18 квітня 2019 року заступник директора з навчальної роботи Бартко Алла Едмундівна, викладачі Задорожна Оксана Павлівна, Глушко Ірина Геннадіївна,  учні групп № 28 та № 19 взяли участь у заходах, що відбулися у рамках проведення Звітної науково – практичної конференції «Наука і навчальний процес» у Вінницькому інституті університету «Україна».

Конференція проходила  у двох напрямках. Для викладачів був організований практичний семінар – тренінг «Залучення грантових коштів та участь у міжнародних програмах». Тренери Омельченко Олена Валеріївна та Ілініч Світлана Юріївна ознайомили учасників тренінгу з практичними аспектами написання грантового проекту та поділились власним досвідом.

Учні долучилися до участі у програмах: «Фінансова грамотність на кожен день», «Надання першої медичної допомоги», «Тренінг розвитку творчих здібностей», «Інтерактивна гра: руйнуємо барєри». У ході цих заходів учні навчилися формувати власний бюджет та захищатися від фінансових ризиків, відпрацювали навички надання першої медичної допомоги. У ході інтерактивної гри «Руйнуємо барєри» учасники тренінгу навчилися працювати над помилками, які допускаються у процесі спілкування з людьми з особливими потребами.

 

Під час урочистого підведення підсумків директор Вінницького інституту та коледжу, д.пед.н., професор Давиденко Ганна Віталіївна вручила учасниками  іменні сертифікати та подяки за участь у конференції.

 

 

18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи №20 Григоришина Анастасія Олександрівна здобула І призове місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Кухар», який проходив на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг». Учасниками були представники 21 навчального закладу Вінницької області.

Конкурс проходив у два тури – теоретичний у формі тестування та практичний, який складався з приготування основної страви  «Філе куряче, фаршироване ананасом і сиром» та гарячої солодкої страви «Яблука, смажені в тісті».

Щиро вітаємо нашу призерку, майстрів виробничого навчання Шпіхернюк Л.М., Войтович С.Ю., Демко І.А., викладача Магаляс В.П., які підготували переможницю. Бажаємо Анастасії перемоги на Всеукраїнському етапі конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар» та нових професійних звершень!

 

 

12 та 13 квітня 2019 року майстри виробничого навчання Поліщук Т.О. та Юзвенко В.О. взяли учать в Київському міжнародному контрактовому ярмарку харчової промисловості у Міжнародному Виставковому Центрі. Наші молоді фахівці мали можливість ознайомитись з тематикою виставки, а саме професійним обладнанням для кондитерської та хлібопекарської індустрії в харчовій промисловості. Отримана інформація надасть можливість активно впроваджувати новітні технології при вивченні предметів устаткування підприємств харчування, виробничого навчання, що дозволить нашим учням набути, які навчаються за професією «Кухар; кондитер», необхідного досвіду для майбутнього зростання як спеціалістів даної галузі.

 

 

З 11 по 13 квітня 2019 року майстри виробничого навчання Журавель Ю.П. та Вішталь Т.В. відвідали головний професійний виставочно-навчальний захід б'юті-ринку - 18-й Конгрес індустрії краси EstetBeautyExpo в м. Києві.

На виставці були представлені професійні косметичні засоби для волося та макіяжу відомих фірм, новітні інструменти та обладнання для салонів краси.

Майстри мали змогу ознайомитись із сучасними технологіями стрижки, укладання волосся, лікування та процедур відновлення волосся. Перший день виставки пройшов під темою «Ідеальна форма стрижки»:  SmartHairShow – перукарcьке шоу від представників провідних шкіл та брендів на відкритому подіумі. Різні професійні школи України представляли свої програми з майстер – класами на відкритій сцені виставкового павільйону. Стилісти продемонстрували  в своїх колекціях модні тенденції стрижок та авторські розробки технік стрижки.

Тема другого дня: «Колір для колористів», у цей день найкращі спеціалісти України представляли свої вміння з колористики на онові косметики відомих європейських фірм: Funky color, BESS, EUGENE PERMA, Lakme та ін.

 

 

10 квітня 2019 р. проходив ІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Маляр». Конкурс проходив у два тури - теоретичний у формі тестування та практичний, який складався з фарбування геометричних форм в три кольори на модульних стендах.

За підсумками набраної сумарної кількості балів учень Волков Олександр здобув ІІ призове місце. Щиро вітаємо нашого переможця, майстрів виробничого навчання Степанюк Галину, Мороз Раїсу та викладача Козакову Тетяну, які підготували конкурсанта. Бажаємо успіхів в подальшій професійній діяльності, творчої наснаги, здійснення задумів та втілення мрій!

 

 

4 квітня 2019 року, як і щороку,  учні нашого навчального  закладу груп №1, 18, 19, 24, 26, 31 прийняли участь у акції організованій Вінницькою міською радою «Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля», що було приурочено до всесвітнього Дня довкілля. Наші учні під керівництвом майстрів виробничого навчання очистили від сміття (більше 60-ти мішків) територію зелених насаджень та узбіччя в напрямку смт. Стрижавка.

Дякуємо нашій молоді та працівникам училища за внесок у збереження навколишнього середовища Вінниччини!

 

 

4 квітня 2019 р. на базі Навчально-практичного будівельного центру «Снєжка» відбувся семінар та практичний майстер-клас для майстрів виробничого навчання, викладачів спецдисциплін та учнів, які навчаються за професією «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр».

Семінар «Впровадження інновацій колекції лакофарбових матеріалів ТМ ŚNIEŻKA PLATINIUM» провела майстер виробничого навчання Шаповалова Наталія Василівна. В ході семінару була презентована нова високоякісна колекція водоемульсійних фарб  Śniezka Platinium Śnieżka PLATINIUM®, що складається із 6 видів виробів, зокрема, плямовідпірна  латексна фарба Śnieżka PLATINIUM®MODERN,  зносостійка латексна фарба Śnieżka PLATINIUM® CLASSIC, матова акрилова фарба для стель Śnieżka PLATINIUM®CEILING, латексна фарба для дитячих кімнат Śnieżka PLATINIUM®KIDS, вологостійка напівлатексна фарба Śnieżka PLATINIUM®KITCHEN-BATH, що містить іони срібла, матова латексна фарба Śnieżka PLATINIUM®MAGIC, що створює ефект шкільної дошки. Учасники семінару ознайомились з властивостями, системою кольорування та екохарактеристиками фарб.

Проведений практичний майстер-клас надав можливість протестувати фарби в роботі, визначити розхід та переваги, переконатись у їх покривній здатності. Велику зацікавленість викликали фарби плямовідпірна та зносостійка і особливо фарба з ефектом поверхні шкільної дошки.

Здобуті знання та вміння допоможуть нашим фахівцям активно впроваджувати сучасні технології в навчально-виробничий процес, розвивати навики та творчі здібності наших учнів.

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

«Наука і навчальний ...

  18 квітня 2019 року заступник директора з ...

Обласний етап фахового ...

  18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи ...

Київський міжнародний ...

    12 та 13 квітня 2019 року майстри ...

19-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ ...

    З 11 по 13 квітня 2019 року майстри ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top