Зимово-осінній період -  пора року, що загрожує нам чималою кількістю інфекційних захворювань різних  штамів. Бути обізнаними з симптомами, ознаками та способами боротьби з інфекціями, допомогти розібратися  з шляхами потрапляння їх до організму людини намагалися  18. 12. 2018 року учні першого курсу, групи № 27 (професія Перукар (перукар-модельєр); візажист) на обласному відкритому уроці з професійним спрямуванням на тему: «Роль вірусів в еволюції організмів. Використання вірусів у біологічних методах боротьби зі шкідливими видами». Провела урок в рамках атестаційної діяльності  та вивчення досвіду роботи викладач  біології, екології  Палій Алла Василівна.

Завітали на урок методист  навчально-методичного центру професійно-техічної освіти у Вінницькій області Марчук В.А., представник Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Нарожна Ж.Г., заступник  директора з НР Бартко А.Е., методист училища Гуменюк Н.В., члени методичної комісії «Природничо-математичних дисциплін», колеги.

В ході уроку Алла Василівна за допомогою дидактичних матеріалів та ІКТ технологій спрямувала роботу учнів на вивчення та визначення основних шляхів проникнення вірусів в організм людини, розгляд захисних реакцій організму проти вірусної інфекції та використання вірусів у  біологічних методах боротьби зі шкідливими видами.

На уроці учні були активними, заповнюючи робочі зошити з термінологічними та порівняльними таблицями, презентуючи завдання на випередження та відповідаючи на запитання бліц-опитування.

Новий  навчальний матеріал та завдання в ході пояснення були націлені викладачем на формування компетентностей наукового розуміння природи, формування в учнів здатності до пошуку та засвоєння нових знань, уміння застосовувати інформаційно-цифрові компетентності в професійній діяльності та повсякденному житті.  Якісним закріпленням знань для учнів була  робота в з он-лайн додатком  Google - Learning.apps, де працюючи з тестами вони відчули себе справжніми науковцями, що розв’язують важливі задачі по знищенню небезпечних вірусів, як для людей так і для тварин й рослин.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Фінальний етап ...

      На базі Дніпровського центру ...

«Творча молодь ...

       24 травня 2019 р. відбувся VІІ ...

Участь в роботі ...

      23.05.2019 р. педагогічні працівники ...

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top