Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту і від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято весни, надії і любові. В цей день ми вітаємо жінку, від якої пішло все прекрасне на Землі.

8 Березня – одне з найкращих і найсвітліших свят, яке присвячене найдорожчим людям на світі – мамам, сестрам, бабусям.

06.03.2019  року у ДНЗ «Вищому професійному училищі №7 м. Вінниці» пройшов святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню «8 березня». Метою виховного заходу стало: створення позитивного емоційного настрою; виховання любові до Батьківщини, поваги до жінки; виховання чуйності, доброти, милосердя, вдячливості, естетичного смаку; формування навичок морально – етичної поведінки в наших учнів.

Привітання прекрасній частині навчального закладу лунали з уст директора Володимира Юрійовича  Нартовського та заступника директора з виховної роботи Верещака Олексія Григоровича. Відповідно до святкового наказу  педагогічним працівникам -  жінкам, були  вручені Почесні грамоти  та оголошені подяки за сумлінну працю й великий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління. Також, відзначено  грамотами та подяками кращих учнів училища.

Учні зі сцени подарували викладачам та присутнім море теплих слів та сповнених любові пісень. Глядачі отримала безліч позитивних емоцій напередодні 8 Березня і поринули в атмосферу справжнього свята. Сповнені гордості за своїх учнів, викладачі та майстри виробничого навчання були вдячними глядачами на святі і дякували учасникам бурхливими оплесками.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Відкрита година "Світ ...

22 березня 2019 року в кабінеті №109 відбулася ...

День відкритих дверей ...

      20 та 21 березня 2019 року у нашому ...

ДНЗ «Вище професійне ...

      Бронзовою медаллю та дипломом у ...

Звітний огляд художньої ...

      15 березня у актові залі ДНЗ «Вище ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top