20 квітня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Вінницької області з професії «Маляр». В конкурсі приймали участь 7 навчальних закладів, приміщення для проведення конкурсу гостинно надало ДНЗ «ЦПТО №1 м. Вінниці».

Конкурсна програма передбачала два етапи: виконання завдань теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур передбачав шляхом виконання тестових завдань на персональному комп`ютері (40 питань), перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Електротехніка», «Креслення».

У практичному турі конкурсанти показували свою майстерність з приготування шпаклювальної суміші фірми «Кнауф» та вирівнювання нею поверхні стін, змагалися у точності вирівнювання внутрішніх кутів. Кращим за технологією виконання завдань та охайністю виконання роботи став учень нашого навчального закладу Сердюк Максим.

Урочисто та святково були підведенні підсумки конкурсу.

За результатами обох турів, набравши найбільшу кількість балів безперечну перемогу та І місце журі присвоїло учневі ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» Сердюку Максиму, який продовжить участь у ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу професійної майстерності, що відбуватиметься з 29 травня по 2 червня 2017р. на базі Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова.

Дякуємо усім викладачам та майстрам виробничого навчання, які приймали участь у підготовці нашого конкурсанта.

Вітаємо Сердюка Максима з перемогою та бажаємо успіхів у Всеукраїнському етапі  конкурсу. 

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Обласний етап конкурсу ...

    10 листопада 2017 відбувся обласний етап ...

ХХ Ювілейний Чемпіонат ...

09.11.2017 учні випускної групи № 31з професії ...

9 листопада – День ...

9 листопада наша країна святкує День ...

Національний проект « ...

      07.10.2017 учні випускних груп ДНЗ ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top