28 березня 2019 року методист ДНЗ « Вище професійне училище № 7  м. Вінниці» Гуменюк Н.В. та викладач української мови і літератури Форманчук В.В. відвідали презентацію тритомного видання Мирослава Мороза « Літопис життя і творчості  Івана Франка » у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької обласної універсальної бібліотеки імені К. А. Тімірязєва   за участю науковців Києва, Дрогобича, Львова та Вінниці.

     Організатори цього дійства – донька Мирослава Мороза, Дарія Гонтарева – Мороз, упорядник  видання; Євген Пшеничний, науковий редактор 3-го тому видання  та Михайло Шалата, член Національної спілки  письменників України.

     З вітальним словом до присутніх звернулась Лариса Сеник, директор Вінницької обласної універсальної бібліотеки імені К. А. Тімірязєва, а також вінницька поетеса Жанна Дмитренко, депутат Вінницької обласної ради, присвятивши Іванові Франкові поезію «Похвала Великому Каменяру».

     «Літопис життя і творчості Івана Франка» є результатом багаторічної праці М. Мороза. Тритомова праця написана ще у минулому столітті, та лиш тепер дозволила доля їй вийти «на люди». У ньому мовою документів день за днем і місяць за місяцем автор розкриває сторінки творчої біографії Івана Франка. Це перший хронологічний звід відомостей про життя і діяльність видатного українського письменника.

     Дякуємо організаторам заходу за цікаву та пізнавальну інформацію, яка дала можливість долучитися серцем до бездонних джерел спадщини Великого Каменяра.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Фінальний етап ...

      На базі Дніпровського центру ...

«Творча молодь ...

       24 травня 2019 р. відбувся VІІ ...

Участь в роботі ...

      23.05.2019 р. педагогічні працівники ...

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top