4 квітня 2019 р. на базі Навчально-практичного будівельного центру «Снєжка» відбувся семінар та практичний майстер-клас для майстрів виробничого навчання, викладачів спецдисциплін та учнів, які навчаються за професією «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр».

Семінар «Впровадження інновацій колекції лакофарбових матеріалів ТМ ŚNIEŻKA PLATINIUM» провела майстер виробничого навчання Шаповалова Наталія Василівна. В ході семінару була презентована нова високоякісна колекція водоемульсійних фарб  Śniezka Platinium Śnieżka PLATINIUM®, що складається із 6 видів виробів, зокрема, плямовідпірна  латексна фарба Śnieżka PLATINIUM®MODERN,  зносостійка латексна фарба Śnieżka PLATINIUM® CLASSIC, матова акрилова фарба для стель Śnieżka PLATINIUM®CEILING, латексна фарба для дитячих кімнат Śnieżka PLATINIUM®KIDS, вологостійка напівлатексна фарба Śnieżka PLATINIUM®KITCHEN-BATH, що містить іони срібла, матова латексна фарба Śnieżka PLATINIUM®MAGIC, що створює ефект шкільної дошки. Учасники семінару ознайомились з властивостями, системою кольорування та екохарактеристиками фарб.

Проведений практичний майстер-клас надав можливість протестувати фарби в роботі, визначити розхід та переваги, переконатись у їх покривній здатності. Велику зацікавленість викликали фарби плямовідпірна та зносостійка і особливо фарба з ефектом поверхні шкільної дошки.

Здобуті знання та вміння допоможуть нашим фахівцям активно впроваджувати сучасні технології в навчально-виробничий процес, розвивати навики та творчі здібності наших учнів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

«Наука і навчальний ...

  18 квітня 2019 року заступник директора з ...

Обласний етап фахового ...

  18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи ...

Київський міжнародний ...

    12 та 13 квітня 2019 року майстри ...

19-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ ...

    З 11 по 13 квітня 2019 року майстри ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top