18 травня в приміщенні Вінницького державного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулося свято-зустріч з обдарованою молоддю «Таланти Поділля – 2017» переможцями та лауреатами міських та обласних олімпіад з різних предметів та професійних конкурсів.

Нагороджувати обдаровану молодь та їхніх наставників прийшли: голова Вінницької обласної державної адміністрації В. В. Коровій, голова Вінницької обласної ради А. А. Олійник, міський голова С. А. Моргунов, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації  І.Д. Івасюк та голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки С. Г. Пугачов.

Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації у номінації «Професійно-технічна освіта» нагороджено учня нашого навчального закладу Сердюка Максима за зайняте І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Вінницької області з професії «Маляр».  

Загалом, цього року грошовими преміями та грамотами нагороджені 371 учень та 314 педагогів на що з обласного бюджету було виділено 352 тисячі гривень.

З урочистої сцени з привітаннями та найкращими побажаннями до усіх учасників свята звернулися очільники міста та області. «Ми живемо в глобальному інформаційному просторі, у світі, який дуже стрімко змінюється. І сьогодні набуває поширення новий напрям динамічної науки – креативної економіки, де позитивне місце в конкурентному світі матимуть ті нації й народи, які розвивають свою науку, відкривають можливості молодим людям опановувати нові, сучасні знання, - звернувся з вітальним словом до учасників урочистостей голова облдержадміністрації Валерій Коровій. - Я глибоко переконаний, що ми живемо в історичний час, в період, який назавжди увійде в новітню історію Української держави і повертаючись до якого наші діти й онуки даватимуть нам оцінку в тому, як ми будували нову, демократичну країну. Сьогодні наша держава на стадії великих змін, тривають реформи. І дуже важливо, щоб носіями цих реформ були саме ви».

Голова облдержадміністрації наголосив, що талант дається людині Богом, але його реалізація потребує дуже важкої праці. Відтак висловив подяку учнівській молоді за наполегливість та прагнення до розвитку. Окремі слова вдячності адресував Валерій Коровій і викладачам та батькам юних обдарувань.

З вітальним словом звернувся до присутніх також голова обласної Ради Анатолій Олійник, а Вінницький міський голова Сергій Моргунов побажав

учасникам заходу не зупинятися на досягнутому.

Ми також вітаємо Максима з подоланням цієї сходинки на шляху становлення професійної майстерності та бажаємо йому подальших успіхів і перемоги у Всеукраїнському етапі конкурсу фахової майстерності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

«Творча молодь ...

      22 травня 2018 р. учні училища брали ...

Благодійна акція з ...

          07.05.2018р. Вінницькою міською ...

День Цивільної оборони ...

        Відповідно до плану роботи  ДНЗ ...

ІІ етап Всеукраїнського ...

18 квітня 2018 року відповідно до наказу ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top