З 11 по 13 квітня 2019 року майстри виробничого навчання Журавель Ю.П. та Вішталь Т.В. відвідали головний професійний виставочно-навчальний захід б'юті-ринку - 18-й Конгрес індустрії краси EstetBeautyExpo в м. Києві.

На виставці були представлені професійні косметичні засоби для волося та макіяжу відомих фірм, новітні інструменти та обладнання для салонів краси.

Майстри мали змогу ознайомитись із сучасними технологіями стрижки, укладання волосся, лікування та процедур відновлення волосся. Перший день виставки пройшов під темою «Ідеальна форма стрижки»:  SmartHairShow – перукарcьке шоу від представників провідних шкіл та брендів на відкритому подіумі. Різні професійні школи України представляли свої програми з майстер – класами на відкритій сцені виставкового павільйону. Стилісти продемонстрували  в своїх колекціях модні тенденції стрижок та авторські розробки технік стрижки.

Тема другого дня: «Колір для колористів», у цей день найкращі спеціалісти України представляли свої вміння з колористики на онові косметики відомих європейських фірм: Funky color, BESS, EUGENE PERMA, Lakme та ін.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Фінальний етап ...

      На базі Дніпровського центру ...

«Творча молодь ...

       24 травня 2019 р. відбувся VІІ ...

Участь в роботі ...

      23.05.2019 р. педагогічні працівники ...

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top