20 лютого  — День Героїв Небесної Сотні, який встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і  національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

В цей день в ДНЗ «Вищому професійному училищі № 7 м. Вінниці» було проведено виховну година пам’яті приурочену 5-річниці трагічних подій, що відбулися в нашій державі під час Революції Гідності. Серед Героїв Небесної Сотні – троє наших земляків. Вінничанин Максим Шимко, жмеринчани Валерій Брезденюк і Леонід Полянський. Усім посмертно було присвоєно найвищу державну нагороду – Герой України.

Інформацію про загиблих героїв та хронологію тих буремних подій донесли до учнів І-ІІІ курсу викладачі Ракович Н.П. і Задорожна О.П.

Віршовані рядки наповнені болем та тугою за загиблими героями декламували учні групи № 28 за професією «Перукар;(перукар-модельєр); візажист» Сяба Алла, Пінкевич Аліна, Самаріна Діана.

Слова, що лунали з вуст учнів і викладачів ще раз підкреслили, що Революція Гідності, як вагома сторінка розбудови української держави,  увійде в історію нашого народу,  як унікальна подія, з огляду на ті позитивні зміни, які відбуваються в нашій державі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Заключний Гала-концерт ...

    19 квітня  2019 року в міському Палаці ...

«Наука і навчальний ...

    18 квітня 2019 року заступник директора з ...

Обласний етап фахового ...

  18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top