Швидко пролетіли роки навчання і ось випускники на порозі екзаменів. Особливості впровадження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, як форми проходження державної підсумкової атестації у закладах професійної освіти у 2018 році, переддипломна практика, працевлаштування випускників, агресія та насилля у підлітків, - саме такі теми обговорювали учні ДНЗ «Вищого професійного училища № 7 м. Вінниці» з батьками, наставниками груп та адміністрацією на загальноучилищних батьківських зборах 21 грудня 2017 року.

Особливості Зовнішнього незалежного оцінювання -2018, результативність навчально-виробничої діяльності учнів та подальше їх працевлаштування, навчальні досягнення учнів напередодні завершення навчального семестра – ось питання, які турбують батьків.

1. ЗНО – серйозне випробування на шляху наших випускників. Воно реально оцінить рівень їхніх навчальних досягнень та відкриє двері вищих навчальних закладів.

У 2018 році ДПА у формі ЗНО з української мови і літератури проходитимуть учні професійно – технічних навчальних закладів, які в 2018 році здобувають повну загальну середню освіту.

Як правильно зареєструватись і пройти ЗНО у 2018 році -  ось головне питання загально училищних батьківських зборів, що відбулися 21 грудня 2017 року в стінах навчального закладу.

2. З рекомендаціями для батьків виступила психолог училища Бещук- Венгерська Н.В. З метою забезпечення оптимальної реалізації психічних можливостей учнів та застосування, у максимальній мірі, отриманих знань, умінь та навичок під час зовнішнього оцінювання у ДНЗ «ВПУ-7 м.Вінниці» проводиться психологічної підготовки до ЗНО.

Керуючись в роботі листом Центру практичної психології і соціальної роботи № 157 від 18.11.2009 р. «Про перелік психодіагностичних методик  щодо забезпечення психологічного супроводу випускників загальноосвітніх навчальних закладів під час зовнішнього незалежного оцінювання та просвітницько-профілактичних програм, що застосовуються в діяльності працівників психологічної служби» в нашому навчальному закладі здійснюється опитування учнів, що мають складати ЗНО за методикою Кондаша «Дослідження соціально-ситуативної тривоги». Методика призначена для визначення рівня тривоги у ситуаціях, пов’язаних зі навчанням і перевіркою знань, актуалізації уявлення просебе, особливо у ситуаціях спілкування. За результатами дослідження з учнями проводиться корекційно-розвивальна робота для подолання тривоги перед тестуванням та підняття самооцінки, впевненості в собі. Важлива роль відводиться просвітницькій роботі серед педагогів та батьків учнів. Для педагогів за формою круглих столів на тему «Психологічний супровід учасників НВП під час підготовки до ЗНО». На сайті навчального закладу розміщуються рекомендації психолога для батьків, як допомогти дитині у підготовці до ЗНО.

3. З аналізом агресивних та насильницьких схильностей підлітків виступила голова методичної комісії класних керівників та вихователів Ракович Н.П.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Край, мій рідний край

    15 січня 2019 року учні груп №16 та  №28 ...

Засідання педагогічної ...

      10.01.2019 року у навчальному закладі ...

Педагогічні читання 2019

3 січня 2019 року о 1000 годині у ДНЗ «Вищому ...

Нам свято дарує Святий ...

  У нашому училищі вже стало традицією ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top