22 травня 2018 р. учні училища брали участь у проведенні VІ регіонального фестивалю технічної творчості учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Творча молодь Вінниччини».

В рамках заходу були представлені експозиції за напрямками професійної підготовки: швачка, кравець - міні-моделі українських костюмів (1х4), кухар, кондитер -муляжі кондитерських виробів,столяр - декоративні столярні вироби, електрогазозварник - художні вироби з металу, перукар (перукар-модельєр) - постижерні вироби з волосся. Талановиті учні демонстрували майстер-класи:  handmade своїми руками (виготовлення штучних квітів), техніки плетення волосся,  приготування змішаних безалкогольних напоїв, елементи оздоблення тортів  Велику зацікавленість присутніх викликала презентація театру мод екстравагантної колекції «Африканські наспіви». Вміння і навички декоративного опорядження матеріалами ТМ  «Sniezka» демонстрували учні, які навчаються за інтегрованою професією «штукатур; лицювальник-плиточник; маляр».

Участь у фестивалі дала нам можливість підтримати талановиту молодь навчального закладу, сприяти розвитку творчих здібностей особистості, здійснювати обмін досвідом з використання сучасних виробничих технологій у певних галузях.

 

 

 

 

 

07.05.2018р. Вінницькою міською радою та Департаментом адміністративних послуг було оголошено благодійну акцію з нагоди дня перемоги, суть якої була у тому, щоб надати безкоштовні перукарські послуги учасникам Другої світової війни перукарнями міста Вінниці та ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці».

Здібні учні-перукарі нашого навчального закладу виконували чоловічі та жіночі стрижки учасникам бойових дій та інвалідам Другої світової війни, висловлюючи у такий спосіб свою вдячність людям, які захищали нашу Батьківщину від ворога ціною власного життя та здоров’я.

Проведення цієї акції у навчальному закладі мало на меті виховати у наших учнів патріотичні почуття, відчуття вдячності та поваги до старшого покоління.  До того ж благодійна акція на пройшла повз уваги вінницького телебачення «Вінтера». У ветеранів взяли інтерв’ю та подякували героям за їхню відвагу та мужність, а також у наших учнів –учасників акції була нагода висловити слова вдячності усім ветеранам – вінничанам, учасникам Другої світової війни.

 

 

 

 

Відповідно до плану роботи  ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці»  на 2017-2018 н. р.  у травні навчальним  закладом проводиться комплекс заходів направлених на реалізацію завдань військово-патріотичного виховання.

Цього року свято «День Цивільної оборони», в якому взяли участь учні  10-ти навчальних груп відбулося 5 травня. 

В програму заходу увійшли:

1. Змагання між  учнями груп у знаннях  теоретичних основ цивільного захисту за напрямками:

1) Накладання  стерильних пов’язок (нога, рука, голова).

2) Відпрацювання навиків одягання протигазів.

3) Біг з перешкодами.

4) Відпрацювання навиків долікарської допомоги в поєднанні з рухливо-розвиваючими іграми.

2. Конкурс стінних газет на тему: «Протимінна безпека учнів».

У конкурсі стінгазет журі визнало найкращими газети навчальних груп №27, 28, 29, 33 (професії: «Перукар (перукар – модельєр); візажист»), №19 (професії: «Кухар»).

По завершенню  Дня Цивільної оборони  найактивніші навчальні групи, за сумарною кількістю балів на всіх етапах змагань,  були нагородженні грамотами та символічними подарунками.

І місце посіли учні груп №30 (професії «Швачка; кравець»), №33 (професії: «Перукар (перукар – модельєр); візажист»).

ІІ місце посіли учні груп №26 (професії «Швачка; кравець»), №29 33 (професії: «Перукар (перукар – модельєр); візажист»), №19 (професії: «Кухар»).

ІІІ місце посіли учні груп №20 (професії: «Кухар»), №28 (професії: «Перукар (перукар – модельєр); візажист»), №37 (професії: «Офіціант; бармен»).

 

18 квітня 2018 року відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації «Про організацію І та ІІ етапів Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності з робітничих професій серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2017/2018 навчальному році» від 22.02.2018 р. № 89 на базі ДНЗ «Барський професійний будівельний ліцей» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Столяр». Конкурс проводився у 2 тури:теоретичний турполягав у перевірці професійно-теоретичних знань з предметів: «технологія столярних робіт», «матеріалознавство», «будівельне креслення», «основи електротехніки», «охорона праці» та включав виконання тестових завдань на персональному комп'ютері. Практичний тур відповідав вимогам 3 кваліфікаційного розряду столяр і передбачав збирання дверної коробки із заготовлених деталей на саморізи та врізання і навішування накладних петель. Конкурсанта підготовили викладач спецдисциплін   Гулько С.В. та майстер виробничого навчання Столяр В.В.

За результатами ІІ етапу обласного конкурсуучень групи №7 Віктор Степанков здобув ІІ місце.

Вітаємо переможця та педагогів! Бажаємо натхнення та ще більших здобутків у майбутньому!

 

11 квітня 2018 року відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації «Про організацію І та ІІ етапів Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності з робітничих професій серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2017/2018 навчальному році» від 22.02.2018 р. № 89 на базі ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Муляр». У конкурсі взяли участь 8 професійно-технічних навчальних заклади м. Вінниці та області: Вище художнє професійно-технічне училище №5 м. Вінниці, ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці», ДНЗ «Барський професійний будівельний ліцей», ДНЗ «Немирівський професійний ліцей», ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник», ДПТНЗ «Мазурівський аграрний центр професійно-технічної освіти», ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти», Теплицький професійний аграрний ліцей.

 

 

 

19 березня 2018 року учень групи № 5 ДНЗ «ВПУ № 7 м. Вінниці» Плахотнюк Павло у супроводі викладача біології, екології Палій А.В. та викладача технологій Івацко Т.С.  відвідали ХІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання» для нагородження переможців у Всеукраїнському конкурсі на кращий екологічний проект «Збережемо Землю для наступних поколінь», яка відбувалася на базі Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної Академії Педагогічних Наук України.

Нагородила колектив ДНЗ «ВПУ №7 м. Вінниці» Дипломом за І місце у Всеукраїнському конкурсі на кращий екологічний проект «Збережемо Землю для наступних поколінь» будівельної галузі та Сертифікатом учасника за проект «Екологізація починається з мене» Радкевич Валентина Олександрівна, директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України. Відзнаки вручені керівникам проектів Палій Аллі Василівні та Івацко Тетяні Сергіївні.

  

 

 

15 - 16 березня 2018 р. учениця гр. № 29 ДНЗ «ВПУ № 7 м. Вінниці» Лукашенко Аліна у супроводі заступника директора з навчальної роботи Бартко А. Е. та викладачів Довгалюк О. Ю. і Дребот Т. Б. із доповіддю «І я гукну, і рідний край мене почує» взяла участь у роботі IV Всеукраїнської учнівської науково – практичної конференції «Народе мій, до тебе я ще верну…» (до 80 – річчя від дня народження Василя Стуса), що відбувалася у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова». У роботі конференції взяли участь учні професійно – технічних навчальних закладів із міст Херсон, Дніпро, Харків та Львів.

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

«Творча молодь ...

      22 травня 2018 р. учні училища брали ...

Благодійна акція з ...

          07.05.2018р. Вінницькою міською ...

День Цивільної оборони ...

        Відповідно до плану роботи  ДНЗ ...

ІІ етап Всеукраїнського ...

18 квітня 2018 року відповідно до наказу ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top