Викладання природничо – математичних дисциплін проводиться в функціонально обладнаних навчальних кабінетах з таких дисциплін, як: «математика», «хімія», «фізика», «інформаційно – комунікаційних технології», «біологія та географія», висококваліфікованими педагогами.         

Для викладання предмету «Математика» створено кабінет площею 56 м2, що відповідає санітарним нормам. Кабінет обладнано комп’ютером, з необхідним програмним забезпеченням, мультимедійним проектором та навчально-плануючою документацією: навчальними планами, поурочно-тематичними планами, планом роботи кабінету, паспортом комплексного методичного забезпечення, а також підручниками, посібниками, методичною літературою, електронними підручниками та презентаціями, роздатковим матеріалом, тематичними папками.

          У кабінеті оформлені тематичні стенди по предмету, стенд «Методичний куточок» та «Математичний вісник», які містять критерії оцінювання навчальних досягнень учнів, методичні рекомендації для виконання практичних завдань та матеріали для поглибленого вивчення предмета. В кабінеті є демонстраційний екран, що дає змогу проводити уроки з використанням мультимедійного проектора.

 Завідуюча кабінетом Ракович Наталія Петрівна дбає про додержання санітарних норм та вимог до кабінету державного навчального закладу.

Викладання предмету «Математика» здійснюють викладачі:

-Бартко Алла Едмундівна - стаж педагогічної роботи 20 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Вчитель-методист»

-Ракович Наталія Петрівна - стаж педагогічної роботи 20 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший викладач»

-Нарожна Жанна Григорівна - стаж педагогічної роботи 11 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший викладач».

Щорічно в березні місяці в навчальному закладі на базі даного кабінету проводиться Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру», в якому приймають участь учні І-ІІІ курсів і одержують сертифікати з відмінними і хорошими результатами.

Кабінет «Фізики» № 207 дає змогу реалізувати вимоги навчальних програм, розв’язувати важливі проблеми навчання і виховання учнів, сприяє впровадженню у практику найцікавіших ідей як вчителя, так і учня, зацікавлювати учнів до вивчення предметів «фізики» та «астрономії». Це типовий кабінет з двома приміщеннями: спеціально обладнаний клас-лабораторія, де проводяться уроки з демонстрацією дослідів і лабораторно-практичних робіт, та лаборантська кімната, де зберігаються прилади, обладнання і методичне забезпечення. Основним завданням роботи кабінету є сприяння засвоєнню учнями теоретичних знань з предметів та практичних навичок під час роботи з фізичними приладами, у проведенні лабораторно-фізичного практикуму, демонстрації дослідів, розв’язуванні задач, впровадженні набутих знань в обраній професії.

Викладання предмета «технології» створено на базі кабінету № 204 «Інформаційно – комунікаційних технологій», який оснащений комп’ютерною технікою з сучасним програмним забезпеченням, мультимедійним проектором, що дає змогу застосовувати інтерактивні форми роботи на уроці.  Кабінет забезпечений підручниками, навчально-методичною літературою, таблицями, навчальними посібниками та роздатково - дидактичним матеріалом. Є інформаційний куточок, який містить графік роботи кабінету, критерії оцінювання досягнень учнів, інструкції з техніки безпеки, праці та пожежної безпеки, стенди з державною символікою, правила поведінки учнів у кабінеті.

Викладання «біології, екології» та «географії» здійснюється в обладнаному навчальному кабінеті «Біології та географії» № 307. Кабінет забезпечений підручниками, навчально-плануючою документацією,  методичною літературою, таблицями, навчальними посібниками та роздатково - дидактичним матеріалом, електронними презентаціями, тематичними папками з біології, екології та географії. У кабінеті зберігаються прилади, лаборантський посуд, обладнання, що надає змогу засвоєнню учнями практичних навичок під час лабораторно – практичних робіт. Призначення кабінету дає змогу реалізувати вимоги навчальних програм, розв’язувати важливі проблеми навчання і виховання учнів, сприяє впровадженню у практику найцікавіших ідей як викладача, так і учня, зацікавленню учнів у вивченні предметів та використанні набутих знань, як у майбутній професії, так і у повсякденному житті. Завдяки  комп’ютерній техніці та творчому підходу викладачі можуть використовувати відеоматеріали, презентації на уроках біології, екології та географії.

Кабінет «Хімії» № 108 дає змогу отримати знання теоретично - практичного навчання з предмета «хімії». Навчальна аудиторія складається з двох приміщень: спеціально обладнаний клас-лабораторія, де проводяться уроки з демонстрацією дослідів практичних робіт та лаборантська кімната, де зберігаються прилади, реактиви, лаборантський посуд, обладнання і методичне забезпечення. Основним завданням роботи кабінету є сприяння засвоєнню учнями теоретичних знань з предмету та практичних навичок під час роботи з хімічними приладами, у проведенні демонстрації дослідів, розв’язуванні задач, впровадженні набутих знань з хімії в обраній професії та побуті.

У Державному навчальному закладі «Вищого професійного училища №7 м. Вінниці» учні опановуючи робітничі професії, здобувають повну загальну середню освіту. Педагоги впроваджують у навчально-виховний процес інтерактивні методи і форми навчання, інноваційні технології оволодіння знаннями. Уроки математики, фізики, хімії, біології, екології, географії і технології будуються на принципах дидактики з урахуванням компетентнісно-зорієнтованого навчання, яке формує особистість, дає можливість адаптуватися та розвинути свої здібності. З метою підвищення власного інтелектуального рівня учні відвідують заняття гуртків, беруть участь у предметних міських олімпіадах. Належний рівень загальноосвітньої підготовки дає можливість випускникам ПТНЗ брати участь у зовнішньому незалежному оцінюванні та вступити до вищих навчальних закладів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Заключний Гала-концерт ...

    19 квітня  2019 року в міському Палаці ...

«Наука і навчальний ...

    18 квітня 2019 року заступник директора з ...

Обласний етап фахового ...

  18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top