З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників у листопаді – грудні 2017 року в ДНЗ «Вищому професійному училищі № 7 м. Вінниці» відбулася зустріч учнів навчального закладу з військовослужбовцями, учасниками бойових дій в зоні АТО.

Зі вступним словом до присутніх гостів та учнів звернувся заступник директора з ВР Верещак Олексій Григорович, який  розповів учням про соціально-економічну ситуацію в країні,  закликав учнів ніколи не забувати про важливий  внесок наших земляків, які відважно захищають державу та глибоко поважати їх подвиг.

 Учні мали можливість переглянути документальний  фільм «Роль Збройних Сил України в зоні АТО» та поспілкуватися з офіцерами 182 бригади зв’язку військової частини А1660 з підполковником Коротковим Віктором Олександровичем і його побратимами, а також старшим офіцером з комплектування в/ч особового складу  №3028, учасником бойових дій в зоні АТО на сході України Говенком Сергійом Олексійовичем.

З великим зацікавленням та занепокоєнням учні слухали розповіді українських воїнів. Вони задавали багато питань про життя та умови «існування» в місцях бойових дій, а головне про те, коли закінчиться війна? Бійці поділилися враженнями від пережитого, закликали молодь виховувати патріотизм у серці та вірити у перемогу.

Не приховуючи хвилювання, бійців привітала заступник директора з НР Бартко Алла Едмундівна. Від імені педагогів та учнів вона висловила глибоку вдячність та шану бійцям за їхню мужність, за силу волі і витривалість.

Відпустка земляків триватиме зовсім недовго, після чого вони знову готові їхати на захист східних кордонів нашої держави, виконувати свій громадянський та конституційний обов’язок. Вони неохоче згадують подробиці бойових дій, але вдячні за те, що їх так тепло зустріли на рідній землі.

Наставники групи № 20 та № 4 разом з учнями вручили по завершенню зустрічі військовим запашний каравай і квіти та побажали  бійцям здоров’я, удачі, щастя, миру, найскорішого повернення додому  живими і здоровими і скорішого закінчення війни.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

ДПА з української мови і ...

Швидко пролетіли роки навчання і ось випускники ...

Семінар-тренінг "Агресія ...

4 грудня 2017 року відбувся семінар методичної ...

Правові дебати як форма ...

У нашому неспокійному суспільстві, коли люди ...

Зустріч учнів з ...

  З метою виховання в учнів патріотизму, ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top