21 та 23 листопада 2018р. на виконання наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 17.08.2018 р. №408 «Про організацію обласних оглядів-конкурсів серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти на кращу організацію роботи навчальних майстерень» в училищі проводився ІІ тур (обласний) огляду конкурсу навчальних майстерень з професій «Лицювальник - плиточник», «Перукар».

В ході огляду – конкурсу журі НМЦ ПТО у Вінницькій області на чолі з головами Западновою С.А., Шулікою Н.І. вивчали та аналізували  стан матеріально-технічного, комплексного методичного забезпечення майстерень, організацію виробничого навчання відповідно до вимог державних стандартів професійної (професійно-технічної) освіти, відповідність навчально - виробничого середовища, організацію навчального процесу вимогам охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Значна увага членами журі приділялась питанням сучасних ефективних форм і методів організації та проведення уроків виробничого навчання, в тому числі використання інноваційних виробничих технологій, впровадження прогресивного педагогічного та виробничого досвіду.

Вітаємо наших переможців майстрів виробничого навчання з професій «Перукар (перукар-модельєр)», «Лицювальник-плиточник», завідуючих майстернями Готу О.В., Піддубняк В.В.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Благодійна акція з ...

03.12.2018 р. Вінницькою міською радою та ...

ІІ тур (обласний) огляду ...

21 та 23 листопада 2018р. на виконання наказу ...

«Місячник Цивільного ...

З 26.09.2018р. по 26.10.2018р. у ДНЗ «ВПУ 7 м. ...

ІІІ (обласний) етап ІХ ...

Вітаємо ученицю групи № 29 Грибенюк Аліну із ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top