Традиційно у другий тиждень лютого в Україні відзначають День безпечного Інтернету (SID), заходи в рамках його проведення організовано Спільнотою Програми Академій Cisco, Кіберполіцією України та компанією ERC за підтримки ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю.

Ідею Дня безпечного Інтернету підтримали понад 140 країн. Мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у запланованих заходах.

Інтернет сьогодні – це доступ не тільки до великої кількості корисної інформації, але й загроза «залежності» від онлайн-розваг і соціальних мереж. Дедалі частіше користувачі електронної павутини потрапляють «на гачок» шахраїв, а великі компанії стають жертвами хакерських атак.

Вільно користуючись всесвітньою Мережею, дорослі та підлітки натрапляють на відео жорстоких заходів і насильницьких проявів поведінки людей. Тому, аби повноцінно орієнтуватись у віртуальному просторі, дитині необхідно вчитись отримувати великі потоки інформації та дотримуватися основних правил безпеки в режимі онлайн.

У рамках святкування Дня безпечного Інтернету 5-го лютого учні ДНЗ «Вищого професійного училища №7 м. Вінниці» під керівництвом заступника директора з НР Бартко А.Е., методиста Гуменюк Н.В. та викладачів інформатики та інформаційних технологій Половинки Л.М. й Івацко Т.С. приєднались до Всеукраїнського вебінару «Дитина он-лайн: від загроз до можливостей» та он-лайн уроку «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство», що їх 4 та 5 лютого провела Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

До 15 лютого 2019 року 20 учнів училища, які навчаються за професіями «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр» та «Перукар (перукар-модельєр) візажист)», зареєструвавшись, отримали можливість пройти навчальний курс Мережної академії Cisco «Вступ до кібербезпеки» з подальшою сертифікацією, що засвідчить їх обізнаність, щодо правил безпечного поводження у мережі Інтернет та вміння використуватись різноманітними сучасними антивірусними й антишпигунськими програмами.

Саме, вміння молоді ввічливо спілкуватися в Мережі та правильно реагувати на негативну інформацію, протидія нелегальному контенту значно покращить стан безпеки інтернет-ресурсів і позитивно вплине на культурно-освітній рівень молодого покоління в умовах сучасної онлайн-епохи.

 

02 лютого 2019р. учениця групи №29 ДНЗ «ВПУ №7 м. Вінниці» Грибенюк Аліна взяла участь у фінальному етапі IX Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка, що проходив на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради».

Конкурс розпочався з урочистої частини, у ході якої з вітальним словом до учасників звернулись представник Інституту модернізації змісту освіти Білей Н. В. та головний спеціаліст відділу загальної та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки ОДА Панчук О.А.

Усіх учасників фінального етапу конкурсу нагороджено дипломами Департаменту освіти і наки ОДА та цінними подарунками.

Вітаємо Грибенюк Аліну з перемогою та бажаємо успіхів на всеукраїнському рівні!

 

 

15 січня 2019 року учні груп №16 та  №28 разом з наставниками Ільницькою Н.А., Задорожною О.П. та Дехтярьовою В.А. відвідали експозиційну залу художньої галереї м. Вінниці, де відбулося відкриття персональної виставки творчих робіт вчителя образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради Богуто Тетяни Михайлівни на тему: «Край, мій рідний край».

Наші учні та педагоги мали можливість поринути у світ творчості талановитої художниці, яка працює у різних техніках і напрямках живопису. Особливістю творчості Тетяни Михайлівни є образ рідної України, що відображений у яскравих натюрмортах та пейзажах. Церемонія цього заходу була пронизана душевним теплом та приємними емоціями господарів та гостей виставки.

10.01.2019 року у навчальному закладі відбулося засідання педагогічної ради ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» по підсумкам роботи педагогічного колективу у І семестрі 2018-2019 н. р. та інноваційній діяльності навчального закладу у напрямку формування компетентної особистості учня.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Виконання рішення попередніх педрад.

Доповідач: секретар педради Довгалюк О.Ю.

2. ІКТ – компетентність сучасного вчителя важливий аспект у формуванні ключових та предметних компетентностей.

Доповідач: заст. директора з НР Бартко А.Е.

3. Підсумки виробничої роботи та виробничого навчання за 1 семестр 2018 – 2019 н. р.

Доповідач: заст. директора з НВР Олійник Т.І.

4. Аналіз виховної роботи в за 1 семестр 2018 – 2019 н. р.

Доповідач: заст. директора з НВ Верещак О.Г.

5. Навчальний кабінет (майстерня), як один із головних чинників науково – методичної роботи.

                                               Доповідачі: зав. навч. лабораторією Гота О.В.

                                                           зав. навч. майстернею Піддубняк В.В.

6. Різне.

3 січня 2019 року о 1000 годині у ДНЗ «Вищому професійному училищі №7 м. Вінниці» відбулися педагогічні читання на тему: «Ефективні педагогічні технології розвитку професійних і загальних компетентностей учнів. Творча спадщина В.О. Сухомлинського».

Учасників педагогічних читань привітали в. о. директора закладу Нартовський Володимир Юрійович та методист НМЦ ПТО у Вінницькій області Марчук Василь Анатолійович.

Проходили педчитання за планом:

1. Педагогічні ідеї у творчій спадщині В.О. Сухомлинського. (Доповідачі: методист Гуменюк Н.В., викладач Мурзак М.В.)

2. Методика застосування педагогами сучасних педагогічних технологій розвитку професійних і загальних компетентностей учнів. (Доповідач: методист Гуменюк Н.В.)

3. Ефективність технології проблемного навчання при формуванні загальних компетентностей учнів на уроках біології, екології. (Доповідач: викладач Палій А.В.).

4. Застосування ігрової технології для розвитку загальних компетентностей учнів на уроках математики. (Доповідач: викладач Ракович Н.П.).

5. Поєднання технологій традиційного і проблемного навчання для формування загально-професійних компетентностей учнів. (Доповідач: викладач Задорожна О.П.).

6. Інтерактивні педагогічні технології розвитку професійних компетентностей учнів на уроках теоретичного навчання з професії «Перукар (перукар-модельєр); візажист». (Доповідач: викладач, майстер в/н Дехтярьова В.А.)

7. Використання технології модульного навчання для розвитку професійних компетентностей на уроках виробничого навчання з професії «Швачка; кравець». (Доповідач: майстер в/н Самборська К.О.)

 

У нашому училищі вже стало традицією приймати участь у благодійних акціях. Напередодні Дня Святого Миколая ми побували у Вінницькому центрі соціальної реабілітації дітей інвалідів «Промінь». Благодійна акція перетворилась у справжнє свято для вихованців реабілітаційного центру,  адже для них було організовано концерт.

Новорічні привітальні пісні прозвучали у виконанні учениці групи № 30 Кокізи  Анастасії, керівник Горбенко Олена Миколаївна.

В рамках акції дітям було вручено новорічні подарунки, приготовлені учнями училища під керівництвом членів учнівського самоврядування.

 Цікавим було спілкування і обмін враженнями від концерту та самої зустрічі з учнівською молоддю. Дивлячись на щасливі та усміхнені обличчя дітей, учасники акції впевнились, що досягли своєї мети. Ці заходи сприяють формуванню в учнівської молоді соціальних установок і життєвих орієнтирів: доброти, чуйності, співчуття, милосердя, товариськості, гуманності. Учні навчаються дарувати радість тим, хто найбільше їїпотребує.

 

Зимово-осінній період -  пора року, що загрожує нам чималою кількістю інфекційних захворювань різних  штамів. Бути обізнаними з симптомами, ознаками та способами боротьби з інфекціями, допомогти розібратися  з шляхами потрапляння їх до організму людини намагалися  18. 12. 2018 року учні першого курсу, групи № 27 (професія Перукар (перукар-модельєр); візажист) на обласному відкритому уроці з професійним спрямуванням на тему: «Роль вірусів в еволюції організмів. Використання вірусів у біологічних методах боротьби зі шкідливими видами». Провела урок в рамках атестаційної діяльності  та вивчення досвіду роботи викладач  біології, екології  Палій Алла Василівна.

Завітали на урок методист  навчально-методичного центру професійно-техічної освіти у Вінницькій області Марчук В.А., представник Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Нарожна Ж.Г., заступник  директора з НР Бартко А.Е., методист училища Гуменюк Н.В., члени методичної комісії «Природничо-математичних дисциплін», колеги.

В ході уроку Алла Василівна за допомогою дидактичних матеріалів та ІКТ технологій спрямувала роботу учнів на вивчення та визначення основних шляхів проникнення вірусів в організм людини, розгляд захисних реакцій організму проти вірусної інфекції та використання вірусів у  біологічних методах боротьби зі шкідливими видами.

На уроці учні були активними, заповнюючи робочі зошити з термінологічними та порівняльними таблицями, презентуючи завдання на випередження та відповідаючи на запитання бліц-опитування.

Новий  навчальний матеріал та завдання в ході пояснення були націлені викладачем на формування компетентностей наукового розуміння природи, формування в учнів здатності до пошуку та засвоєння нових знань, уміння застосовувати інформаційно-цифрові компетентності в професійній діяльності та повсякденному житті.  Якісним закріпленням знань для учнів була  робота в з он-лайн додатком  Google - Learning.apps, де працюючи з тестами вони відчули себе справжніми науковцями, що розв’язують важливі задачі по знищенню небезпечних вірусів, як для людей так і для тварин й рослин.

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Всесвітній День ...

    Традиційно у другий тиждень лютого в ...

Фінальний етап IX ...

  02 лютого 2019р. учениця групи №29 ДНЗ «ВПУ №7 ...

Край, мій рідний край

    15 січня 2019 року учні груп №16 та  №28 ...

Засідання педагогічної ...

10.01.2019 року у навчальному закладі відбулося ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top