Викладання предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки з професії «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр»  проводиться в обладнаних навчальних кабінетах:

- кабінет технології оздоблювальних робіт;

- кабінет   матеріалознавства та будівельного креслення;

- кабінет охорони праці і ПДР;

- кабінет електротехніки і основ галузевої економіки;

- кабінет інформаційних технологій.

Навчальні  кабінети забезпечені навчально-плануючою документацією: навчальні програми, календарно - тематичні плани, план роботи кабінету, паспорт комплексного методичного забезпечення, а також підручники, методична література, роздатковий матеріал, електронні презентації, тематичні папки з «Технології штукатурних робіт», «Технології малярних робіт», «Технології лицювальних та плиткових робіт», «Охорони праці», «Матеріалознавства», «Будівельного креслення», «Електротехніки».    Предмети  забезпечені підручниками та  нормативною документацією. Матеріали систематизовані та укомплектовані згідно з вимогами Положення «Про організацію навчально-виробничого процесу в ПТНЗ» (затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України № 419 від 30.05.2006),  щорічно поповнюються та оновлюються викладачами спеціальних дисциплін та майстрами виробничого навчання.

Уроки виробничого навчання та виконуються у 2 навчально-виробничих лабораторіях  - загальною площею 240,3 м2..

Майстерні обладнані устаткуванням та  механізмами згідно державних стандартів  (ДСПТО 5122-НО.55.3-5-2007, Наказ Міністерства освіти і науки України від “29”серпня 2007р. №771) забезпечення навчально-виробничого процесу в ПТНЗ. 

З метою удосконалення матеріально-технічної бази у 2014-2015 н.р. в майстерню "Штукатур, лицювальник-плиточник" було придбано:

1.Комп'ютер - 1 шт.

2.Лазерний принтер - 1 шт.

3.Плитка керамічна в асортименті -10 м2

4.Лазерний плиткоріз  - 1шт.

5.Міксер   - 5 шт.

6.Плиткоріз – 2 шт.

7.Рейка-рівень – 3 шт.

8.Лазерний рівень – 1 шт.

В майстерню "Маляр" було придбано:

1.Шпалери (вінілові, флізелінові) -   15 рулонів.

2.комп’ютерний стіл – 1 шт.

3.новий інструмент для малярних робіт;

4.лазерний рівень – 1 шт.

5.проведено заміну електричних мереж;

6.оновлено оздоблення стін

7.оновлені навчальні стенди в навчальних майстернях.

У кабінеті «Технології оздоблювальних робіт» було встановлено пластикові вікна, та зроблено ремонт кабінет «Матеріалознавства та будівельного креслення» доукомплектовано навчальними стендами, медичною аптечкою.

Оснащення навчально-матеріальної бази складає 85% обладнання відповідно до норм передбачених державним стандартом, комплексно-методичне забезпечення складає -  86, 2%.

Підготовку учнів для ознайомлення з новою технікою,новими технологіями, неможливо здійснити без наявності техніки, обладнання, інструментів і засобів. Набуті знання учні застосовують при проходженні виробничої практики на будівельних майданчиках. Значну роль у процесі підготовки кваліфікованих робітників відіграє співпраця з роботодавцями, щодо вивчення сучасних вимог до професії "Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр", зокрема використання сучасних способів опорядження стін, стель та підлоги, використання новітнього обладнання, інвентарю та ін. В процесі вивчення даного питання було проведено 5 спільних засідання творчих груп з роботодавцями,  щодо удосконалення стандартів по підготовці працівників з професії «Штукатур; лицювальник-плиточник ; маляр».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Заключний Гала-концерт ...

    19 квітня  2019 року в міському Палаці ...

«Наука і навчальний ...

    18 квітня 2019 року заступник директора з ...

Обласний етап фахового ...

  18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top