16 травня 2019 року педагогічні працівники нашого навчального закладу: методист Гуменюк Наталія Володимирівна та викладач Задорожна Оксана Павлівна взяли участь у VI Міжнародній науково - практичній конференції «Інклюзивна освіта: досвід і перспективи», що проходила на базі Вінницького соціально-економічного інституту університету «Україна». Метою даного заходу було розширити знання працівників освітньої галузі про інклюзивне навчання, розглянути основні педагогічні умови його впровадження та ознайомитись з методами роботи в інклюзійному освітньому просторі.

Модераторами заходу були Ілініч Світлана Юріївна, Ткаченко Микола Олександрович та Тиртичко Алла Павлівна, які залучали учасників конференції до активного обговорення з питань традицій та інноватики у інклюзивному навчанні, психологічних особливостей роботи з людьми із когнітивними порушеннями, а також до участі у тренінгу з української жестової мови та толерантності, щодо роботи та спілкування з особами, які мають порушення слуху.

По завершенню конференції директор Вінницького інституту та коледжу «Україна», д. пед. н., професор Давиденко Ганна Віталіївна вручила учасникам сертифікати, що засвідчують участь у даному заході.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Фінальний етап ...

      На базі Дніпровського центру ...

«Творча молодь ...

       24 травня 2019 р. відбувся VІІ ...

Участь в роботі ...

      23.05.2019 р. педагогічні працівники ...

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top