Заходи
Новорічний checkout

23 грудня 2015 року  у гуртожитку ДНЗ «ВПУ-7 м. Вінниці» панувала по-справжньому святкова новорічна  атмосфера. У вестибюлі була встановлена ялинка з чарівними вогниками, вхідні двері та усі секції були прикрашені новорічними гірляндами та плакатами. А ще цього дня  у гуртожитку проводився традиційний новорічний огляд кімнат.

Основними завданнями огляду були: поліпшення житлово-побутових умов у кожній кімнаті гуртожитку, поліпшення стану збереження майна, створення безпечних умов проживання, навчання і дозвілля учнів.

Комісія у складі заступника директора з навчально-виховної роботи Верещака О.Г., завідуючої гуртожитку Максімової Г.М., завідуючої бібліотекою Іванової В.І. та учнів членів Ради гуртожитку оцінювали санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій кімнат, стан збереження майна, підтримання порядку у місцях загального користування.

Комісія відзначила, що учнівські кімнати – затишні, комфортні, естетично оформлені (дощик, гірлянди, сніжинки та ялинки були невід’ємними атрибутами кожної кімнати), що створювало неймовірний святковий настрій.

Окремі кімнати вражали креативністю та творчим підходом учнів до облаштування своїх кімнат. Учні вкотре довели, що порядок і комфорт в гуртожитку – це запорука душевної гармонії, гарного самопочуття, дружньої обстановки та позитивного настрою.

Гуртожиток училища розміщений в окремій будівлі та розташований на території навчального закладу. Кімната вихователів  та кабінет заступника директора  з виховної роботи знаходяться на І поверсі гуртожитку. В гуртожитку працюють  практичний психолог та соціальний педагог, які проводять заняття з мешканцями гуртожитку у позаурочний час.

Кімната самоврядування створена в гуртожитку  за ініціативою учнівської ради. В ній відбуваються засідання ради гуртожитку та проходять заходи за планом роботи ради гуртожитку.  Інтер’єр гуртожитку  забезпечує умови для виховання молодого покоління з гармонійним розвитком фізичних і духовних сил.

Світлиця гуртожитку – це його візитна картка, яка розміщена в холі  гуртожитку. Там учні мають можливість відпочити, переглянути по телебаченню новини, кінофільми, розважальні програми, а також прийняти участь  майстер-класах.

У Світлиці проходять майстер-класи для дівчат по квіллінгу, писанкарству, виготовленню ляльок-мотанок, вишивок бісером, які проводять вихователі гуртожитку.

Хлопці та дівчата проводять свій вільний час у шахових та шашкових турнірах, а також під керівництвом вихователів готують театралізовані дійства на Андріївські вечорниці, Новорічні свята та День святого Валентина.

У кімнаті відпочинку проходять традиційні культурно – масові заходи: «Дні іменинників», години спілкування, конкурси, засідання клубів «Між нами дівчатами».

У житлових кімнатах проживають учні по 3-5 чоловік у кімнаті. Кімнати омебльовані двоярусними ліжками, шафами, тумбочками. Вікна пластикові.

До послуг учнів пропонується бібліотека з читальним залом, обладнана комп’ютерами, підручниками, довідковою літературою та періодичними виданнями.

В гуртожитку розташований медичний кабінет, де медпрацівник  стежить за здоров’ям учнів, а також є санітарно – гігієнічні приміщення, а саме:

- душова кімната

- кімнати особистої гігієни

- побутова  кімната з пральними машинами та прасками (пральня)

- побутова  кімната для приготування їжі (кухня).

- приміщення для зберігання інвентарю для прибирання;

- приміщення для зберігання господарських  речей;

Гуртожиток – це місце, де можна не тільки відпочити і підготуватися до уроків, але й весело провести час. Завітайте до нашого гуртожитку і ви переконаєтесь в цьому самі!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Заключний Гала-концерт ...

    19 квітня  2019 року в міському Палаці ...

«Наука і навчальний ...

    18 квітня 2019 року заступник директора з ...

Обласний етап фахового ...

  18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top