18 квітня 2019 року заступник директора з навчальної роботи Бартко Алла Едмундівна, викладачі Задорожна Оксана Павлівна, Глушко Ірина Геннадіївна,  учні групп № 28 та № 19 взяли участь у заходах, що відбулися у рамках проведення Звітної науково – практичної конференції «Наука і навчальний процес» у Вінницькому інституті університету «Україна».

Конференція проходила  у двох напрямках. Для викладачів був організований практичний семінар – тренінг «Залучення грантових коштів та участь у міжнародних програмах». Тренери Омельченко Олена Валеріївна та Ілініч Світлана Юріївна ознайомили учасників тренінгу з практичними аспектами написання грантового проекту та поділились власним досвідом.

Учні долучилися до участі у програмах: «Фінансова грамотність на кожен день», «Надання першої медичної допомоги», «Тренінг розвитку творчих здібностей», «Інтерактивна гра: руйнуємо барєри». У ході цих заходів учні навчилися формувати власний бюджет та захищатися від фінансових ризиків, відпрацювали навички надання першої медичної допомоги. У ході інтерактивної гри «Руйнуємо барєри» учасники тренінгу навчилися працювати над помилками, які допускаються у процесі спілкування з людьми з особливими потребами.

Під час урочистого підведення підсумків директор Вінницького інституту та коледжу, д.пед.н., професор Давиденко Ганна Віталіївна вручила учасниками  іменні сертифікати та подяки за участь у конференції.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Заключний Гала-концерт ...

    19 квітня  2019 року в міському Палаці ...

«Наука і навчальний ...

    18 квітня 2019 року заступник директора з ...

Обласний етап фахового ...

  18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top