Шановні колеги!


Вітаємо викладача біології та екології Палій А.В. з абсолютною перемогою у Всеукраїнському конкурсі на кращий екологічний проект « Збережемо землю для наступних поколінь». Учнівський проект « Чи може людина жити в гармонії з природою?» виконаний під її керівництвом зайняв 1-ше місце.
Адміністрація , колеги.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Оголошення!


Шановні випускники з 06 лютого розпочнеться реєстрація на Зовнішнє Незалежне Оцінювання 2018 року та триватиме до 31 березня. Потурбуйтесь про те щоб Ваша реєстрація пройшла успішно.
Адміністрація.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Згідно плану роботи ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» на 2017-2018 навчальний рік 17 листопада 2017 року відбулося об’єднане засідання методичних комісій «Будівельних дисциплін» та «Оздоблювач» у формі круглого столу на тему: «Навчально-виробнича діяльність ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» в контексті євро інтеграційного руху та співпраці з соціальним партнером ТзОВ «Снєжка- Україна».

Порядок денний:

1. «Навчально-виробнича діяльність ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» в контексті євроінтеграційного руху та співпраці з соціальним партнером ТзОВ «Снєжка- Україна».

Доповідач: заступник директора з НВР Олійник Т.І.                                

2.  “Співпраця з компанією “Снєжка”- запорука успіху в підготовці  кваліфікованих робітників по професії  “ Столяр;  монтажник гіпсокартонних конструкцій”.

Доповідач: викладач Гулько С.В.                      

 3. «Сучасні технології в сфері захисту деревини і новітні деревообробні верстати”. 

Доповідач: майстер в/н Столяр В.В.                       

4. “Сучасне деревообробне устаткування і напрямки його розвитку”.

 Доповідач: майстер в/н Шевчук М.І.

5. “Новітні технології виготовлення різьби по дереву на уроках в/н та у гуртковій роботі”.

 Доповідач: майстер в/н Тихонюк В.Н.

З програмою співпраці нашого навчального закладу із державно-приватним підприємством ТзОВ «Снєжка», відповідно до умов меморандуму підписаного між МОН України, закладами профтехосвіти (на базі яких відкрилися навчально-практичні центри) та ТзОВ «Снєжка» присутніх ознайомила заступник директора з навчально-виробничої діяльності Олійник Т.І. У виступі вона акцентувала увагу на умовах проекту, за яким удосконалення навичок викладачів та майстрів виробничого навчання з подальшою сертифікацією, навчанням учнів професійно-технічних закладів сучасним технологіям і матеріалам торгової марки «Снєжка» «Vidaron» відбуватиметься на базі ПТНЗ по всій території України. Матимуть вони форму майстер-класів й семінарів. Здобуті знання та презентація майстерності, як педагогів так і учнів практично демонструватимуться на відкритих уроках та професійних конкурсах під егідою «Снєжка - Україна».

Сергій Васильович Гулько в своїй доповіді акцентував увагу на наочних матеріалах (стенди, плакати), дидактичному матеріалі, що наданий і розміщений в кабінеті технології столярних робіт та матеріалознавства, компанією «Снєжка-Україна». Окремо доповідач зауважив, щодо доцільності використання цих матеріалів на уроках технології столярних робіт та матеріалознавства, додавши до сказаного відеоролик на тему: виробничо-технологічна база ТзОВ «Снєжка»» (відеоролик №1).

Шевчук М.І. ознайомив присутніх з сучасним новітнім устаткуванням призначеним для обробки деревини.

Тематику інновацій в деревообробній сфері продовжив своєю доповіддю Столяр В.В., який детально охарактеризував сучасні технології захисту деревини матеріалами торгової марки «WIDARON» (відеоролик №3)

Тихонюк В.Н. детально розповів членам м/к про особливості новітніх технологій різьби по дереву, визначив основні напрямки виготовлення різблених виробів на уроках виробничого навчання та у гуртковій роботі.

Яскравим доповненням слів Валентина Никоноровича стали зразки столярних різблених виробів ручної та машинної роботи» у стилі фресок епохи «Відродження» та сучасного Арт-мистецтва.  відеоролик №0

У підсумку роботи круглого столу присутні обговорили та визначили найближчі перспективи співпраці закладу та соціального партнера ТзОВ «Снєжка-Україна», направлені на всебічне сприяння підвищенню якості підготовки робітничих кадрів по професії: «Столяр; монтажник гіпсокартонних конструкцій».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

День відкритих дверей - ...

            14 березня 2018 року в  ДНЗ «Вище ...

Флешмоб до Міжнародного ...

06.03.2018 року на Європейській площі нашого ...

Разом із «Соняшником» ...

          1 березня 2018 року у стінах ДНЗ ...

ПрофіСтарт: обери своє ...

22 лютого 2018 року в приміщенні Вінницької ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top