12 березня 2019 року о 10.00 на базі ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» відповідно до плану  роботи НМЦ ПТО у Вінницькій області на 2019 рік  відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників закладів професійної (професійно- технічної) освіти, які здійснюють підготовку з професій перукар, на тему: «Впровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій у навчальний процес».

Учасниками засідання обласної методичної секції були пердставники ДНЗ «ВПУ № 7 м.Вінниці», голова методичної комісії «Перукар»Кондратюк О.В. та майстер виробничого навчання  Дехтярьова В.А.

Засідання розпочалося вступним словом заступника в.о. директора НМЦ ПТО у Вінницькій області  Мусій Л.В., яка привітала всіх учасників та виголосила подяку адміністрації  ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» за допомогу в організації заходу.

Цікавою та яскравою була доповідь нашого майстер в\н Дехтярьова В.А. на тему «Вдосконалення методики підготовки та захисту учнівських творчих робіт при складанні ДКА з професії «Перукар (перукар - модельєр); візажист». Вікторія Анатоліївна поділилася із присутніми досвідом, який впроваджено у нашому навчальному закладі методичною комісією  «Перукар» що до складання ДКА у формі  творчих робіт. майстер продемонструвала приклади творчих робіт у формі інтерактивних плакатів та відео роликів, створених за допомогою мульти медіа технологій XMediaRecode, WindowsMovieMaker, HitfilmExpress, MovaviVideoEditor.

В ході  засідання секції відбувся професійний семінар із відпрацюванням навичок на тему «Beautyритуал для волосся». Учасники навчилися лікувати волосся за допомогою відкритого вогню та отримали сертифікати по опануванню технології пірофорезу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Заключний Гала-концерт ...

    19 квітня  2019 року в міському Палаці ...

«Наука і навчальний ...

    18 квітня 2019 року заступник директора з ...

Обласний етап фахового ...

  18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top