На базі Дніпровського центру професійної освіти провели фінальний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Кухар”. Його учасниками стали 25 учнів профтехів, які попередньо перемогли у відбіркових турах.

Спочатку учасникам запропонували теоретичний тур, де перевірялися їх знання, отримані під час навчання у закладах. Далі - у практичному турі - вони готували кілька страв - фаршироване куряче філе з гарніром, а також смажені в тісті яблука.

За результатами змагань призові місця розподілили у такий спосіб:

1 місце - Мар'яна Кришталь, Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу;

2 місце - Ангеліна Бондар, Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі;

3 місце - Данило Шокол, Регіональний центр професійної освіти (Кіровоградська обл.);

Учениця нашого навчального закладу Григоришина Анастасія, яка представляла Вінницьку область, отримала диплом учасника.

 

  

 

24 травня 2019 р. відбувся VІІ регіональний фестиваль технічної творчості «Творча молодь Вінниччини».

В рамках заходу нашими майстрами виробничого навчання та учнями були представлені експозиції за напрямками професійної підготовки: «Швачка; кравець», «Офіціант; бармен», «Штукатур, лицювальник-плиточник; маляр». Особливу цікавість та захоплення у гостей фестивалю викликали представлені нами майстер-класи: Handmade своїми руками (виготовлення штучних квітів), приготування змішаних безалкогольних напоїв,  майстер-клас декоративного опорядження поверхонь матеріалами ТМ  «Sniezka»  та виступ Театру мод з  екстравагантною колекцією «Феєрія краси».

Приймаючи участь у даному профорієнтаційному заході, ми мали на меті підтримати талановиту молодь навчального закладу, сприяти розвитку творчих здібностей нащих учнів, продемонструвати досвід училища у використанні сучасних будівельних виробничих технологій.

 

 

 

23.05.2019 р. педагогічні працівники навчального закладу Іванова В.І. та Степанюк Г.М. взяли участь в роботі науково-методичного семінару «Робота НПЦ «Снєжка» в Україні (з досвіду роботи) та відкритті навчально-практичного центру «Снєжка» у м. Черкаси. Учасники Всеукраїнського семінару прозвітували про роботу навчально - практичних центрів, визначили перспективи та напрямки роботи щодо впровадження нових технологій та матеріалів ТМ «Снєжка» у навчально-виробничий процес. В ході запланованих заходів були відзначені переможці он - лайн тестування серед викладачів та майстрів виробничого навчання. ІІ місце здобула майстер виробничого навчання Шаповалова Наталя та ІІІ місце викладач Іванова Віра.

За підсумками конкурсу «Декоративне опорядження столярних виробів» здобуто ІУ місце.

Здійснення обміну досвідом, використання набутих знань під час семінару дозволить учасникам проекту НПЦ «Снєжка» активно впроваджувати сучасні виробничі технології при підготовці фахівців будівельної галузі, сприяти підвищенню кваліфікації викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів.

 

 

 

16 травня 2019 року педагогічні працівники нашого навчального закладу: методист Гуменюк Наталія Володимирівна та викладач Задорожна Оксана Павлівна взяли участь у VI Міжнародній науково - практичній конференції «Інклюзивна освіта: досвід і перспективи», що проходила на базі Вінницького соціально-економічного інституту університету «Україна». Метою даного заходу було розширити знання працівників освітньої галузі про інклюзивне навчання, розглянути основні педагогічні умови його впровадження та ознайомитись з методами роботи в інклюзійному освітньому просторі.

Модераторами заходу були Ілініч Світлана Юріївна, Ткаченко Микола Олександрович та Тиртичко Алла Павлівна, які залучали учасників конференції до активного обговорення з питань традицій та інноватики у інклюзивному навчанні, психологічних особливостей роботи з людьми із когнітивними порушеннями, а також до участі у тренінгу з української жестової мови та толерантності, щодо роботи та спілкування з особами, які мають порушення слуху.

По завершенню конференції директор Вінницького інституту та коледжу «Україна», д. пед. н., професор Давиденко Ганна Віталіївна вручила учасникам сертифікати, що засвідчують участь у даному заході.

 

 

19 квітня  2019 року в міському Палаці мистецтв «Зоря» відбувся заключний Гала-концерт переможців обласного фестивалю-огляду художньої самодіяльної творчості учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Подільські зорі» на тему «Вінок Україні сплітаю з талантів Подільського краю»,

Фестиваль проводився з метою виявлення талановитої та обдарованої учнівської молоді у різних видах мистецтва та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань художньо-естетичного та національно-патріотичного виховання. 

Від  нашого закладу в концертну програму включено три номери  художньої самодіяльності. Наші  учасники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, за що були нагороджені:

Дипломом «Гран–Прі» зразковий вокальний ансамбль «Айстри» (художній керівник Ірина Годна), у номінації «художнє виконавство».

Дипломом «Гран–Прі»  солістка Юлія Коцуконь (художній керівник Ірина Годна), у номінації «художнє виконавство».

Дипломом I ступеня та кубком - хореографічний гурток сучасного танцю «Модерн» ( художній керівник Олена Горбенко), у номінації «хореографічне мистецтво».

Заключний  Гала-концерт художньої самодіяльності подарував глядачам масу позитивних емоцій і незабутніх вражень. Ми пишаємося такою великою кількістю талановитих та активних дітей нашого навчального закладу.

 

 

18 квітня 2019 року заступник директора з навчальної роботи Бартко Алла Едмундівна, викладачі Задорожна Оксана Павлівна, Глушко Ірина Геннадіївна,  учні групп № 28 та № 19 взяли участь у заходах, що відбулися у рамках проведення Звітної науково – практичної конференції «Наука і навчальний процес» у Вінницькому інституті університету «Україна».

Конференція проходила  у двох напрямках. Для викладачів був організований практичний семінар – тренінг «Залучення грантових коштів та участь у міжнародних програмах». Тренери Омельченко Олена Валеріївна та Ілініч Світлана Юріївна ознайомили учасників тренінгу з практичними аспектами написання грантового проекту та поділились власним досвідом.

Учні долучилися до участі у програмах: «Фінансова грамотність на кожен день», «Надання першої медичної допомоги», «Тренінг розвитку творчих здібностей», «Інтерактивна гра: руйнуємо барєри». У ході цих заходів учні навчилися формувати власний бюджет та захищатися від фінансових ризиків, відпрацювали навички надання першої медичної допомоги. У ході інтерактивної гри «Руйнуємо барєри» учасники тренінгу навчилися працювати над помилками, які допускаються у процесі спілкування з людьми з особливими потребами.

Під час урочистого підведення підсумків директор Вінницького інституту та коледжу, д.пед.н., професор Давиденко Ганна Віталіївна вручила учасниками  іменні сертифікати та подяки за участь у конференції.

 

 

18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи №20 Григоришина Анастасія Олександрівна здобула І призове місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Кухар», який проходив на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг». Учасниками були представники 21 навчального закладу Вінницької області.

Конкурс проходив у два тури – теоретичний у формі тестування та практичний, який складався з приготування основної страви  «Філе куряче, фаршироване ананасом і сиром» та гарячої солодкої страви «Яблука, смажені в тісті».

Щиро вітаємо нашу призерку, майстрів виробничого навчання Шпіхернюк Л.М., Войтович С.Ю., Демко І.А., викладача Магаляс В.П., які підготували переможницю. Бажаємо Анастасії перемоги на Всеукраїнському етапі конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар» та нових професійних звершень!

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Фінальний етап ...

      На базі Дніпровського центру ...

«Творча молодь ...

       24 травня 2019 р. відбувся VІІ ...

Участь в роботі ...

      23.05.2019 р. педагогічні працівники ...

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top