6-го грудня в Україні відзначається День Збройних Сил України – свято, яке є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь, проявом великої мужності та запорукою міцності нашої держави, виявом щирої поваги українського народу до своїх захисників.

З нагоди свята в актовій залі нашого навчального закладу відбувся урочистий концерт. З привітальним словом з святкової сцени до присутніх та гостей звернувся в.о.директора Володимир Юрійович Нартовський, заступник директора з НВР Тетяна Іванівна Олійник. Святковий наказ за підписом в.о.директора ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» В.Ю. Нартовського зачитав заступник директора з виховної роботи Верещак О. Г. Згідно наказу почесними грамотами було нагороджено мужня частина училища: викладачі, майстри в/н та учні.

Запрошеним гостем свята бувпідполковниквійськової частини А1660 Гаврищук О.Є,  який звернувся до присутніх наших захисниківз привітаннями та  щирими побажаннями.

У ході концертної програми прозвучали патріотичні, естрадні та українські народні пісні, що супроводжувалися шквалом оплесків глядачів.

Другою частиною урочистостей стала участь учнів навчальних груп у багатоборстві з  силових змагань присвячених Дню Збройних Сил України. Суддійське журі на чолі з керівником фізичного виховання Чекіною В. Д. визначили переможців: Поліщук Дмитро учень групи №8 зайняв І місце, Бацалай Павло учень  групи №2 - ІI місце, Луценко Владислав учень групи №3 - ІII місце.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Край, мій рідний край

    15 січня 2019 року учні груп №16 та  №28 ...

Засідання педагогічної ...

      10.01.2019 року у навчальному закладі ...

Педагогічні читання 2019

3 січня 2019 року о 1000 годині у ДНЗ «Вищому ...

Нам свято дарує Святий ...

  У нашому училищі вже стало традицією ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top