Згідно плану роботи ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» на 2017-2018 навчальний рік 17 листопада 2017 року відбулося об’єднане засідання методичних комісій «Будівельних дисциплін» та «Оздоблювач» у формі круглого столу на тему: «Навчально-виробнича діяльність ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» в контексті євро інтеграційного руху та співпраці з соціальним партнером ТзОВ «Снєжка- Україна».

Порядок денний:

1. «Навчально-виробнича діяльність ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» в контексті євроінтеграційного руху та співпраці з соціальним партнером ТзОВ «Снєжка- Україна».

Доповідач: заступник директора з НВР Олійник Т.І.                                

2.  “Співпраця з компанією “Снєжка”- запорука успіху в підготовці  кваліфікованих робітників по професії  “ Столяр;  монтажник гіпсокартонних конструкцій”.

Доповідач: викладач Гулько С.В.                      

 3. «Сучасні технології в сфері захисту деревини і новітні деревообробні верстати”. 

Доповідач: майстер в/н Столяр В.В.                       

4. “Сучасне деревообробне устаткування і напрямки його розвитку”.

 Доповідач: майстер в/н Шевчук М.І.

5. “Новітні технології виготовлення різьби по дереву на уроках в/н та у гуртковій роботі”.

 Доповідач: майстер в/н Тихонюк В.Н.

З програмою співпраці нашого навчального закладу із державно-приватним підприємством ТзОВ «Снєжка», відповідно до умов меморандуму підписаного між МОН України, закладами профтехосвіти (на базі яких відкрилися навчально-практичні центри) та ТзОВ «Снєжка» присутніх ознайомила заступник директора з навчально-виробничої діяльності Олійник Т.І. У виступі вона акцентувала увагу на умовах проекту, за яким удосконалення навичок викладачів та майстрів виробничого навчання з подальшою сертифікацією, навчанням учнів професійно-технічних закладів сучасним технологіям і матеріалам торгової марки «Снєжка» «Vidaron» відбуватиметься на базі ПТНЗ по всій території України. Матимуть вони форму майстер-класів й семінарів. Здобуті знання та презентація майстерності, як педагогів так і учнів практично демонструватимуться на відкритих уроках та професійних конкурсах під егідою «Снєжка - Україна».

Сергій Васильович Гулько в своїй доповіді акцентував увагу на наочних матеріалах (стенди, плакати), дидактичному матеріалі, що наданий і розміщений в кабінеті технології столярних робіт та матеріалознавства, компанією «Снєжка-Україна». Окремо доповідач зауважив, щодо доцільності використання цих матеріалів на уроках технології столярних робіт та матеріалознавства, додавши до сказаного відеоролик на тему: виробничо-технологічна база ТзОВ «Снєжка»» (відеоролик №1).

Шевчук М.І. ознайомив присутніх з сучасним новітнім устаткуванням призначеним для обробки деревини.

Тематику інновацій в деревообробній сфері продовжив своєю доповіддю Столяр В.В., який детально охарактеризував сучасні технології захисту деревини матеріалами торгової марки «WIDARON» (відеоролик №3)

Тихонюк В.Н. детально розповів членам м/к про особливості новітніх технологій різьби по дереву, визначив основні напрямки виготовлення різблених виробів на уроках виробничого навчання та у гуртковій роботі.

Яскравим доповненням слів Валентина Никоноровича стали зразки столярних різблених виробів ручної та машинної роботи» у стилі фресок епохи «Відродження» та сучасного Арт-мистецтва.  відеоролик №0

У підсумку роботи круглого столу присутні обговорили та визначили найближчі перспективи співпраці закладу та соціального партнера ТзОВ «Снєжка-Україна», направлені на всебічне сприяння підвищенню якості підготовки робітничих кадрів по професії: «Столяр; монтажник гіпсокартонних конструкцій».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Благодійна акція з ...

03.12.2018 р. Вінницькою міською радою та ...

ІІ тур (обласний) огляду ...

21 та 23 листопада 2018р. на виконання наказу ...

«Місячник Цивільного ...

З 26.09.2018р. по 26.10.2018р. у ДНЗ «ВПУ 7 м. ...

ІІІ (обласний) етап ІХ ...

Вітаємо ученицю групи № 29 Грибенюк Аліну із ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top