Традиційно у другий тиждень лютого в Україні відзначають День безпечного Інтернету (SID), заходи в рамках його проведення організовано Спільнотою Програми Академій Cisco, Кіберполіцією України та компанією ERC за підтримки ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю.

Ідею Дня безпечного Інтернету підтримали понад 140 країн. Мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у запланованих заходах.

Інтернет сьогодні – це доступ не тільки до великої кількості корисної інформації, але й загроза «залежності» від онлайн-розваг і соціальних мереж. Дедалі частіше користувачі електронної павутини потрапляють «на гачок» шахраїв, а великі компанії стають жертвами хакерських атак.

Вільно користуючись всесвітньою Мережею, дорослі та підлітки натрапляють на відео жорстоких заходів і насильницьких проявів поведінки людей. Тому, аби повноцінно орієнтуватись у віртуальному просторі, дитині необхідно вчитись отримувати великі потоки інформації та дотримуватися основних правил безпеки в режимі онлайн.

У рамках святкування Дня безпечного Інтернету 5-го лютого учні ДНЗ «Вищого професійного училища №7 м. Вінниці» під керівництвом заступника директора з НР Бартко А.Е., методиста Гуменюк Н.В. та викладачів інформатики та інформаційних технологій Половинки Л.М. й Івацко Т.С. приєднались до Всеукраїнського вебінару «Дитина он-лайн: від загроз до можливостей» та он-лайн уроку «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство», що їх 4 та 5 лютого провела Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

До 15 лютого 2019 року 20 учнів училища, які навчаються за професіями «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр» та «Перукар (перукар-модельєр) візажист)», зареєструвавшись, отримали можливість пройти навчальний курс Мережної академії Cisco «Вступ до кібербезпеки» з подальшою сертифікацією, що засвідчить їх обізнаність, щодо правил безпечного поводження у мережі Інтернет та вміння використуватись різноманітними сучасними антивірусними й антишпигунськими програмами.

Саме, вміння молоді ввічливо спілкуватися в Мережі та правильно реагувати на негативну інформацію, протидія нелегальному контенту значно покращить стан безпеки інтернет-ресурсів і позитивно вплине на культурно-освітній рівень молодого покоління в умовах сучасної онлайн-епохи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

«Наука і навчальний ...

  18 квітня 2019 року заступник директора з ...

Обласний етап фахового ...

  18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи ...

Київський міжнародний ...

    12 та 13 квітня 2019 року майстри ...

19-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ ...

    З 11 по 13 квітня 2019 року майстри ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top