Швидко пролетіли роки навчання і ось випускники на порозі екзаменів. Особливості впровадження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, як форми проходження державної підсумкової атестації у закладах професійної освіти у 2018 році, переддипломна практика, працевлаштування випускників, агресія та насилля у підлітків, - саме такі теми обговорювали учні ДНЗ «Вищого професійного училища № 7 м. Вінниці» з батьками, наставниками груп та адміністрацією на загальноучилищних батьківських зборах 21 грудня 2017 року.

4 грудня 2017 року відбувся семінар методичної комісії «Класних керівників і вихователів» на тему «Агресія та насилля у підлітків»

Мета семінару:

-вивчити причини виникнення психологічних аспектів агресії та шляхів її подолання;  

-ознайомити педагогів з поняттями «булінг», «кібер-булінг»;

-виробити систему дій при виникненні булінгу у навчальному закладі;

-розвивати у педагогів психологічну компетентність;

-виховувати у наставників почуття толерантності, емпатії та поваги до учнів.

Під час семінару класними керівниками і кураторами було розкрито ряд важливих питань, зокрема:

-Причини появи агресії у дитини;

-Що таке підліткова агресія і як вона проявляється?

-Хто входить в категорію ризику? 

-Як боротися з агресією підлітків?

-Булінг в Україні;

-Форми та види булінгу;

-Жертви та ініціатори булінгу;

-Наслідки булінгу;

-Як впоратися з ситуацією самостійно?

- Що можуть зробити батьки для подолання агресії у дітей?

Семінар пройшов в доброзичливій спокійній атмосфері по закінченні якого наставникам було рекомендовано провести серед учнів у групах 2 тренінги, що сприяли б подоланню агресії серед учнів.

У нашому неспокійному суспільстві, коли люди розучилися чути і слухати один одного, виникають непорозуміння, конфлікти, недослуховування думки співрозмовника. Для уникнення непорозумінь і проходять різні форми ведення діалогу у вигляді дебатів.

Над цією технологією працювала методична комісія «Суспільно-гуманітарних дисциплін», результатом якої стало чергове засідання. Члени методичної комісії продемонстрували вміння користуватися дебатами саме такого формату, де удосконалюються ораторські навички, накопичуються нові знання, розвивається структурне та критичне мислення.  

Мета дебатів:

-Переконати третю, нейтральну, сторону в тому, що ваші аргументи кращі, ніж у ваших опонентів.

-Навчити учасників користуватися різними джерелами інформації (документами, науково-популярною літературою, періодичною пресою, довідниками тощо), застосовувати переконливу аргументацію (істо¬ричні факти, інформаційні довідки, цитати тощо).

-Розвивати критичне мислення, уміння висловлювати власну точку зору і аргументувати її, посилаючись на джерела інформації.

 

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників у листопаді – грудні 2017 року в ДНЗ «Вищому професійному училищі № 7 м. Вінниці» відбулася зустріч учнів навчального закладу з військовослужбовцями, учасниками бойових дій в зоні АТО.

 

 

 

 

30.11.2017 р. Вінницькою міською радою та Департаментом адміністративних послуг було оголошено благодійну акцію з нагоди МіжнародногоДня людей з інвалідністю, суть якої була у тому, щоб надати безкоштовні перукарські послуги громадянам з обмеженими можливостями інвалідам окремими перукарнями міста та ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці». Здібні учні-перукарі нашого навчального закладу виконували чоловічі та жіночі стрижки громадянам з інвалідністю та с ліквідаторам Чорнобильської АС І категорії. Відвідувачі були дуже вдячні за надані перукарські послуги, а учні долучилися до доброї справи.

Відповідно  до плану роботи ДНЗ «ВПУ №7 м. Вінниці» на 2017-2018 н. р.,   з 04 по 10 грудня  в училищі проходить тиждень правового виховання учнів. Згідно запланованих заходів на базі бібліотеки організовано книжкову виставку літератури на правову тематику.

Згідно плану роботи ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» на 2017-2018 навчальний рік 17 листопада 2017 року відбулося об’єднане засідання методичних комісій «Будівельних дисциплін» та «Оздоблювач» у формі круглого столу на тему: «Навчально-виробнича діяльність ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» в контексті євро інтеграційного руху та співпраці з соціальним партнером ТзОВ «Снєжка- Україна».

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

ДПА з української мови і ...

Швидко пролетіли роки навчання і ось випускники ...

Семінар-тренінг "Агресія ...

4 грудня 2017 року відбувся семінар методичної ...

Правові дебати як форма ...

У нашому неспокійному суспільстві, коли люди ...

Зустріч учнів з ...

  З метою виховання в учнів патріотизму, ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top