20 лютого  — День Героїв Небесної Сотні, який встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і  національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

В цей день в ДНЗ «Вищому професійному училищі № 7 м. Вінниці» було проведено виховну година пам’яті приурочену 5-річниці трагічних подій, що відбулися в нашій державі під час Революції Гідності. Серед Героїв Небесної Сотні – троє наших земляків. Вінничанин Максим Шимко, жмеринчани Валерій Брезденюк і Леонід Полянський. Усім посмертно було присвоєно найвищу державну нагороду – Герой України.

Інформацію про загиблих героїв та хронологію тих буремних подій донесли до учнів І-ІІІ курсу викладачі Ракович Н.П. і Задорожна О.П.

Віршовані рядки наповнені болем та тугою за загиблими героями декламували учні групи № 28 за професією «Перукар;(перукар-модельєр); візажист» Сяба Алла, Пінкевич Аліна, Самаріна Діана.

Слова, що лунали з вуст учнів і викладачів ще раз підкреслили, що Революція Гідності, як вагома сторінка розбудови української держави,  увійде в історію нашого народу,  як унікальна подія, з огляду на ті позитивні зміни, які відбуваються в нашій державі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Відкрита година "Світ ...

22 березня 2019 року в кабінеті №109 відбулася ...

День відкритих дверей ...

      20 та 21 березня 2019 року у нашому ...

ДНЗ «Вище професійне ...

      Бронзовою медаллю та дипломом у ...

Звітний огляд художньої ...

      15 березня у актові залі ДНЗ «Вище ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top