Шановні колеги!


Вітаємо викладача біології та екології Палій А.В. з абсолютною перемогою у Всеукраїнському конкурсі на кращий екологічний проект « Збережемо землю для наступних поколінь». Учнівський проект « Чи може людина жити в гармонії з природою?» виконаний під її керівництвом зайняв 1-ше місце.
Адміністрація , колеги.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Оголошення!


Шановні випускники з 06 лютого розпочнеться реєстрація на Зовнішнє Незалежне Оцінювання 2018 року та триватиме до 31 березня. Потурбуйтесь про те щоб Ваша реєстрація пройшла успішно.
Адміністрація.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 

 

        14 березня 2018 року в  ДНЗ «Вище професійне училище № 7 м. Вінниці» було проведено День відкритих дверей для випускників 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.  Перед присутніми виступили заступник директора з НР Бартко Алла Едмундівна та заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Лівобережного міжрайонного центру зайнятості м. Вінниці Єпішева-Грабовенко Ольга Валеріївна.

06.03.2018 року на Європейській площі нашого міста провели флешмоб до Міжнародного жіночого дня. Близько 200 студентів та учнів із різних навчальних закладів створили велику вісімку. Серед них і були учні нашого навчального закладу групи №1 та №3 з професії «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр».

Кожен учасник флешмобу отримав червону кульку, яку потім зміг подарувати представницям прекрасної статі.

 

 

 

 

 

1 березня 2018 року у стінах ДНЗ «Вище професійне училище № 7 м. Вінниці» вже традиційно пройшла щорічна Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», у якій взяли участь найактивніші та найдопитливіші учні груп № 28, 29, 22,26 нашого навчального закладу. До участі у конкурсі учнів спонукали допитливість, цікавість, бажання дізнатися щось нове, неординарність, а також учителі української мови та літератури Форманчук В. В. та Довгалюк О. Ю.

Виконання завдань гри вимагало від учнів уміння логічно та творчо мислити, працювати самостійно, пізнавати свою рідну землю, її традиції, культуру, історію, мову. Кожне завдання викликало в учасників гри живу, непідробну зацікавленість. Участь у грі дала можливість нашим учням ще раз перевірити свої знання й ерудицію, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу великою команди представників великих міст і маленьких сіл з різних куточків України, яких об`єднує «Соняшник».

Незважаючи на заметіль і – 20° за вікном, у кабінеті української мови і літератури панувала тепла атмосфера свята. Із нетерпінням чекаємо на результати і, звісно ж, на «Соняшник – 2019».

22 лютого 2018 року в приміщенні Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича «Плеяда» під патронатом Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА та обласного центру зайнятості відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді «ПрофіСтарт: обери своє майбутнє».

Захід було спрямовано на професійне самовизначення молоді, та популяризацію серед учнів загальноосвітніх шкіл робітничих професій.

Дев'ять закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Вінниці та області демонстрували тематичні експозиції та провели майстер-класи для усіх бажаючих з професій: «Маляр», «Зварювальник», «Кухар», «Кондитер», «Офіціант», «Швачка», «Перукар», «Візажист», «Майстер манікюру».

 

 

Відповідно до плану роботи ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» на 2017-2018 н.р. та плану роботи методичного кабінету 05 січня проведено педагогічні читання 2018 на тему: «Шляхи мотивації навчальної діяльності учнів на уроках теоретичного та виробничого навчання. Основні положення Закону про освіту».

Швидко пролетіли роки навчання і ось випускники на порозі екзаменів. Особливості впровадження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, як форми проходження державної підсумкової атестації у закладах професійної освіти у 2018 році, переддипломна практика, працевлаштування випускників, агресія та насилля у підлітків, - саме такі теми обговорювали учні ДНЗ «Вищого професійного училища № 7 м. Вінниці» з батьками, наставниками груп та адміністрацією на загальноучилищних батьківських зборах 21 грудня 2017 року.

4 грудня 2017 року відбувся семінар методичної комісії «Класних керівників і вихователів» на тему «Агресія та насилля у підлітків»

Мета семінару:

-вивчити причини виникнення психологічних аспектів агресії та шляхів її подолання;  

-ознайомити педагогів з поняттями «булінг», «кібер-булінг»;

-виробити систему дій при виникненні булінгу у навчальному закладі;

-розвивати у педагогів психологічну компетентність;

-виховувати у наставників почуття толерантності, емпатії та поваги до учнів.

Під час семінару класними керівниками і кураторами було розкрито ряд важливих питань, зокрема:

-Причини появи агресії у дитини;

-Що таке підліткова агресія і як вона проявляється?

-Хто входить в категорію ризику? 

-Як боротися з агресією підлітків?

-Булінг в Україні;

-Форми та види булінгу;

-Жертви та ініціатори булінгу;

-Наслідки булінгу;

-Як впоратися з ситуацією самостійно?

- Що можуть зробити батьки для подолання агресії у дітей?

Семінар пройшов в доброзичливій спокійній атмосфері по закінченні якого наставникам було рекомендовано провести серед учнів у групах 2 тренінги, що сприяли б подоланню агресії серед учнів.

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

День відкритих дверей - ...

            14 березня 2018 року в  ДНЗ «Вище ...

Флешмоб до Міжнародного ...

06.03.2018 року на Європейській площі нашого ...

Разом із «Соняшником» ...

          1 березня 2018 року у стінах ДНЗ ...

ПрофіСтарт: обери своє ...

22 лютого 2018 року в приміщенні Вінницької ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top