша країна вдзначила ...

У ДНЗ «Вище професійне ...

    5-го жовтня з нагоди святкування Дня ...

«Місто Професій» - ...

    Усі школярі, що завітали до ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top