Викладання суспільно-гуманітарних дисциплін проводиться високо кваліфікованими педагогами в функціонально обладнаних навчальних кабінетах з таких дисциплін, як: «українська мова та література», «іноземна мова», «історія», «правознавство», «зарубіжна література».

Кабінет історії - це спеціально обладнаний навчально-методичний центр вивчення історії України та всесвітньої історії, який забезпечує високий рівень викладання предметів. Саме тут учні мають змогу поринути у світ минулого на основі різних історичних джерел інформації. Описувати героїчні події Вінниччини, України та світу в період ХХ та ХХІ століть, вільно висловлювати власні судження і переконливо їх аргументувати, аналізувати історичні факти, співвідносити історичні процеси з періодом (епохою) та політичними діячами на основі наукової літератури, періодики та історичних наукових досліджень.

Кабінет призначений для проведення уроків історії, позакласних та виховних заходів, занять історико-краєзнавчого гуртка «Історик», індивідуальної та групової роботи з дітьми та батьками.

Кабінет української мови та літератури – це спеціально обладнане навчальне приміщення оснащене засобами навчання та обладнанням згідно з санітарно-гігієнічними нормами і положенням про облаштування навчальних кабінетів та аудиторій.

У кабінеті для учнів облаштовано 30 робочих місць. Кабінет оснащено підручниками, посібниками хрестоматіями, словниками, зображувальними наочними посібниками, дидактичними матеріалами фаховими журналами, завданнями для контрольних робіт, пробними зошитами для ЗНО, розробками відкритих уроків та заходів, літературно-краєзнавчими матеріалами, які зберігаються у шафах та робочому столі викладача.

У кабінеті української мови та літератури здійснюється робота:

- проведення навчальних занять для учнів з предметів «Українська мова», «Українська література»;

- проведення засідання літературного гуртка «Оберіг»;

-надання консультативної допомоги учням по складанню ДПА та ЗНО;

-робота з батьками;

-проведення позакласних виховних заходів.

У кабінеті є змінні та постійно діючі стенди: «Державні символи України», «Методичний куточок», «Підготовка до ДПА та ЗНО». Дизайн аудиторії виконаний в зеленому кольорі, що створює спокійну затишну атмосферу на уроці, що сприяє створенню емоційного настрою, формуванню та розвитку естетичних смаків, вихованню поваги та любові до рідної мови, історії та культури як основи буття народу.

Викладання предметів «Правознавство», «Основи правових знань», «Людина і світ» проводиться в кабінеті «Суспільних дисциплін». Навчальний кабінет площею 62 м2 відповідає санітарним нормам. Має необхідну навчально-плануючу документацію: навчальні плани, поурочно-тематичні плани, план роботи кабінету, паспорт комплексного методичного забезпечення, підручники, посібники, методичну літературу, презентації, роздатковий матеріал, матеріали по вимірюванню якості знань.

У кабінеті діє постійна народознавча етнографічна експозиція, експонати якої пронумеровані та внесені до облікового реєстру, вони постійно оновлюються і доповнюються. На базі експозицій відбуваються тематичні виставки. Також у кабінеті розміщені стенди, що відображають історичне минуле м. Вінниці та області. Частина стендів, присвячених правовій тематиці, винесена для ширшого ознайомлення учнів на суміжну стіну в коридорі навчального закладу.

На базі кабінету працює гурток «Юний правознавець». Члени гуртка охоче поглиблюють свої знання з усіх розділів права і популяризують їх серед учнівської молоді.

Кабінет іноземної мови – вікно в Англію. Він відрізняється від інших кабінетів, адже є «маленьким закордоном» для учнів. В навчальному закладі функціонує два кабінети іноземної мови.

Специфікою предмета іноземної мови є навчання спілкуванню. Тому, навчальна аудиторія по предмету розміщена на друговому  поверсі навчального корпусу сприяє цьому завдяки незвичайному розташуванню парт – по периметру. При спілкуванні учні сидять «обличчям до обличчя» партнера, що  стимулює проведення бесід і роботи в групах, допомагає зняттю мовного бар'єру.

Особлива роль відводиться технічному оснащенню кабінету англійської мови. Ефективність процесу навчання підвищує використання ноутбука та планшетів. Робота з різними навчальними програмами дозволяє не тільки тренувати пам'ять, але і значно підвищувати рівень володіння англійською мовою. Цей процес дозволяє поринути у світ «живої» англійської мови.

Книжковий фонд в кабінеті вміщує: підручники, книжки для позакласного читання,  довідники з граматики,  англомовні  журнали, література  для підготовки до олімпіад та ЗНО з англійської мови, матеріали для проведення позакласної роботи. 

На стінах розміщені довідкові таблиці та стенди.

Кабінет іноземної мови на першому поверсі навчального корпусу обладнано комп’ютером, з необхідним програмним забезпеченням, сучасним телевізором та планшетами, забезпечений підручниками, навчально-плануючою документацією,  методичною літературою, таблицями, навчальними посібниками та роздатковим й дидактичним матеріалом, електронними презентаціями, тематичними папками. У кабінеті оформлені тематичні стенди з предмету, стенд «Методичний куточок» та стенд з техніки безпеки.

Щорічно, на базі кабінету, проводиться Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» та Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle».

Кабінет світлий, сонячний щоранку з радістю відкриває свої двері для бажаючих збагатити свої знання вивченням англійської мови.

Кабінет зарубіжної літератури - це спеціально обладнанана навчальна аудиторія, яка забезпечує високий рівень викладання літератури - науковий, естетичний, навчальний, методичний та виховний розвиток учнів. Саме тут відбувається залучення їх до світу прекрасного, виховується любов до книжки, формуються критерії сприйняття творів світового письменства й художньої літератури.

Кабінет обладнаний відповідно до «Положення про навчальний кабінет». Кабінет працює згідно складеного плану, ведеться необхідна документація. В кабінеті є необхідна художня та методична література, зібрано та упорядковано дидактичний, ілюстративний матеріал до всіх тем програмового матеріалу із зарубіжної літератури.  

Основними завданнями навчального кабінету є:

- надання науково-методичної допомоги викладачу в удосконаналенні навчально-виховної роботи;

-забезпечення використання викладачем сучасних педагогічних засобів навчання;

-організація позакласної роботи з учнями;

-узагальнення та розповсюдження досвіду кращих учителів.

У кабінеті на спеціальних стендах експонуються матеріали, потрібні для вивчення окремих тем і розділів програми.

Періодичні видання, якими забезпечений кабінет, допомагають стежити за новими досягненнями світового літературознавства, критики і методики.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Меню

Зараз на сайті Online: 

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування:

Останні новини:

Інклюзивна освіта: ...

      16 травня 2019 року педагогічні ...

Заключний Гала-концерт ...

    19 квітня  2019 року в міському Палаці ...

«Наука і навчальний ...

    18 квітня 2019 року заступник директора з ...

Обласний етап фахового ...

  18 квітня 2019 року учениця ІІІ курсу групи ...

Вхід | Реєстрація

Scroll to top