5 жовтня 2017 року в житті нашого навчального закладу відбулася знакова подія – урочисте відкриття навчально-практичного центру з професій «Маляр», «Штукатур», «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» та «Столяр», створеного відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України, Товариством з обмеженою відповідальністю «SNIEZKA - УКРАЇНА», ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» та Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

На урочистостях були присутні: заступник голови - директор Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Ігор  Івасюк, начальник відділу взаємодії з соціальними партнерами та виробництвом департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Сергій Коваленко, заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації – начальник управління професійної освіти, інноватики та науки – Бачинський Валерій Григорович генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «SNIEZKA - Україна» Марек Павлусь, голова Вінницької обласної організації Профспілки  працівників освіти і науки України Пугачов Сергій Георгійович, директори професійно-технічних навчальних закладів будівельного профілю Вінницької області, представники технікумів та коледжів, директори професійно-технічних навчальних закладів України, на базі яких функціонують  подібні навчально-практичні центри та роботодавці з якими співпрацює наше училище.

Для зміцнення взаємовигідного партнерства генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь вручив диплом в. о. директора ДНЗ «ВПУ №7 м. Вінниці» Нартовському Володимиру Юрійовичу та подарував нашому училищу від компанії плазмову панель, яка сприятиме ефективному проведенню навчального процесу та демонстрації наочних відеоматеріалів під час уроків виробничого навчання.

Традиційно високим гостям заходу було надано право перерізати символічну стрічку на честь відкриття на нашій базі навчально-практичного центру «SNIEZKA» та оглянути майстерні й кабінети спецтехнології, де майбутні будівельники – учні нашого училища, що навчаються за професією «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр» (групи №5, №3, №1) та професією «Столяр; монтажник гіпсокартонних конструкцій» (група №7) під керівництвом майстрів виробничого навчання Лемішевої Л.І, Піддубняк В.В., Столяра В.В. та голови м/к «Оздоблювач» Шаповалової Н.В. продемонстрували набуті професійні навички по роботі з високотехнологічними матеріалами «Снєжка» представляючи майстер-класи по малярних, штукатурних роботах та лакуванню деревини.

Завершенням програми урочистих заходів стала прес-конференція на якій представник Міністерства освіти та науки України, очільники області та представники ТзОВ «Снєжка-Україна» відповідали на запитання журналістів місцевих телеканалів та преси.

Адміністрація та весь педагогічний колектив ДНЗ «ВПУ №7 м. Вінниці» мають великі сподівання, що співпраця з соціальним партнером ТзОВ «Снєжка-Україна» стане сучасним шляхом для розвитку та інноваційного оновлення у майбутньому нашого навчального закладу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Благодійна акція з ...

03.12.2018 р. Вінницькою міською радою та ...

ІІ тур (обласний) огляду ...

21 та 23 листопада 2018р. на виконання наказу ...

«Місячник Цивільного ...

З 26.09.2018р. по 26.10.2018р. у ДНЗ «ВПУ 7 м. ...

ІІІ (обласний) етап ІХ ...

Вітаємо ученицю групи № 29 Грибенюк Аліну із ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top