Шановні колеги!


Вітаємо викладача біології та екології Палій А.В. з абсолютною перемогою у Всеукраїнському конкурсі на кращий екологічний проект « Збережемо землю для наступних поколінь». Учнівський проект « Чи може людина жити в гармонії з природою?» виконаний під її керівництвом зайняв 1-ше місце.
Адміністрація , колеги.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Оголошення!


Шановні випускники з 06 лютого розпочнеться реєстрація на Зовнішнє Незалежне Оцінювання 2018 року та триватиме до 31 березня. Потурбуйтесь про те щоб Ваша реєстрація пройшла успішно.
Адміністрація.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Викладання предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки з професії «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр»  проводиться в обладнаних навчальних кабінетах:

- кабінет технології оздоблювальних робіт;

- кабінет   матеріалознавства та будівельного креслення;

- кабінет охорони праці і ПДР;

- кабінет електротехніки і основ галузевої економіки;

- кабінет інформаційних технологій.

Навчальні  кабінети забезпечені навчально-плануючою документацією: навчальні програми, календарно - тематичні плани, план роботи кабінету, паспорт комплексного методичного забезпечення, а також підручники, методична література, роздатковий матеріал, електронні презентації, тематичні папки з «Технології штукатурних робіт», «Технології малярних робіт», «Технології лицювальних та плиткових робіт», «Охорони праці», «Матеріалознавства», «Будівельного креслення», «Електротехніки».    Предмети  забезпечені підручниками та  нормативною документацією. Матеріали систематизовані та укомплектовані згідно з вимогами Положення «Про організацію навчально-виробничого процесу в ПТНЗ» (затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України № 419 від 30.05.2006),  щорічно поповнюються та оновлюються викладачами спеціальних дисциплін та майстрами виробничого навчання.

Уроки виробничого навчання та виконуються у 2 навчально-виробничих лабораторіях  - загальною площею 240,3 м2..

Майстерні обладнані устаткуванням та  механізмами згідно державних стандартів  (ДСПТО 5122-НО.55.3-5-2007, Наказ Міністерства освіти і науки України від “29”серпня 2007р. №771) забезпечення навчально-виробничого процесу в ПТНЗ. 

З метою удосконалення матеріально-технічної бази у 2014-2015 н.р. в майстерню "Штукатур, лицювальник-плиточник" було придбано:

1.Комп'ютер - 1 шт.

2.Лазерний принтер - 1 шт.

3.Плитка керамічна в асортименті -10 м2

4.Лазерний плиткоріз  - 1шт.

5.Міксер   - 5 шт.

6.Плиткоріз – 2 шт.

7.Рейка-рівень – 3 шт.

8.Лазерний рівень – 1 шт.

В майстерню "Маляр" було придбано:

1.Шпалери (вінілові, флізелінові) -   15 рулонів.

2.комп’ютерний стіл – 1 шт.

3.новий інструмент для малярних робіт;

4.лазерний рівень – 1 шт.

5.проведено заміну електричних мереж;

6.оновлено оздоблення стін

7.оновлені навчальні стенди в навчальних майстернях.

У кабінеті «Технології оздоблювальних робіт» було встановлено пластикові вікна, та зроблено ремонт кабінет «Матеріалознавства та будівельного креслення» доукомплектовано навчальними стендами, медичною аптечкою.

Оснащення навчально-матеріальної бази складає 85% обладнання відповідно до норм передбачених державним стандартом, комплексно-методичне забезпечення складає -  86, 2%.

Підготовку учнів для ознайомлення з новою технікою,новими технологіями, неможливо здійснити без наявності техніки, обладнання, інструментів і засобів. Набуті знання учні застосовують при проходженні виробничої практики на будівельних майданчиках. Значну роль у процесі підготовки кваліфікованих робітників відіграє співпраця з роботодавцями, щодо вивчення сучасних вимог до професії "Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр", зокрема використання сучасних способів опорядження стін, стель та підлоги, використання новітнього обладнання, інвентарю та ін. В процесі вивчення даного питання було проведено 5 спільних засідання творчих груп з роботодавцями,  щодо удосконалення стандартів по підготовці працівників з професії «Штукатур; лицювальник-плиточник ; маляр».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

«Шляхи мотивації ...

    ...

ДПА з української мови і ...

Швидко пролетіли роки навчання і ось випускники ...

Семінар-тренінг "Агресія ...

4 грудня 2017 року відбувся семінар методичної ...

Правові дебати як форма ...

У нашому неспокійному суспільстві, коли люди ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top