З 11 по 13 квітня 2019 року майстри виробничого навчання Журавель Ю.П. та Вішталь Т.В. відвідали головний професійний виставочно-навчальний захід б'юті-ринку - 18-й Конгрес індустрії краси EstetBeautyExpo в м. Києві.

На виставці були представлені професійні косметичні засоби для волося та макіяжу відомих фірм, новітні інструменти та обладнання для салонів краси.

Майстри мали змогу ознайомитись із сучасними технологіями стрижки, укладання волосся, лікування та процедур відновлення волосся. Перший день виставки пройшов під темою «Ідеальна форма стрижки»:  SmartHairShow – перукарcьке шоу від представників провідних шкіл та брендів на відкритому подіумі. Різні професійні школи України представляли свої програми з майстер – класами на відкритій сцені виставкового павільйону. Стилісти продемонстрували  в своїх колекціях модні тенденції стрижок та авторські розробки технік стрижки.

Тема другого дня: «Колір для колористів», у цей день найкращі спеціалісти України представляли свої вміння з колористики на онові косметики відомих європейських фірм: Funky color, BESS, EUGENE PERMA, Lakme та ін.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

«Наука і навчальний ...

  18 квітня 2019 року заступник директора з ...

Обласний етап фахового ...

  18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи ...

Київський міжнародний ...

    12 та 13 квітня 2019 року майстри ...

19-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ ...

    З 11 по 13 квітня 2019 року майстри ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top