16 лютого 2019 року в Загальноосвітній школі І –ІІІ ступенів № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради відбувся IV(фінальний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, організаторами якого є Міністерство освіти і науки України та Ліга українських меценатів.

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика має на меті утвердити державний статус української мови, піднести її престиж серед учнівської та студентської молоді. ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» на конкурсі представила переможниця обласного етапу учениця групи №29 Грибенюк Аліна.

Традиційно перед виконанням завдань фінального етапу конкурсу проводиться свято - нагородження переможців обласного етапу. До справжніх шанувальників та знавців рідної мови з вітальним словом звернулась заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Чорна О.А. й нагородила учасників фінального етапу змагання дипломами Міністерства освіти і науки України й добірками художньої літератури від Ліги українських меценатів.

Вітаємо Грибенюк Аліну із зайнятим І місцем в обласному етапі конкурсу й віримо у гідний результат на всеукраїнському рівні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Відкрита година "Світ ...

22 березня 2019 року в кабінеті №109 відбулася ...

День відкритих дверей ...

      20 та 21 березня 2019 року у нашому ...

ДНЗ «Вище професійне ...

      Бронзовою медаллю та дипломом у ...

Звітний огляд художньої ...

      15 березня у актові залі ДНЗ «Вище ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top