12.10.2018 р.  у ДНЗ «ВПУ № 7 м. Вінниці» відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки Дашкевичу Ярославу Михайловичу 1995 р. н. випускнику, учаснику АТО, який помер 27 травня, близько 17 год. у Харківському військовому медичному клінічному центрі Північного регіону від важкого поранення (мінно-вибухової травми), отриманого в результаті ураження БМП–2 з протитанкового ракетного комплексу (ПТРК) в районі проведення операції об’єднаних сил на Горлівському напрямку у Донецькій області.

Загиблий проживав разом з родиною у с. Синарна Оратівського району Вінницької області, де його і поховали. Мітинг-реквієм пам’яті Ярослава Дашкевича було проведено за участі адміністрації навчального закладу, родичів Героя, бойових побратимів та  учнівської молоді.

До батьків загиблого Героя зі  словами подяки за сина та справжнього воїна звернулися заступник директора з ВР Верещак Олексій Григорович, наставники групи, в якій навчався Ярослав за професією «Кухар» - класний керівник Івацко Тетяна Сергіївна та майстер в/н Шпіхернюк Людмила Михайлівна, його побратими Надем’янов Дмитро, Кучер  Денис та учні училища.

Сьогодні багато земляків бере участь  у  неоголошеній війні  на Сході нашої держави. Ця війна забрала не одне життя  воїнів, які не вагаючись стали на захист рідної Батьківщини. Життя Ярослава завжди буде прикладом для нас, бо вдивляючись в обличчя загиблого Героя, усвідомлюємо, що Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів.

Пам’ять героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу. Вінничина завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і  цілісність України.

Ярослав загинув,  захищаючи свою землю. Але світла пам’ять про Героя – назавжди залишиться з нами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

«Наука і навчальний ...

  18 квітня 2019 року заступник директора з ...

Обласний етап фахового ...

  18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи ...

Київський міжнародний ...

    12 та 13 квітня 2019 року майстри ...

19-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ ...

    З 11 по 13 квітня 2019 року майстри ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top