Шановні колеги!


Вітаємо викладача біології та екології Палій А.В. з абсолютною перемогою у Всеукраїнському конкурсі на кращий екологічний проект « Збережемо землю для наступних поколінь». Учнівський проект « Чи може людина жити в гармонії з природою?» виконаний під її керівництвом зайняв 1-ше місце.
Адміністрація , колеги.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Оголошення!


Шановні випускники з 06 лютого розпочнеться реєстрація на Зовнішнє Незалежне Оцінювання 2018 року та триватиме до 31 березня. Потурбуйтесь про те щоб Ваша реєстрація пройшла успішно.
Адміністрація.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 

 

20 квітня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Вінницької області з професії «Маляр». В конкурсі приймали участь 7 навчальних закладів, приміщення для проведення конкурсу гостинно надало ДНЗ «ЦПТО №1 м. Вінниці».

Конкурсна програма передбачала два етапи: виконання завдань теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур передбачав шляхом виконання тестових завдань на персональному комп`ютері (40 питань), перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Електротехніка», «Креслення».

У практичному турі конкурсанти показували свою майстерність з приготування шпаклювальної суміші фірми «Кнауф» та вирівнювання нею поверхні стін, змагалися у точності вирівнювання внутрішніх кутів. Кращим за технологією виконання завдань та охайністю виконання роботи став учень нашого навчального закладу Сердюк Максим.

Урочисто та святково були підведенні підсумки конкурсу.

За результатами обох турів, набравши найбільшу кількість балів безперечну перемогу та І місце журі присвоїло учневі ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» Сердюку Максиму, який продовжить участь у ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу професійної майстерності, що відбуватиметься з 29 травня по 2 червня 2017р. на базі Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова.

Дякуємо усім викладачам та майстрам виробничого навчання, які приймали участь у підготовці нашого конкурсанта.

Вітаємо Сердюка Максима з перемогою та бажаємо успіхів у Всеукраїнському етапі  конкурсу. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

«Шляхи мотивації ...

    ...

ДПА з української мови і ...

Швидко пролетіли роки навчання і ось випускники ...

Семінар-тренінг "Агресія ...

4 грудня 2017 року відбувся семінар методичної ...

Правові дебати як форма ...

У нашому неспокійному суспільстві, коли люди ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top