19 квітня  2019 року в міському Палаці мистецтв «Зоря» відбувся заключний Гала-концерт переможців обласного фестивалю-огляду художньої самодіяльної творчості учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Подільські зорі» на тему «Вінок Україні сплітаю з талантів Подільського краю»,

Фестиваль проводився з метою виявлення талановитої та обдарованої учнівської молоді у різних видах мистецтва та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань художньо-естетичного та національно-патріотичного виховання. 

Від  нашого закладу в концертну програму включено три номери  художньої самодіяльності. Наші  учасники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, за що були нагороджені:

Дипломом «Гран–Прі» зразковий вокальний ансамбль «Айстри» (художній керівник Ірина Годна), у номінації «художнє виконавство».

Дипломом «Гран–Прі»  солістка Юлія Коцуконь (художній керівник Ірина Годна), у номінації «художнє виконавство».

Дипломом I ступеня та кубком - хореографічний гурток сучасного танцю «Модерн» ( художній керівник Олена Горбенко), у номінації «хореографічне мистецтво».

Заключний  Гала-концерт художньої самодіяльності подарував глядачам масу позитивних емоцій і незабутніх вражень. Ми пишаємося такою великою кількістю талановитих та активних дітей нашого навчального закладу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Заключний Гала-концерт ...

    19 квітня  2019 року в міському Палаці ...

«Наука і навчальний ...

    18 квітня 2019 року заступник директора з ...

Обласний етап фахового ...

  18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top